Stockholm Ordu-giresun Uçak Bileti,Stockholm Ordu-giresun Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Ordu-Giresun Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
22.Oca.2022.Cts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Ordu Ucuz Uçak Bileti

Ordu ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Ordu’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Ordu’nun eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Ordu’yu ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Ordu ziyaretlerinden önce Ordu ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Ordu uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
452
 
Toplu Taşıma
7 TRY
 
Yemek Fiyatları
31 TRY

ORDU HAKKINDA

Doğu Karadeniz Bölgesi’nin girişinde yer alan Ordu’nun aynı zamanda Orta Karadeniz Bölgesi’nde de toprakları bulunmaktadır. Ordu isminin bazı kaynaklarda Hacı Emiroğlu Süleyman Bey önderliğinde bir grup tarafından Giresun’u ele geçirmek için toplanması sonucu meydana geldiği geçmektedir. Kentte ilk yerleşimin M.Ö. 7. yüzyıla dayandığı düşünülmekle birlikte içinde binlerce yıl boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şehir merkezinden 5 km kadar uzaklıkta yer alan Bozukkale bölgesi ilk yerleşim yeri olarak bilinir. Belirli dönemlerde Kimmerler, Miletliler, Persler ve Makedonlar tarafından ele geçirilen Ordu, ağırladığı medeniyetlere ait birçok kültürel ve tarihi yapıya sahiptir. Fatih Sultan Mehmet döneminde tamamen ortadan kaldırılan Trabzon Rum Pontus Devleti, Osmanlı himayesi altına girmiştir. Son dönemler turizm alanında oldukça kendini geliştiren bir şehir olan Ordu, bal üretimi konusunda da adından oldukça söz ettirmektedir.Ordu’nun kestane balı ile ün salması, ağırladığı turisler tarafından oldukça ilgi görmektedir.Sahip olduğu tarihi yapıların yanı sıra görsel bir şölen sunan doğal güzellikleri de Ordu’nun ziyaret edilmesi gereken şehirlerden biri olduğunun ispatıdır. Günümüzde yoğun talep gören Ordu şehrini siz de ziyaret etmek istiyorsanız en uygun Ordu uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden bulabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Ordu-Giresun Havalimanı
Giresun ve Ordu’nun işlek havalimanı olan Ordu-Giresun Havalimanı, Ordu’nun Gülyalı ilçesi ile Giresun’un Piraziz ilçeleri arasında yer almaktadır. Türkiye’de ve Avrupa’da deniz üzerine inşa edilen ilk havalimanıdır. Şehir merkezine 18 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Havaş
Ordu -Giresun Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Havaş araçları ile hem Ordu şehir merkezine hem de Giresun şehir merkezi ulaşım sağlayabilirler.

Minibüs
Ordu- Giresun Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, havalimanından şehir merkezine giden minibüsler ile 40 dakika gibi bir süre içerisinde merkeze kolay ve rahat bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi

Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız 90 TL civarı ücret ödeyip 25-30 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Ordu- Giresun Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Sarmaşık Kaplıcaları
Yason Kilisesi
Bolaman Kalesi
Perşembe Yaylası
Ordu Ulugöl
Hoynat Adası
Çambaşı Yaylası
Melet Nehri
Yason Burnu

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Yeşili ve mavisi ile oldukça ilgi gören Ordu’da Karadeniz iklimi hakimdir. Şehirde iki farklı iklimin görülme nedeni dağların kıyıya paralel olması olup, sahil kesimleri kış aylarında ılık ve yağışlı geçmektedir. İç kesimlerde ise karasal iklim görülmektedir. Yılın hemen hemen her dönemi yağış alan Ordu’yu ziyaret etmek için en ideal zaman dönemi ilkbahar ve yaz aylarıdır. En uygun Ordu uçak bileti için Ucuzucur.com’u ziyaret edebilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Ordu doğal güzelliklerinin ve tarihi yapılarının yanı sıra mutfağı ile de oldukça dikkat çekmektedir. Ordu mutfağının ön plana çıkması ve kendini geliştirmesinin temel nedenlerinden biri halkın geçim kaynağının balıkçılık, fındık, arıcılık ve mısır tarımı olmasıdır. Gürcü Kavurması, Hamsi Köftesi, Kaldirik Otu, Pancar Diplesi ve Karalahana Çorbası Ordu’ya gidildiğinde tadılmadan dönülmemesi gereken lezzetler arasındandır. Bu enfes lezzetlerin tadını çıkarmak isteyen ziyaretçiler ne uygun uçak biletini Ucuzucur.com’da bulabilirler.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.