Stockholm Tiflis Uçak Bileti,Stockholm Tiflis Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Tiflis Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
20.Oca.2022.Per
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Tiflis Ucuz Uçak Bileti

Tiflis ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Tiflis’e gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Tiflis’in eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Tiflis’i ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Tiflis ziyaretlerinden önce Tiflis ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Tiflis uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(GE) 076
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V 50 HZ
 
Resmi Dil
Gürcüce
 
Telefon Kodu
995

TİFLİS HAKKINDA

Gürcistan’ın başkenti olan Tiflis, Kursa Irmağı’nın her iki yakasına konumlanmış bir şekidle yer almaktadır. Şehrin ismi Gürcü dilinde bir efsaneye dayandığı öne sürülmektedir. M.Ö. 5. yüzyılda ormanlarla kaplı olan bu şehir iken kralın ava çıktığı birgün sürekli uçan bir sülünün peşine atmacasını gönderir. Uzun süre ikisinden de haber alamayan kral onları aramaya başlar ve bulduğunda ikisini de sıcak suyun içinde ölü halde bulur. Bulundukları yeri çok beğenir ve buraya bir kentin kurulmasını ister. Daha sonra Gürcü dilinde ılık anlamına gelen “tbili” kelimesinin türetilmesi ile şehir kurulmuş olur. Geniş bir tarihe sahip olan bu şehirde ise ilk yerleşimleri ve insan kalıntılarının M.Ö. 4. yüzyılda gerçekleştiği yapılan arkeolojik sonuçlarla kanıtlanmıştır. Yıllar içerisinde çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapan şehir, bulunduğu konum nedeniyle oldukça stratejik hamlelere neden olmuştur. Kafkasya, Avrupa ve Asya için önemli bir konuma sahip olan şehir yıllar içerisinde çok sayıda medeniyet ve devlet tarafından kontrol altına alınmıştır. Yıllar içerisinde kültür, ekonomi, ticaret ve sanat alanlarında dünyada bir merkez haline gelen Tiflis, global bir enerji projesi olan Baku-Tiflis-Ceyhan Boru Hattı’nın bir parçası olmuştur. Geçmiş yıllarda var olan İpek Yolu’nun üzerinde bulunması da şehrin gelişmesinde ve yeni kültürler tanımasına ön ayak olmuştur. Siz de tarihi yapıları, kültürü ve yemekleri ile sürekli anılan bu şehri ziyaret etmek istiyorsanız en uygun Tiflis uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Tiflis Havalimanı
Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te bulunan ve şehir ile çevre bölgelerine hizmet veren uluslararası havalimanı şehir merkezine 17 km uzaklıkta yer almaktadır. 2007’deki yeniden yapılanma projesi ile son model teknolojik aletler ile dizayn edilen havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama hizmeti verilmektedir.

Otobüs
Tiflis Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımını gerçekleştirmek isteyen yolcular terminal çıkışında bulunan otobüs duraklarından kalkan otobüsler ile 20 dakika gibi bir süre içerisinde şehir merkezine kolay ve hızı bir şekilde ulaşım gerçekleştirebilir.

Tren
Tiflis Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için tren kullanmak isteyen yolcular havalimanından 70 metre ileride bulunan tren istasyonuna gidip 20 dakika gibi bir süre içerisinde şehir merkezine ulaşabilirler.

Taksi
Havalimanının terminal binasında yolcularını bekleyen taksilerle şehir merkezine hızlı ve konforlu ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi fiyatları ve süresi gideceğiniz yöne ve trafiğe bağlı olarak değişim gösterebilir.

Araç Kiralama
Havalimanından inişini gerçekleştiren yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuş öncesi ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Sioni Church (Kilisesi)
Old Town (Eski Şehir Bölgesi)
Sülfür Hamamları
Jumah Mosque (Camii)
Narikala Castle (Kalesi )
Mother of Georgia
Metehki Köprüsü
Metehki Church (Kilisesi)
Sanat Galerisi (Bambis Rigi Sokakta)
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Nemli ve tropik bir iklime sahip olan Tiflis, yazları sıcak geçerken kışları oldukça soğuk geçmektedir. Tiflis’in yıllık sıcaklığı ortalama 12 derecedir. Soğukluğun en çok hissedilen ayı Ocak iken, en sıcak dönemi ise Temmuz ayıdır. Yağışa yakalanabileceğiniz aylar Mayıs ve Haziran iken, şehrin doyasıya tadını çıkarmak için en uygun dönem Eylül ve Ekim’dir. Tiflis en ucuz uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilir ve anın tadını çıkarabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Gürcistan’ın ulusal mutfağı olan Gürcü mutfağı, Avrupa ve Orta Doğu mutfaklarından etkilenmiş ve kendine has bir mutfak çıkarmıştır. Gürcü mutfağının yörelere göre değişiklik gösterdiğini de belirtmek gerekir. Badrijani Nigvzit, Churchkhela, Haçapuri, Jonjoli, Khinkali, Ponçiki gibi yiyeceklerin yanı sıra Gürcü şarapları da oldukça ünlüdür. Siz de en ucuz uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.