Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Tokyo Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
31.Tem.2021.Cts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Tokyo Ucuz Uçak Bileti

Tokyo ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Tokyo’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Tokyo’nun eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Tokyo’yu ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Tokyo ziyaretlerinden önce Tokyo ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Tokyo uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 

 
Ülke Kodu
(JP)732
 
Priz Tipi / Voltaj
110 V/50 Hz-60 Hz
 
Resmi Dil
Japonya
 
Telefon Kodu
81
 
Toplu Taşıma
47 TRY / 8 USD / 7 EURO / 75 SEK
 
Yemek Fiyatları
167,45 TRY / 28 USD / 25,29 EURO / 268,81 SEK

TOKYO HAKKINDA

Japonya’nın hem başkenti hem de en kalabalık şehri olarak bilinen Tokyo, dünyanın en önemli ve büyük metropollerinden biridir. Yapılan araştırmalara göre yaşamın en pahalı şehirlerinden biri olan Tokyo, Tokyo körfezi kıyısında yer almaktadır. Geçmişi çok eski yıllara dayanan bu şehir, ilk başlarda küçük bir balıkçı kasabası olarak varlığını sürdürmüştür. Bölgenin eski ismi “Edo” olarak bilinmektedir. Bir süre Edo ismi ile yaşam faaliyetlerini sürdüren şehir, 1603 yılında Tokugawa Şogunluğu’nun kurulması ile birlikte kültür, ticaret ve ekonomi alanında oldukça gelişmiştir. 1868 yılında ise İmparator Meiji’nin buradaki yönetime son vermesinin ardından bölgenin ismi Tokyo olarak değiştirilmiş ve günümüze kadar bu isim ile gelmiştir. 12 Eylül 1923’te gerçekleşen büyük depremin ardından şehir çok büyük bir hasar almıştır. Depremden sonra şehir baştan sonra yeniden inşa edilmiş fakat 20 yıl sonra ise II. Dünya Savaşı’nda ABD uçakları tarafından bombalanmış ve şehir tekrardan yerle bir olmuştur. 1950’li yıllarda ise ülke ekonomisi kalkınmış ve aynı şekilde Tokyo’da kendini geliştirmiştir. Aldığı darbelere rağmen doğal güzellikleri ve tarihi eserlerini korumayı başaran şehir, yıl içerisinde çok sayıda yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilmektedir. Siz de bu şehrin tadını doyasıya çıkarmak istiyorsanız en ucuz Tokyo uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Haneda Havalimanı
Tokyo Uluslararası Havalimanı olarak bilinen Haneda Havalimanı, şehir merkezine 14 km uzaklıkta yer alan Öta bölgesinde bulunmaktadır. Tokyo’nun işlek havalimanlarından biri olan Haneda Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler verilmektedir.

Otobüs
Haneda Havalimanı’na ulaşımını gerçekleştiren yolcular, şehir merkezine otobüsler ile ulaşımını sağlayabilir. Otobüsler ile kısa ve ekonomik bir şekilde Tokyo, Kanagawa, Chiba, Saitama ve Kanto gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren
Havalimanına ulaşımı gerçekleştiren yolcular, zemin ve üçüncü katta bulunan Monorail tren hatları ile iki farklı yolla şehir merkezine ya da istedikleri noktalara ulaşım sağlayabilirler. Haneda Havalimanı’nın web sitesini ziyaret edip, tren saatlerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Taksi
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuk süresi ve ücreti gideceğiniz bölgeyle, trafik yoğunluğuna göre değişmektedir.

Araç Kiralama
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Narita Havalimanı
Japonya’nın başkenti Tokyo’da bulunan bir diğer havalimanı olan Narita Havalimanı, şehir merkezine 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler sağlanmaktadır.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Meiji Tapınağı
Sensoji Tapınağı
Tokyo Kulesi
Tokyo İmparatorluk Sarayı
Ginza District
Shibuya
Ueno Parkı
Yoyogi Park
Tokyo Ulusal Müzesi
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Dört mevsimin de görüldüğü Tokyo’da ilkbaharlar ılık geçerken yaz aylarının ilk zamanları oldukça yağışlı geçmektedir. İlerleyen zamanlar da ise nemli ve sıcak bir yazın kendini gösterdiği Tokyo’da sonbahar rüzgârlı ve serin geçmektedir. Bu nedenle şehri ziyarete etmek için en uygun dönem ilkbahar aylarıdır. Tüm bunların yanı sıra yıl içerisinde gerçekleştirilen çok sayıdaki festivallere ve etkinliklere katılmak isterseniz en uygun uçak biletiniz istediğiniz tarihe denk getirebilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Genel olarak çorba, pirinç ve erişteden oluşan Japon mutfağında balık ve sebze yemekleri de çok önemli bir yer kaplamaktadır. Sadece yemeklerin lezzetlerine önem vermeyen bu mutfakta yemeklerin sunumu da çok önemlidir. Diğer Doğu Asya ülkeleri ile benzerlik gösteren Japonya mutfağında Sushi, Yakitori, Ramen Noodles, Okonomiyaki, Soba Noodles, Nigiri-Zushi ve Tempura gibi çok farklı lezzetlerin tadına bakmak için en uygun Tokyo uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.