Stockholm Trabzon Uçak Bileti,Stockholm Trabzon Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Trabzon Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
28.Oca.2022.Cum
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Trabzon Ucuz Uçak Bileti

Trabzon ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Trabzon’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Trabzon’un eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Trabzon’u ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Trabzon ziyaretlerinden önce Trabzon ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Trabzon uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
462
 
Toplu Taşıma
9 TRY
 
Yemek Fiyatları
45.5 TRY

TRABZON HAKKINDA

Karadeniz’in Samsun’dan sonra 2. büyük şehri olan Trabzon, yılın hangi mevsiminde gidilirse gidilsin ziyaretçilerine değişik deneyimler sunmaktadır. Karadeniz’in incisi olarak adlandırılan şehir, 4000 yıllık bir tarihe sahiptir. Çok sayıda efsaneye sahip olan Trabzon’da, yapılan arkeolojik kazılar neticesinde Yontma Taş Çağı’na ait kalıntılara rastlanmıştır. İlk yerleşimin ise Kaşkalar tarafından gerçekleştiği bilinmektedir. Kimmerler, Büyük İskender ve Romalılar tarafından yönetilen şehrin eski ismi Yunanca’da masa anlamına gelen Trapezo’dan geldiği düşünülmektedir. Tüm bunların yanı sıra Atatürk’ün Trabzon’a ayak bastığı 15 Eylül 1924 yılı, Trabzonlular tarafından Atatürk Günü olarak kutlanmaktadır. Yeşilin her tonuna sahip, bol oksijeni ile aklınızı başınızdan alacak bu şehirde sizi vadileri, akarsuları, yamaçları ve gölleri karşılıyor. Her sabah yeşil bir sabaha uyanacağınız bu şehirde, piknik, kamp, ATV turu ve yamaç paraşütü gibi yapabileceğiniz birçok aktivite de hizmet vermektedir. Trabzon’da geçireceğiniz kısa bir tatil sonrası birçok anınızın olduğu fotoğraf ile geri döneceksiniz. Bu ölümsüz anıyı oluşturmak için hemen Ucuzucur.com’u ziyaret edin ve size en uygun uçak biletini satın alın.

NASIL GİDİLİR?

Trabzon Havalimanı
Trabzon’un işlek havalimanı olan Trabzon Havalimanı, Konaklar’da yer almaktadır. Şehir merkezine 6 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Havaş
Trabzon Havalimanı’ndan şehir merkezine kolayca ulaşım sağlanabileceği gibi Hopa’ya 3,5 saat, Ardaşen’e 2,5 saat, Rize’ye 1,5 saat ve Tirebolu’ya 1,5 saat Havaş ile ulaşım mümkündür.

Otobüs
Havalimanından kalkıp şehir merkezine giden 13 – 18 – 20 – 32 numaralı belediye otobüsleri şehir merkezine 30 dakika içerisinde rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Taksi
Havalimanına gerçekleştirdiğiniz uçuşun ardından şehir merkezine daha konforlu bir ulaşım sağlamak istiyorsanız taksileri tercih edebilirsiniz. Günün her saati havalimanı çıkışında bulabileceğiniz taksiler ile yaklaşık 25-30 TL bir ücretle şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Sümele Manastırı
Ayasofya Müzesi
Uzungöl
Atatürk Evi ve Müzesi
Trabzon Kalesi
Lapazan Yaylası
Çaykara
Boztepe
Bedesten

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Yılın hangi zamanları gidilirse gidilsin ziyaretçilerine başka bir yüzünü gösteren Trabzon, ziyaretçilerini pek çok şenlik ve etkinlikler ile karşılıyor. Her an yağmurun bastırabileceği olasılığı göz önünde bulundurursak bu şehre yaz aylarında uğramak daha keyifli bir tatil geçirmenize imkan sağlayacaktır. İster tatil ister iş gezisi için gideceğiniz Trabzon’a en uygun uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Trabzon denilince tabii ki de akla ilk gelen yiyecek mıhlamadır. Mıhlamasız kahvaltının keyfi çıkmaz. Hamsi Kuşu, Mısır Ekmeği, Karalahana Sarması, Kaygana, Laz Böreği, Hamsili Pilav denenmesi gereken yöresel lezzetlerden sadece bazılarıdır. Ve bilhassa bu yolculuğu Akçaabat Köftesi yemeden sonlandırmak olmaz. Bu bölgeye ait lezzetlerin tadına kendi yerinde bakmak için en uygun uçak biletini Ucuzucur.com’da bulabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.