Stockholm Manila Uçak Bileti,Stockholm Manila Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Manila Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
18.Oca.2022.Sal
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Manila Ucuz Uçak Bileti

Manila ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Manila’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Manila’nın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Manila’yı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Manila ziyaretlerinden önce Manila ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Manila uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(PH) 708
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V 60 HZ
 
Resmi Dil
Filipince
 
Telefon Kodu
63
 
Toplu Taşıma
4.80 TRY
 
Yemek Fiyatları
66.50 TRY

MANİLA HAKKINDA

Filipinler’in en kalabalık şehirlerinden bir olan Manila aynı zamanda ülkenin başkentidir. Yüzyıllar boyunca farklı kültürlerin topraklarına katılan bu şehir, 1571’e kadar Müslümanların elinde kalmış ilerleyen yıllarda ise İspanyol ve Amerikalıların eline geçmiştir. II. Dünya Savaşı esnasında ise çok sayıda yapısı hasar görmüş ve toparlanması biraz zaman almıştır. Savaşın ardından bağımsızlığını ilan eden ülkede yönetim şekli Cumhuriyet olmakla birlikte demokrasinin hakim olduğu bir sistemi vardır. Şehrin isminin ise bir hikayesi bulunmaktadır. Bir zamanlar Müslümanların hakim olduğu bu topraklarda çiçek açan bir su bitkisinin adının May Nilad olması ve zaman içerisinde evrilerek Manila ismini almıştır. Şehrin sosyolojik yapısına bakıldığında alt ve üst sınıfın iç içe yaşadığı görülmektedir. Yıllar içerisinde büyük bir gelişme gösteren şehir ülkenin kültür ve ekonomi alanında bir merkezi olarak görülmektedir. Tarihi ve sosyal yapısının bir kültür kavşağı olan bu şehir, sokaklarında kültürünün izlerini ziyaretçilerine sunmaktadır. Her sokağın ayrı bir hikayesi olan bu şehri ziyaret etmek için hemen Ucuzucur.com’u ziyaret edin ve size en uygun uçak biletini satın alın.

NASIL GİDİLİR?

Ninoy Aquino Uluslararası Havalimanı
NINOY Aquino Uluslararası Havaalanı, Manila Uluslararası Havalimanı olarak bilinmekle birlikte Manila ve çevresine hizmet vermektedir. 1938 yılında suikasta kurban giden genç Senatör Benigno Ninoy Aquino Jr. adın verilmiştir. 1937’de kurulan havalimanı 4 terminalden oluşmakla birlikte havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler verilmektedir.

Otobüs
Havalimanından inişini gerçekleştiren yolcular gelen yolcu terminali çıkışından kalkan otobüsler ile şehir merkezine ulaşımlarını sağlayabilirler.

Tren
NINOY Aquino Uluslararası Havalimanı’na gelen yolcular, havalimanından direkt raylı araç ile şehir merkezine ulaşımlarını gerçekleştiremezler. Öncelikle havalimanından kalkan otobüsler ile en yakın tren istasyonuna ulaşım sağlamanız gerekmektedir. İki ayrı hattı bulunan LRT araçları ile şehrin farklı bölgelerine doğru ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi
Havalimanının terminal binasında yolcularını bekleyen taksilerle şehir merkezine hızlı ve konforlu ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi fiyatları ve süresi gideceğiniz yöne ve trafiğe bağlı olarak değişim gösterebilir.

Araç Kiralama
Havalimanından inişini gerçekleştiren yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuş öncesi ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Rizal Park
Intramuros Bölgesi
San Agustin Kilisesi
Manila Katedrali
Santiago Kalesi (Fort Santiago)
Binondo China Town (Çin Mahallesi)
Quiapo Kilisesi
San Sebastian Kilisesi
Manila Bay
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Tarihi yapılarının uzun yollar boyu yürünerek görüldüğü için hava şartlarının buna çok uygun olması gerekir. Step ikliminin hakim olduğu bu şehirde, yıl boyu yağış alma seviyesi düşüştür. Yazları sıcak ve kurak geçen bu şehirde, kışları ise soğuk olmakla birlikte don olayları görülebilmektedir. Bu nedenle şehrin tadını doyasıya çıkarmak isteyenler için en uygun dönem Şubat- Mart ve Nisan aylarıdır. Bu aylara özel fiyatlı uçak biletinizi almak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Karma yapısı ile oldukça dikkat çeken Filipin mutfağı, İspanyol, Asya, Çin ve Amerikan mutfağının etkileri bulunmaktadır. Çok çeşitli lezzetleri ile kültürlerin harmanlanmış olduğu bu mutfakta domuz eti, keçi eti ve fasulye ayrılmaz parçalarındandır. Adobo, Binacol, Filipin Bifteği, Pancit, Pandesal, Tinola, Dinengdeng, Ensaymada gibi lezzetler geziniz esnasında tadılmadan dönülmemesi gereken yiyecekler arasındadır. Siz de bu eşsiz lezzetlerin tadına bakmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.