Tokyo Bamako Uçak Bileti,Tokyo Bamako Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Tokyo Bamako Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
02.Ara.2023.Cts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Haneda Havalimanı
Tokyo Uluslararası Havalimanı olarak bilinen Haneda Havalimanı, şehir merkezine 14 km uzaklıkta yer alan Öta bölgesinde bulunmaktadır. Tokyo’nun işlek havalimanlarından biri olan Haneda Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler verilmektedir.

Otobüs
Haneda Havalimanı’na ulaşımını gerçekleştiren yolcular, şehir merkezine otobüsler ile ulaşımını sağlayabilir. Otobüsler ile kısa ve ekonomik bir şekilde Tokyo, Kanagawa, Chiba, Saitama ve Kanto gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren
Havalimanına ulaşımı gerçekleştiren yolcular, zemin ve üçüncü katta bulunan Monorail tren hatları ile iki farklı yolla şehir merkezine ya da istedikleri noktalara ulaşım sağlayabilirler. Haneda Havalimanı’nın web sitesini ziyaret edip, tren saatlerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Taksi
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuk süresi ve ücreti gideceğiniz bölgeyle, trafik yoğunluğuna göre değişmektedir.

Araç Kiralama
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Narita Havalimanı
Japonya’nın başkenti Tokyo’da bulunan bir diğer havalimanı olan Narita Havalimanı, şehir merkezine 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler sağlanmaktadır.

Bamako Ucuz Uçak Bileti

Bamako ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Bamako’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Bamako’nun eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Bamako’yu ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Bamako ziyaretlerinden önce Bamako ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Bamako uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(ML)232
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V/ 50 Hz
 
Resmi Dil
Fransızca
 
Telefon Kodu
44

BAMAKO HAKKINDA

Mali’nin hem en büyük şehri hem de başkenti olan Bamako, Afrika ülkeleri arasında en hızlı gelişen Mali’nin en merkezi şehridir. Paleolitik dönemde ortaya çıkan yerleşimin ardından, Nijer Nehri’nin sağladığı avantajlardan yararlanmış ve geçim kaynaklarından tarımın yanı sıra balıkçılığı da faaliyet haline getirmiştir. 11. yüzyıla kadar küçük bir yerleşim alanı olarak varlığını sürdüren şehir, Gana İmparatorluğu’nun hâkimiyeti altına girmiştir. İmparatorluk ile Orta Çağ’a kadar büyük bir gelişme gösteren şehir önemli mimari yapılara sahip olmuştur. Verimli bir pazar alanı olarak büyük ilgi gören Bamako bu özelliği nedeniyle birçok medeniyet ve devlet tarafından işgal edilmiş ve hâkimiyeti altına girmiştir. Afrika’nın en önemli ve gözde şehirlerinden biri olan Bamako, nüfus bakımından güç geçtikçe artmakta ve yıl içerisinde çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Sanatsal ve kültürel alanlar da oldukça etkin bir şehir olan Bamako’da çok sayıda önemli müzisyenler yetişmiş ve adlarını dünyaya duyurmuşlardır. Sokak sanatı konusunda da oldukça ilgi çeken bir şehir olan Bamako sokaklarında gezerken müziğin ritmi sizi farklı diyarlara ve atmosferlere götürmektedir. Siz de bu atmosferin bir parçası olmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Modibo Keita Uluslararası Havaalanı
Mali’nin Batı Afrika başkenti Bamako’da bulunan ve ülkenin tek uluslararası havalimanı olma özelliğine sahip olan Modibo Keita Uluslararası Havaalanı şehir merkezinden 15 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma aracı bulunmamakla birlikte taksi ve araç kiralama hizmeti sağlanmaktadır.

Taksi
Modibo Keita Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
Modibo Keita Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Kral Fahd Köprüsü
Bamako Milli Parkı
Kutsal Kalp Katedrali
G Noktası Tepesi Bamako Büyük Camii
Mali Ulusal Müzesi
Bamako Botanik Bahçesi
Bamako Hayvanat Bahçesi
Musa Kunda Müzesi
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Sıcak ve kurak bir iklimin hâkimiyeti altında kalan Bamako, yazları yağışlı geçerken Ocak ayından sonra soğuk hava şartları ziyaretçilerini karşılamaktadır. Şehri gezmek için en uygun dönem bahar ayları iken Kasım ayında gerçekleşen çok sayıdaki kültürel etkinlik ve festivaller gerçekleşmektedir. Bamako Dance Festival ve Bamako Festival of African Photography etkinliklerinin yanı sıra Ocak ayında Dessert Festival’ine de katılabilirsiniz. Bu etkinliklere katılmak ve hiç unutmayacağınız anılar elde etmek için tek yapmanız gereken Ucuzucur.com’u ziyaret edip en uygun uçak biletini satın almanız gerekiyor.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Mali’nin en sevilen şehirlerinden biri olan Bamako mutfağı,  Kuzey Afrika mutfağının lezzetlerini bünyesinde barındırmaktadır. Genellikle etin halim olduğu bu mutfakta, Jollof Pirinci, Enginar, Fufu gibi yöresel lezzetleri yanı sıra Mali’ye özel Mali Çayı ve Kızarmış Muz’u ise seyahat esnasında tadılması gereken lezzetlerden sadece bazılarıdır. Siz de bu eşsiz lezzetlerin tadına bakmak istiyorsanız ne uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.