Stockholm Mogadisu Uçak Bileti,Stockholm Mogadisu Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Mogadişu Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
18.Oca.2022.Sal
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Mogadişu Ucuz Uçak Bileti

Mogadişu ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Mogadişu’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Mogadişu’nun eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Mogadişu’ya ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Mogadişu ziyaretlerinden önce Mogadişu ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Mogadişu uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(SO)342
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V/ 50 Hz
 
Resmi Dil
Arapça
 
Telefon Kodu
252

MOGADİŞU HAKKINDA

Somali’nin başkenti olan Mogadişu, Afrika’nın doğuşunda bulunan Hint Okyanusu’nun kıyısında yer almaktadır. Kuruluş tarihi kesin olarak bilinmese de rivayetlere göre Basra Körfezinden gelen 7 kardeş 887 yılında bu şehri kurdu. Yıllar içerisinde çok sayıda medeniyetin, krallığın ve devletin kontrolü altına alınan topraklar, 1911 yılında İtalya ülkeyi sömürgesi ilan etmiş ve Mogadişu’yu başkent olarak belirlemiştir. 1960 yılına gelindiğinde bağımsızlığını ilan eden şehir, “Hint Okyanusu’nun Beyaz İncisi” unvanını almıştır. Somali’nin başkenti olan Mogadişu’da çok sayıda önemli devlet kurumunun bulunmasından dolayı şehir daha hızlı gelişmiştir. Somali’nin en büyük limanına sahip olmasından dolayı da ülkenin en önemli kenti olan Mogadişu, ticaret merkezi olarak geçmektedir. Geçmişinde çok sayıda kültürü topraklarında ağırlayan şehirde, çok sayıda tarihi yapı ve doğal güzellik bulunmaktadır. Özellikle İtalyanlar tarafından inşa edilen Mogadişu Katedrali ve Afrika Boynuzu’nda bulunan en büyük cami İslam Birliği Camii bulunmaktadır. Doğal güzellikleri ve zengin kültürü ile oldukça dikkat çeken şehri ziyaret etmek ve yeni deneyimler kazanmak için en uygun Mogadişu uçak biletinizi Ucuzucur.com’dan satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Aden Adde Uluslararası Havalimanı
Somali’nin başkenti Mogadişu’da bulunan Aden Adde Uluslararası Havalimanı’n adı ilk devlet başkanı olan Abdullah Osman Daar’dan gelmektedir. Şehir merkezine 6,5 kilometre uzaklıkta bulunan havalimanından otobüs, taksi ve araç kiralama gibi imkânlar bulunmaktadır.

Otobüs
Aden Adde Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışında bulunan otobüs duraklarından kalkan otobüsler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi
Aden Adde Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
Aden Adde Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Mogadişu Katedrali
Ulusal Müze
Bakaara Pazarı
Anıt Ve Heykeller
İslam Birliği Cami
Liido Plajı
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Tropikal iklimin hâkim olduğu Mogadişu, Ekvator’a yakın olmasına rağmen kuru bir havaya sahiptir. Yıl boyunca hava sıcaklığı en düşük Ekim ve Nisan aylarında görülürken Kasım ve Mart aylarında ise en yüksek sıcaklık görülmektedir. Bu nedenle şehri ziyaret etmek için en uygun Ekim ve Nisan ayıdır. Siz de en ucuz Mogadişu uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilir ve bu eşsiz doğaya sahip şehrin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Genel olarak pirinç, kakule, karanfil ve adaçayının hâkim olduğu Mogadişu mutfağında tarih boyunca ağırladığı pek çok medeniyetin etkileri görülmektedir. Genellikle et ağırlıklı olan mutfakta sebze tüketimi yok denecek kadar azdır. Canjeero, Kabaab, Shahie, Baasto gibi ana yemeklerin yanı sıra Jalaato, Gashaato ve Basbousa gibi tatlılar seyahat esnasında tadılmadan dönülmemesi gereken lezzetler arasındadır. Bu enfes lezzetlerin tadına bakmak için en uygun Mogadişu uçak biletinizi Ucuzucur.com’da bulabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.