Stockholm Sivas Uçak Bileti,Stockholm Sivas Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Sivas Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
26.Oca.2022.Çar
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Sivas Ucuz Uçak Bileti

Sivas ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Sivas’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Sivas’ın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Sivas’ı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Sivas ziyaretlerinden önce Sivas ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Sivas uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
346
 
Toplu Taşıma
7.8 TRY
 
Yemek Fiyatları
31 TRY

SİVAS HAKKINDA

İç Anadolu, Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz’de geniş ölçüde toprakları bulunan Sivas, yüzyıllar içerisinde birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Türkiye’nin en büyük 2.şehri olan Sivas, Hitit’ten Selçuklu Devleti’ne, Danişmentlilerden Osmanlı Devleti’ne kadar birçok devlet görmüş ve Milli Mücadele’nin temeli atılan bir şehir olarak bünyesinde pek çok tarihi eser barındırmaktadır. Topraklarının tarihi yapılan araştırmalara sonucunda Neolitik Çağ’a kadar uzanan bu şehir, yüzyıllar içerisinde çok sayıda tarihi olaya sahne olmuştur. Dönemin ticaret yolu olan İpek ve Kral yolunun buradan geçmesi, etkileşime açık olan yapısını göz önüne sermektedir. Türkiye sınırlarında geniş topraklara sahip olan Sivas, kendine has Anadolu kültürüne sahiptir. Konuş dil olarak farklılık gösteren kentte, Karadeniz şivesi bile görülmektedir. Ağırladığı medeniyetler nedeniyle farklı bir kültüre sahip olan Sivas’ta saz ve aşık geleneği gelişmiş ve çok sayıda üstat yetiştirmiştir. Dünya tarafından bilinen ve bir üne sahip olan Kangal köpekleri, Sivas’ın Kangal ilçesinde yetişmektedir. Tarım ve sanayi alanında oldukça gelişme gösteren şehirde, Türkiye’nin en büyük linyit işletmesi bulunmaktadır. Siz de kültür cenneti olan bu şehri ziyaret etmek istiyorsanız Ucuzucur.com üzerinden en uygun Sivas uçak biletine sahip olabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı
Sivas’ın işlek havalimanı olan Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, Merkez’de yer almaktadır. Şehir merkezine 22 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Havaş
Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular Havaş otobüslerini kullanabilirler. Havaş otobüsleri İç Hatlar Terminali önünden kalkıp olup, Sivas’ın merkezi duraklarına uğrayarak şehir merkezine trafik yoğunluğuna göre yaklaşık 40 dakika içerisinde ulaşabilirler.

Belediye Otobüsü
Belirli günler ve belirli saatlerde HVL hatlı Hava Limanı - Merkez Sivas Belediye otobüsleri ile şehir merkezine yaklaşık 50 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz.

Taksi
Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız yaklaşık 90-100 TL ücret ödeyip 20 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Çifte Minareli Medrese
Buruciye (Şifaiye) Medresesi
Sivas Kongre Merkezi
Gök Medrese
Ulu Camii
Kangal Balıklı Kaplıca
Gürün Gökpınar Gölü
Gürün Şuğul Vadisi
Gemerek Sızır Şelalesi

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

İç Anadolu’nun karasal iklimine sahip olan Sivas, kışları yağışlı ve soğuk geçmesiyle birlikte yazları oldukça sıcaktır. Bu nedenle muhteşem doğanın tadını çıkarmak için Nisan- Eylül aylarında Sivas’ı ziyaret etmek daha avantajlıdır. Sivas en ucuz uçak biletine sahip olmak isteyen yolcular Ucuzucur.com’u ziyaret edebilirler.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

İç Anadolu ve Doğu Anadolu'nun yöresel lezzetlerinin karışımından oluşan Sivas mutfağından ilk akla gelen yemek köftedir. Özel bir hazırlanışa sahip olan bu köftelerin yanı sıra ıspanağı andıran Madımak Yemeği, Hangel, Katmer, Sivas Kebabı, Sivas Pidesi, Divriği Pilavı, İçli Köfte ve Kelle Tatlısı da Sivas mutfağında yer almaktadır. Bu eşsiz lezzetlerin tadına bakmak yerinde bakmak isteye yolcular ne uygun uçak bileti için Ucuzucur.com’u ziyaret edebilirler.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.