Tokyo Bandar-seri-begawan Uçak Bileti,Tokyo Bandar-seri-begawan Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Tokyo Bandar Seri Begawan Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
11.Ara.2023.Pts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Haneda Havalimanı
Tokyo Uluslararası Havalimanı olarak bilinen Haneda Havalimanı, şehir merkezine 14 km uzaklıkta yer alan Öta bölgesinde bulunmaktadır. Tokyo’nun işlek havalimanlarından biri olan Haneda Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler verilmektedir.

Otobüs
Haneda Havalimanı’na ulaşımını gerçekleştiren yolcular, şehir merkezine otobüsler ile ulaşımını sağlayabilir. Otobüsler ile kısa ve ekonomik bir şekilde Tokyo, Kanagawa, Chiba, Saitama ve Kanto gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren
Havalimanına ulaşımı gerçekleştiren yolcular, zemin ve üçüncü katta bulunan Monorail tren hatları ile iki farklı yolla şehir merkezine ya da istedikleri noktalara ulaşım sağlayabilirler. Haneda Havalimanı’nın web sitesini ziyaret edip, tren saatlerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Taksi
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuk süresi ve ücreti gideceğiniz bölgeyle, trafik yoğunluğuna göre değişmektedir.

Araç Kiralama
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Narita Havalimanı
Japonya’nın başkenti Tokyo’da bulunan bir diğer havalimanı olan Narita Havalimanı, şehir merkezine 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler sağlanmaktadır.

Bandar Seri Begawan Ucuz Uçak Bileti

Bandar Seri Begawan ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Bandar Seri Begawan’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Bandar Seri Begawan’ın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Bandar Seri Begawan’ı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Bandar Seri Begawan ziyaretlerinden önce Bandar Seri Begawan ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Bandar Seri Begawan uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
BN (703)
 
Priz Tipi / Voltaj
240 V 50 HZ
 
Resmi Dil
Malayca
 
Telefon Kodu
673
 
Toplu Taşıma
17 TRY
 
Yemek Fiyatları
83,75 TRY

BANDAR SERI BEGAWAN HAKKINDA

Brunei Şehri olarak bilinen Bandar Seri Begawan, Bruni ülkesinin başkentidir. Konuşulan dil Malayca olmakla birlikte şehrin ismi “Tanrıların Ruhu” anlamına gelmektedir. Şehre ismini III. Sultan Omar Ali Saifuddien tarafından verilmiş olup şehir şeriatla yönetilmektedir. Şehre ilk yerleşim 6. ve 7. yüzyılda Malaylar tarafından deniz ticareti yapılırken gerçekleşmiştir. Brunei Nehri’nin kuzeyinde bulunan Bandar Seri Begawan, yıllar içerisinde önemli limanlardan biri haline gelmiştir. Deniz ticaretinin yanı sıra petrol ve doğalgaz ile ekonomik geçimini sağlayan şehirde çok sayıda tarihi yapı bulunmaktadır. Siz de farklı bir havası olan bu şehrin tadını doyasıya çıkarmak istiyorsanız en uygun uçak biletiniz Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Brunei Uluslararası Havalimanı
Brunei Uluslararası Havalimanı, Brunei ülkesinin öncelikli havalimanlarından biri olmakla birlikte ülkenin başkenti Bander Seri Begawan’da bulunmaktadır. 1953 yılından itibaren kurumsal olarak hava taşımacılığı için hizmete girmiş olan Brunei Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüs, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler sunulmaktadır.

Otobüs
Brunei Uluslararası Havalimanı’na ulaşan yolcular çıkış terminalinde bulunan mor renkli otobüsler ile şehir merkezine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. 23-24- 36 ve 38 numaralı otobüsler saat 18:00’a kadar hizmet vermektedir.

Taksi
Havalimanının terminal binasında yolcularını bekleyen taksilerle şehir merkezine hızlı ve konforlu ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi fiyatları gideceğiniz yöne göre değişiklik gösterirken, şehir merkezine 20 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Araç Kiralama
Havalimanından inişini gerçekleştiren yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuş öncesi

NERELERİ GEZMELİ?
 

Sultan'ın Başkanlık Sarayı
Sultan Ömer Ali Seyfeddin Camii
Sultan Hassanal Bolkiah Camii
Şerif Ali Türbesi
Kampong Ayer Bölgesi
Malay Teknoloji Müzesi
Sultan Bolkaih Türbesi
Kampong Ayer
Brunei Müzesi
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Yıl boyunca sıcaklık ortalaması 27 derece olan şehirde seyahat için ne uygun dönem yağışın en az olduğu dönem olan Şubat ve Mart aylarıdır. Yılın geri kalanında yağışlı olan bu şehirde 15 Temmuz ve Çin Yeni Yılı da kutlanmaktadır. Bu özel günler için satın alabileceğiniz en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Brunei mutfağının sahip olduğu yöresel yemekleri rahatlıkla bulabileceğiniz Bandar Seri Begavan’da damak tadınıza uygun lezzetleri bulmak çok kolay. Malezya, Singapur, Hindistan ve Çin gibi mutfakların etkisinde kalarak hazırlanan bu mutfakta genel olarak pirinç, köri, tavuk ve biftek yer almaktadır. Ananaslı Kek, Katilapam, Karidesli Mango Salatas, Kuih Calak, Kuih Cara Pusu, Mee Goreng, Nasi ya da Pilav gibi yöresel lezzetlerin tadına yerinde bakmak için en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com’dan satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.