Stockholm Sanliurfa Uçak Bileti,Stockholm Sanliurfa Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Şanlıurfa Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
26.Oca.2022.Çar
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Şanlıurfa Ucuz Uçak Bileti

Şanlıurfa ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Şanlıurfa’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Şanlıurfa’nın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Şanlıurfa’yı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Şanlıurfa ziyaretlerinden önce Şanlıurfa ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Şanlıurfa uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
414
 
Toplu Taşıma
10 TRY
 
Yemek Fiyatları
42 TRY

ŞANLIURFA HAKKINDA

İlk ismi Urfa olan şehrin, Kurtuluş Savaşı’nda gösterdiği üstün başarısının ardından Şanlı unvanını almasıyla birlikte ismi Şanlıurfa olmuştur. Bünyesinde pek çok etnik mimariler, mağaralar ve tarihi eserler barındıran bu şehir, Cilalı Taş Devri’nden beri birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Sümer, Babil, Hint, Asur, Makedonya, Roma, Bizans ve Osmanlı gibi devletlerin izlerine rastlamak mümkündür. Urfa aynı zamanda İbrahim peygamberin burada doğması nedeniyle Peygamberler Diyarı olarak da bilinmektedir. Efsaneye göre Hz. İbrahim’in putları kırması üzerine Nemrut’un kendisini ateşe atması ve 7 gün boyunca Hz. İbrahim’in ateş içerisinde kalması soncu sağ çıkması büyük bir olay olarak kayıtlara geçmiştir. Bu olay sonrası Urfa Balıklı Göl ve civarı kutsal topraklara olarak kabul edilmiştir. Ekonomisinin çoğunu tarım ve hayvancılık ile karşılayan şehir aynı zamanda tarımın yapıldığı ilk topraklar olduğu düşünülmektedir. Adeta açık hava müzesine dönüşen Şanlıurfa, dünyanın en eski heykeline ve tapınağına sahiptir. Bu tarihi yapılar Göbeklitepe’de ziyaretçileri beklemektedir. Hakkında çok sayıda efsaneye de sahip olan Şanlıurfa’nın tarihini anlamak için şehrin sokaklarını adım adım gezmek gerekir. Siz de bu olağanüstü atmosferi solumak istiyorsanız Ucuzucur.com’u ziyaret edip size en uygun uçak biletine sahip olabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Şanlıurfa GAP Havalimanı
Şanlıurfa’nın işlek havalimanı olan Şanlıurfa GAP Havalimanı, Merkez’de yer almaktadır. Şehir merkezine 35 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Havaş
Şanlıurfa GAP Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular Havaş otobüslerini kullanabilirler. Havaş otobüsleri İç Hatlar Terminali önünden kalkıp olup, Şanlıurfa’nın merkezi duraklarına uğrayarak şehir merkezine trafik yoğunluğuna göre yaklaşık 45 dakika içerisinde ulaşabilirler.

Taksi
Şanlıurfa GAP Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız yaklaşık 100 TL ücret ödeyip 15 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Şanlıurfa GAP Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Balıklı Göl
Göbeklitepe
Fırfırlı Cami
Selahaddin Eyyübi Caqmi
Urfa Kalesi
Tektek Dağları Milli Parkı
Ulu Cami
Halfeti
Harran Evleri

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Kara iklimi görülen Şanlıurfa’da yazlar sıcak kışlar ise yağışlı ve çok soğuk geçer. Bu nedenle ilkbahar ve sonbahar ayları Şanlıurfa’yı gezmek için en ideal zamanlardır. Şanlıurfa ‘nın kendine has kültürünün zevkine varmak isteyen yerli ve yabancı turistler en uygun Trabzon uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Şanlıurfa’da elbette tadılması gereken ilk lezzetlerin başında Urfa Kebabı ve Çiğ Köfte gelmektedir. Etin hakim olduğu Şanlıurfa’ın yöresel mutfağında Ciğer Kebabı, Lahmacun ve Haşhaş Kebabı da tadılmadan dönülmemesi gereken lezzetler arasındadır. Bunların yanı sıra çarşılarda satılan Urfa Pul Biberi, Urfa Peyniri, Nar Pekmezi ve Urfa Fıstığını da alabilirsiniz. Bu güzel lezzetlere ulaşmak isteyenlerden biriyseniz eğer hemen Ucuzucur.com’u ziyaret edin ve en ucuz uçak biletine sahip olun.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.