Stockholm Mus Uçak Bileti,Stockholm Mus Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Muş Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
28.Oca.2022.Cum
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Muş Ucuz Uçak Bileti

Muş ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Muş’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Muş’un eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Muş’u ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Muş ziyaretlerinden önce Muş ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Muş uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
436
 
Toplu Taşıma
6 TRY
 
Yemek Fiyatları
31 TRY

MUŞ HAKKINDA

Birçok rivayeti içinde barındıran Muş, Doğu Anadolu’nun Yukarı Murat - Van bölümünde düzlük bir ovaya kurulmuştur. Urartular döneminden beri köklü bir tarihi olan Muş, rivayete göre Asurlulardan kaçarak şehre gelen İbrani kabilesi tarafından ismini aldığı düşünülmektedir. İbranice “sulak ve otlak” anlamına gelen “Muşa” kelimesinden türetildiği ve şehrin adını da buradan aldığı tahmin edilmektedir. Yerleşim düzenine bakıldığında tipik bir Türk kenti havasını yaşatan bu şehirde, Eski Muş Evleri olarak adlandırılan yapılar sayesinde kentin kendine has dokusunun bozulmadığını ve hala orada yaşayan yerel halk tarafından korunduğunu görmek mümkündür. Muş’un sahip olduğu bu değerli yapının oluşmasında sahip olduğu örf ve adetlerinin yanı sıra ikliminin ve coğrafyasının da etkili olduğu söylenebilir. Malazgirt Savaşı ile Türklerin Anadolu’ya adım attığı ik topraklardan biri olan Muş, Çavuş Dağı’nın uçlarına kurulmuştur. Çok bilinmeyen Muş lalesi şehrin sembollerinden biridir. Sadece lalesi ile ünlü olmayan Muş, üzümü ile de adından sıkça söz ettirmektedir. Muş Alparslan Üniversitesi’nin açılması ile genç nüfus olarak dinamizme kavuşan şehir, son dönemlerde tarihi yapıları, doğal güzelikleri ile oldukça ilgi çeken şehirlerden biri haline gelmiştir. Ucuzucur.com ziyaret edip, en uygun uçak biletine sahip olabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Muş Sultan Alparslan Havalimanı
Muş’un işlek havalimanı olan Muş Sultan Alparslan Havalimanı, merkezde yer almaktadır. Şehir merkezine 17 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Taksi
Muş Sultan Alparslan Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız yaklaşık 50 TL civarı ücret ödeyip 15-20 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Muş Sultan Alparslan Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Kutsal Havariler Manastırı
Çavuş Dağı
Haspet Kalesi
Kale Parkı
Muş Kalesi
Murat Köprüsü
Alaaddin Bey Hamamı
Varto Kayalıdere Ören Yeri
Muş Ulu Cami

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Muş’ta sert karasal iklim hakimdir. Kışı oldukça soğuk ve yağışlı geçen bu şehirde yazları ise sıcak ve kurak geçmektedir. Bu nedenle Muş’u ziyaret için en ideal zaman dilimi bahar ve yaz aylarıdır. Fakat kayak yapmak isteyen ziyaretçiler, kış aylarını tercih edebilirler. Size en uygun uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Et yemekleri ile adından sıkça söz ettiren Muş’un yöresel mutfağında ilk dikkat çeken lezzet Muş Köftesi’dir. Bunun yanı sıra Cağ Kebab’ı, Yaprak Kebab’ı, Hez Dolması, Keşkek ve Çorti’de ziyaret esnasından tadılmadan dönülmemesi gereken lezzetler arasındadır. Enfes lezzetlerin tadına kendi yöresinde bakmak isteyen ziyaretçiler Ucuzucur.com’u ziyaret edebilir ve kendilerine en uygun uçak biletini bulabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.