Tokyo Bingol Uçak Bileti,Tokyo Bingol Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Tokyo Bingöl Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
23.Tem.2024.Sal
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Haneda Havalimanı
Tokyo Uluslararası Havalimanı olarak bilinen Haneda Havalimanı, şehir merkezine 14 km uzaklıkta yer alan Öta bölgesinde bulunmaktadır. Tokyo’nun işlek havalimanlarından biri olan Haneda Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler verilmektedir.

Otobüs
Haneda Havalimanı’na ulaşımını gerçekleştiren yolcular, şehir merkezine otobüsler ile ulaşımını sağlayabilir. Otobüsler ile kısa ve ekonomik bir şekilde Tokyo, Kanagawa, Chiba, Saitama ve Kanto gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren
Havalimanına ulaşımı gerçekleştiren yolcular, zemin ve üçüncü katta bulunan Monorail tren hatları ile iki farklı yolla şehir merkezine ya da istedikleri noktalara ulaşım sağlayabilirler. Haneda Havalimanı’nın web sitesini ziyaret edip, tren saatlerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Taksi
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuk süresi ve ücreti gideceğiniz bölgeyle, trafik yoğunluğuna göre değişmektedir.

Araç Kiralama
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Narita Havalimanı
Japonya’nın başkenti Tokyo’da bulunan bir diğer havalimanı olan Narita Havalimanı, şehir merkezine 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler sağlanmaktadır.

Bingöl Ucuz Uçak Bileti

Bingöl ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Bingöl’e gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Bingöl’ün eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Bingöl’e ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Bingöl ziyaretlerinden önce Bingöl ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Bingöl uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.
 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
426
 
Toplu Taşıma
5.7 TRY
 
Yemek Fiyatları
28 TRY

BİNGÖL HAKKINDA

Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Bingöl, Yukarı Fırat bölümünde bulunmaktadır. Ülkemizde arıcılığı ile nam salmış bir kentt olan Bingöl, İslami kaynaklarda Cebel-u Cur olarak geçmekte ve tarihi milattan önce 2000 yıllara dayanmaktadır. Tarihi süreç içerisinde Anadolu’nun pek çok işgale maruz kalmasına rağmen Bingöl, işgal altında kalmayan ender illerden biridir. Sahip olduğu doğal güzellikler, ormanlar, göl ve göletler, yüksek dağları ile Himalayalarla yarışabilen ve güneşin konumu ile de adından oldukça söz ettiren şehir, çok sayıda efsaneye de sahiptir. Dilden dile yayılan bu efsanelerden birinde bir asker su aramak için tepenin ardına çıktığında “Burada bir değil bin göl var” demesi ile ve şehrin göl sayısının çok olması nedeniyle şehrin Bingöl olarak adlanmasına neden olmuştur. Evliya Çelebi’nin de uğradığı şehirlerden biri olan bölgenin, sahip olduğu göllerin son derece şifalı olduğu belirtilmiştir. Gün doğumunun çok farklı bir özelliğe sahip olması nedeniyle oldukça dikkat çeken tepesi yoğun bir ilgi görmektedir. Karlıova ilçesinin Kale Tepesi’nden seyredilen güneşin doğuşu normal bir duruma göre çok farklı geçekleşmektedir. Güneşin doğuşunnun tadını çıkarmak isteyen doğa severler en ucuz uçak biletine Ucuzucur.com üzerindne sahip olabilirler. 

NASIL GİDİLİR?

Bingöl Havalimanı
Bingöl’ün işlek havalimanı olan Bingöl Havalimanı, merkezde yer almaktadır. Şehir merkezine 20 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Otobüs
Bingöl Havalimanı’na ulaşan yolcular belediye otobüsleri ile şehir merkezine yaklaşık 50 dakikada kolaylıkla ulaşabilirler. 

Taksi
Bingöl Havalimanı’na inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı dışında bekleyen taksiler ile şehir merkezine ortalama 70 TL civarı bir ücretle yaklaşık 30 dakika bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirler. 

Araç Kiralama
Aynı zamanda Bingöl Havalimanı’ndan araç kiralama hizmetlerini de kullanabilirsiniz. Araç kiralama firmalarından önceden rezervasyon yaptırabilir, ulaştığınız gün sorunsuz ve güvenli bir şekilde yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Yüzen Ada
Kral Kızı Kalesi
Sentarius Kalesi
Kiğı Kalesi
Buban Bacaları
Kös Kaplıcaları
Çir Şelalesi
Urartu Yolu
Zağ Mağaraları
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Karasal iklimin hüküm sürdüğü Bingöl’de, yazları sıcak ve kurak geçmekle birlikte kışları soğuk ve yağışlı geçmektedir. Yaylaları ile yazın temiz hava keyfi sunan şehir, kış aylarında şehir merkezine 25 km uzaklıkta yer alan kayak merkezi nedeni ile de kayak severler için kapılarını ziyaretçilerine açar. Her mevsim büyük bir keyif ile ziyaret edilebilir olan şehrin hava durumu tüm ziyaretçiler için oldukça idealdir. Bu nedenle yılın her mevsimi en uygun uçak biletlerini Ucuzucur.com’da bulabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Zengin bir damak kültürüne sahip olan Bingöl, yaz aylarında sebzeli yemekleri tercih ederken kış aylarında etli yemekleri mutfağından eksik etmez. Yöresel lezzetleri ile ön plana çıkan şehir, Sorina Pel, Mastuva, Keledoş ve Lölün yanı sıra Ayran Çorbası, Yutmaç Çorbası, Dolamaç ve Burma kadayıf ile adından sıkça söz ettirmektedir. Siz de bu enfes lezzetlerin tadına bakmak istiyorsanız en kısa zamanda Bingöl’ü, Ucuzucur.com üzerinden satın alabileceğiniz biletler ile ziyaret edebilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.