Stockholm Sinop Uçak Bileti,Stockholm Sinop Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Sinop Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
20.Ağu.2022.Cts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Sinop Ucuz Uçak Bileti

Sinop ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Sinop’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Sinop’un eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Sinop’u ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Sinop ziyaretlerinden önce Sinop ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Sinop uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
368
 
Toplu Taşıma
7 TRY
 
Yemek Fiyatları
30 TRY

SİNOP HAKKINDA

Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Sinop, Karadeniz kıyısında Boztepe Burnu’nun kara ile buluşma noktasına kurulmuştur. Karadeniz’in en güzel limanlarından birine sahiptir. Bölgenin en eski şehirlerinden biri olan il zaman içerisinde pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. 3. yüzyılda doğan Diyojen’in doğum yeri olarak bilinmektedir. Ormanlarla iç içe geçen plajları ile ziyaretçilerine enfes bir doğal güzellik sunmaktadır. Antik çağlarda kentin adı Sinope olarak bilinmekle birlikte adının Amazon’dan geldiği düşünülmektedir. Fakat Hitit kaynaklarına göre şehrin bulunduğu bölge Kaşkalar tarafından yönetilmekteydi. Sinop bölgesi zaman içerisinde Hitit, Frig, Lidya, Pers, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı hakimiyetine girmiştir. Boztepe Burnu üzerine kurulan şehir, geçmişte liman şehri olduğu için oldukça ilgi görmekteydi. Fakat daha ilerleyen yıllarda Trabzon ve Samsun limanlarının önem kazanması ile geçerliliğini yitirmiştir. Buna rağmen ticaret anlamında oldukça gelişmiş bir şehirdir. Sadece ticari anlamda değil, kültür ve sanat anlamında da yol kat eden şehirden şair Ahmet Muhip Dıranas yetişmiştir. 19. yüzyılda Kafkasya’dan göç alması nedeniyle nüfusunun bir kısmını Rumlar oluşturmuştur. Ayrıca Sinop, Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre ülkenin en mutlu şehri olarak belirlenmiştir. Bu mutlu şehirde geçireceğiniz tatil planınız için Ucuzucur.com’u ziyaret edebilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Sinop Havalimanı
Sinop’un işlek havalimanı olan Sivas Havalimanı, Merkez’de yer almaktadır. Şehir merkezine 8 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Hava Yolu Servisleri
Sinop Havalimanı’na ulaşan yolcular havayolu servisleri ile şehir merkezine yaklaşık 30 dakika gibi bir süre ile ulaşabilirler.

Dolmuş
Sinop Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmak için dulmuşlar da tercih edilebilir. Yaklaşık 30 dakika gibi bir süre içerisinde şehir merkezine ulaşmak mümkün.

Taksi
Sinop Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız yaklaşık 25 TL ücret ödeyip 15 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Sinop Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

İnceburun Feneri
Sinop Kalesi
Hamsilos Koyu
İnaltı Mağarası
Erfelek Tatlıca Şelaleleri
Balatlar Kilisesi
Boyabat Kalesi
Sinop Cezaevi
Paşa Tabyası

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Karadeniz’in en uç noktasında yer alan Sinop’ta Karadeniz iklimi hakimdir. Mevsimler arası fark fazla olmamakla birlikte şehirde 4 mevsim yağış görülmektedir. Yılın her ayı farklı bir doğal güzellik sunan Sinop’ta yeşillikle donanmış bir tatil geçirmek isterseniz ilkbahar ve yaz ayları en ideal zaman dilimleridir. Erkenden alacağınız en ucuz uçak biletlerine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Sadece tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra yöresel lezzetleri ile de dikkat çeken Sinop’ta balık çeşitleri dışında da yenmesi gereken birçok yemek çeşidi bulunmaktadır. Sinop Mantısı, Nokul, İçli Tava, Mısır Çorbası, Kestaneli İç Pilav, Sırık Kebabı, Kuyu Kebabı ve damaklardan tadı yıllar geçse de düşmeyecek olan hamursuz tatlısı Sinop’ta tadılması gereken lezzetler arasındadır. Bu eşsiz lezzetlerin tadına kendi yerinde deneyimlemek isteyen ziyaretçiler en uygun uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.