Tokyo Beyrut Uçak Bileti,Tokyo Beyrut Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Tokyo Beyrut Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
01.Ara.2023.Cum
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Haneda Havalimanı
Tokyo Uluslararası Havalimanı olarak bilinen Haneda Havalimanı, şehir merkezine 14 km uzaklıkta yer alan Öta bölgesinde bulunmaktadır. Tokyo’nun işlek havalimanlarından biri olan Haneda Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler verilmektedir.

Otobüs
Haneda Havalimanı’na ulaşımını gerçekleştiren yolcular, şehir merkezine otobüsler ile ulaşımını sağlayabilir. Otobüsler ile kısa ve ekonomik bir şekilde Tokyo, Kanagawa, Chiba, Saitama ve Kanto gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren
Havalimanına ulaşımı gerçekleştiren yolcular, zemin ve üçüncü katta bulunan Monorail tren hatları ile iki farklı yolla şehir merkezine ya da istedikleri noktalara ulaşım sağlayabilirler. Haneda Havalimanı’nın web sitesini ziyaret edip, tren saatlerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Taksi
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuk süresi ve ücreti gideceğiniz bölgeyle, trafik yoğunluğuna göre değişmektedir.

Araç Kiralama
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Narita Havalimanı
Japonya’nın başkenti Tokyo’da bulunan bir diğer havalimanı olan Narita Havalimanı, şehir merkezine 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler sağlanmaktadır.

Beyrut Ucuz Uçak Bileti

Beyrut ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Beyrut’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Beyrut’un eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Beyrut’u ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Beyrut ziyaretlerinden önce Beyrut ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Beyrut uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
LB (604)
 
Priz Tipi / Voltaj
230 V 50Hz
 
Resmi Dil
Arapça
 
Telefon Kodu
961
 
Toplu Taşıma
32 TRY
 
Yemek Fiyatları
158 TRY

BEYRUT HAKKINDA

Lübnan’ın hem başkenti hem de en büyük şehri olan Beyrut, Orta Doğu’nun ekonomik, kültürel ve siyasi merkezidir. Ülkenin en büyük ve en önemli limanını bünyesinde barındıran şehre hayat veren Beyrut nehri de bulunmaktadır. Geçmişi 5000 yıl öncesine dayanan Beyrut, resmi olarak ilk kez M.Ö. 15. Yüzyıldan kalan Mısır Tell el Amarna mektuplarında geçmektedir. Milattan önceden başlayıp Osmanlı dönemine kadar süregelen zaman içerisinde çok fazla medeniyeti topraklarında ağırlayan Beyrut, kültürlerin buluşma noktası olarak tarihe geçmiştir. Ülkenin ekonomik olarak merkezi noktası olan bu şehirde, çok sayıda banka ve şirket bulunmakla birlikte şehir bu özellikler nedeni ile kozmopolit bir yapıya sahip olmuştur. Lübnan İç Savaşı esnasında çok sayıda darbe alan şehir kısa süre içerisinde toparlanmış ve Küreselleşme ve Dünya Kentleri Araştırma Ağı tarafından Beta Dünya Kenti seçilmiştir. Dini açıdan çok sayıda mezhebi bünyesinde barındıran şehir hoşgörü kenti olarak da bilinmektedir. Tarihinden dolayı geride kalan mimari yapıların ve tarihi dokusunun bozulmamış olması yıl boyu çok sayıda ziyaretçiyi topraklarında ağırlamasına neden olmaktadır. Önemli tarihi, merkezi konumu, doğal güzellikleri ve zengin geçmişi ile oldukça önemli şehirler arasında bulunan Beyrut’u ziyaret etmek için en uygun Beyrut uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Beyrut Refik Hariri Uluslararası Havalimanı
Beyrut’un işlek havalimanı olan Beyrut Refik Hariri Uluslararası Havalimanı şehir merkezine 9 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma aracı bulunmamakla birlikte taksi ve araç kiralama gibi hizmetlerden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Taksi
Beyrut Refik Hariri Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
Beyrut Refik Hariri Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Hamra Caddesi
Aziz George Yunan Ortodoks Kilisesi
Beyrut Ulusal Müzesi
El Ömer Camii
Güvercin Kayalıkları
Corniche
Yıldız Meydanı
Maghen
Martyr’s Anıtı
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Akdeniz ikliminin hâkim olduğu Beyrut’ta yazlar sıcak ve kurak geçerken kışları ise kuru bir soğukluk ziyaretçilerini karşılamaktadır. Beyrut sokaklarında gezmek, doğal güzelliklerinin tadını çıkarmak içi ne uygun zaman dilimi ilkbahar ve sonbahar aylarıdır. Bu iki dönemde ziyaret edebileceğiniz Beyrut için en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Akdeniz mutfağına özgü bir mutfağı olan Lübnan mutfağının olmazsa olmazları elbette balık ve deniz ürünleridir. Balık ve deniz ürünlerinin yanı sıra meyve, sebze ve tahıl gibi besinlerin de yer ettiği mutfakta Falafel, Shawarma, Humus, Kıbbet Batata, Baba Gnoush, Meghli Tatlısı gibi Beyrut’a ait yöresel lezzetlerin tadına bakmak için en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.