Stockholm Tunus Uçak Bileti,Stockholm Tunus Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Tunus Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
22.Oca.2022.Cts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Tunus Ucuz Uçak Bileti

Tunus ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Tunus’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Tunus’un eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Tunus’u ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Tunus ziyaretlerinden önce Tunus ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Tunus uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(TN)212
 
Priz Tipi / Voltaj
230 V/ 50 Hz
 
Resmi Dil
Arapça
 
Telefon Kodu
216
 
Toplu Taşıma
5 TRY
 
Yemek Fiyatları
40 TRY

TUNUS HAKKINDA

Tunus ülkesinin aynı adı taşıyan Tunus şehri, ülkenin hem başkenti hem de Tunus vilayetinin merkezidir. Konumu bakımından çok önemli bir yere sahip olan Tunus, coğrafi nedenlerden dolayı göçeme ve deniz yolu ile bölgeye yerleşen birçok farklı etnik gruplar ile gelişme göstermiştir. M.Ö. 12.yüzyılda Fenikelilerin Tunus’a yerleşmesinin ardından M.Ö. 9.yüzyılda Kartaca kurulmuştur. Zaman içerisinde Kartacılar olarak bilinen topluluk İspanya ve Sicilya’da koloniler kurmuşlardır. Yıllar içerisinde çok sayıda savaşa ve olaya sahne olan Tunus, devletler tarafından en çok ilgi gören yerlerden biri olmuştur. Geçmişin ve modern yaşamın bir arada olduğu Tunus kültüründe insanlar oldukça sıcakkanlı olup turistleri büyük bir ilgiyle karşılamaktadır. Halkın çoğunu Müslümanlar oluştururken diğer kesimleri Hristiyan ve Museviler oluşturmaktadır. Çok sayıda tarihi yapının bulunduğu şehirde bulunan esski bir şehir bölgesi olan Medine bölgesi ise ziyaret eden ziyaretçiler tarafından oldukça ilgi ile karşılanmaktadır. Dar sokakları, sarayları, camileri, pazarları ve surları ile oldukça zengin bir tarihe sahip olan Medine bölgesi de son zamanlarda ilgi gören noktalardan biridir. Farklı kültürü ve tarihinin sokaklara yansımasından dolayı adım adım gezeceğiniz Tunus sokaklarında geçmişin kokusunu içinize çekebileceksiniz. Bu farklı atmosferin bir parçası olmak istiyorsanız en uygun Tunus uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Tunus-Kartaca Uluslararası Havalimanı
Tunus’un aynı ismini taşıyan başkenti Tunus’ta bulunan Tunus-Kartaca Uluslararası Havalimanı şehir merkezinden 7 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine ulaşmak için otobüs, taksi ve araç kiralama gibi toplu taşıma seçenekleri mevcuttur.

Otobüs
Kartaca Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışında bulunan otobüs duraklarından 30 dakika ara ile kalkan SNT otobüsleri ile şehir merkezine kolayca ulaşım sağlayabilirler. 

Taksi
Kartaca Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
Kartaca Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

El Djem Amfi Tiyatrosu
Djerba Adası
Sidi Bou Said
Kartaca
Bardo Müzesi
Kum Tepeleri
Bulla Regia
Sousse Medina
Chott el Djerid
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Akdeniz ve çöl ikliminin hâkim olduğu Tunus’ta yazları sıcak ve kurak geçerken kışları yağışlı geçmektedir. Bu nedenle şehri ziyaret etmek için en uygun zaman dilimi ilkbahar dönemidir. Fakat yaz aylarında gerçekleşen çok sayıda festival ve etkinlik bulunmaktadır. Tunus Medine Festivali, Uluslararası Kartaca Festivali, Uluslararası Ulysse Festivali ve Deve Festivali de yaz aylarında gerçekleşmekte olup siz de en uygun Tunus uçak biletinizi Ucuzucur.com’dan satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Osmanlı ve Fransız mutfağının karışımı olarak oluşan Tunus mutfağında genellikle acı kullanılmaktadır. Birçok yemekte acının çok rahat bir şekilde kullanıldığını görebilirsiniz. Şakşuka, Mechouia, Brik, Kuskus, Bouza, Mloukhia gibi yöresel lezzetleri bünyesinde barındıran Tunus’u ziyaret etmek ve bu enfes lezzetlerin tadına yerinde bakmak için en uygun Tunus uçak biletinizi Ucuzucur.com’dan satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.