Stockholm San-jose Uçak Bileti,Stockholm San-jose Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm San Jose Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
18.Oca.2022.Sal
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

San Jose Ucuz Uçak Bileti

San Jose ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden San Jose’ye gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. San Jose’nin eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin San Jose’yi ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler San Jose ziyaretlerinden önce San Jose ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun San Jose uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(CR)436
 
Priz Tipi / Voltaj
120V/ 60Hz
 
Resmi Dil
İspanyolca
 
Telefon Kodu
506

SAN JOSE HAKKINDA

Kosta Rika’nın başkenti olan San Jose aynı zamanda ülkenin de en büyük şehridir. San Jose, Central Valley isimli vadinin bulunduğu bölgede yer almakla birlikte, zaman içerisinde ülkenin en önemli siyasi ekonomik etkinliklerinin de yürütüldüğü bir merkez haline gelmiştir. 1736 yılında yerleşime açılan bu bölge, ilk zamanlar Villa Nuvea adını almıştır. Bu ismi almasındaki hikayesi ise İspanyol sömürgesi esnasında tütün merkezi olarak gelişme göstermesidir. Önemli ulaşım merkezlerinden biri olan San Jose, üniversiteleri ve opera binaları ile de oldukça önem arz etmektedir. Şehir merkezinde yaşayan nüfusun az olmasına rağmen ülkenin en çok çalışma merkezi olarak görülmektedir. 2006 yılında kent İbero-Amerikan Kültür Başkenti seçilmiştir. Kültür ve sanatın yanı sıra mimarisi ve tarihi yapıları ile sokaklarında farklı bir havanın olduğu bu şehri ziyaret etmek isteyen ziyaretçiler en uygun uçak biletlerini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirler.

NASIL GİDİLİR?

Juan Santamaria Uluslararası Havalimanı
Kosta Rika’nın başkenti San Jose’nin 11 mil uzağında yer alan Juan Santamaria Uluslararası Havalimanı, sadece şehrin değil ülkenin de en işlek havalimanlarından biridir. Havalimanından şehir merkezine otobüs, taksi ve araç kiralama imkânlarından yararlanabilirsiniz.

Otobüs
Juan Santamaria Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular 04:30-23:00 saatleri arasında hizmet veren otobüsler ile şehir merkezine yaklaşık 35 dakika içerisinde ulaşım sağlayabilirler.

Taksi
Juan Santamaria Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
Juan Santamaria Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Teatro Nacional
Museo de Jade
Barrio Amon
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Tropikal iklimin hâkim olduğu San Jose ormanlık bir alanda konumlanmaktadır. En çok yağışı Mayıs ile Kasım ortasında alan şehri gezmek için en ideal dönem Mart ve Nisan dönemidir. Doğal manzaraları, birbirinden güzel yeşil alanları ve büyüleyici suları ile yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çeken bu şehri ziyaret etmek için en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Genel olarak pirincin hakim olduğu Kosta Rika mutfağında, tavuk ve balık görmekte mümkündür. Geleneksel yollar pişirilen yemeklere genellikle balık veya tavuğun da eklendiği görülmektedir. San Jose’de yiyebileceğiniz Evli, Gallo pinto, Chifrijo, Chicharrones ve Patacones gibi lezzetler sizleri karşılamaktadır. En uygun uçak biletiniz ile tadına varabileceğiniz bu lezzetlere Ucuzucur.com aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.