Stockholm Male Uçak Bileti,Stockholm Male Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Male Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
13.Ağu.2022.Cts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Male Ucuz Uçak Bileti

Male ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Male’ye gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Male’nin eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Male’yi ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Male ziyaretlerinden önce Male ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Male uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(MV)667
 
Priz Tipi / Voltaj
230 V/ 50 Hz
 
Resmi Dil
Dhivehi
 
Telefon Kodu
334

MALE HAKKINDA

Maldivler Cumhuriyeti’nin başkenti olan Male, küçük bir oda olarak konumlanmıştır. Müslüman nüfusunun ağırlıklı olduğu bu ada, köklü tarihi boyunca birçok medeniyetin hâkimiyeti altında kalmıştır. Turizm alanından adından sıkça söz ettiren adanın bu aşamaya gelmesi 1970 yıllarını bulmuştur. Turizmin ilk zamanları bir grup İtalyan’ın bu bölgeye gelmesi ve balık avlaması şehrin dalış merkezi haline gelmesine neden olmuştur. Tarihine bakıldığında balıkçılık ve tarıma dayalı bir ekonomisi olan adanın, dünya tarafından keşfedilmesinin ardından bir tatil cenneti olduğu söylenebilir. Adaların tüm politik liderlerine bünyesinde barındıran Male Adası’nda yerleşim oldukça eskiye dayanmaktadır. İlk zamanlar Budist inancını benimseyen halk Arap tüccarı tarafından emir verilerek Müslümanlığı seçmiştir. Dünya üzerindeki başkentler arasında ne küçüğü olan Male, diğer adalara kıyasla daha modern ve mimari alanında daha gelişmiş durumdadır. Doğal güzellikleri, berrak denizi ve içinizi ısıtacak sımsıcak güneşi ile ziyaretçilerine kapısını açan Male’ye gitmek için en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Male Uluslararası Havalimanı
Maldivlerin ana hava limanı olup yıl içerisinde çok sayıda yolcuyu ağırlayan Male Uluslararası Havalimanı, bulunduğu coğrafi konumu nedeniyle istenilen bölgelere deniz ve hava yolları ile ulaşım sağlamaktadır.

Sürat Teknesi
Male Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular Dhoni adı verilen sürat tekneleri ile başkent Male’ye yaklaşık 10 dakika içerisinde ulaşım sağlayabilirler.

Deniz Uçağı
Dünya üzerinde deniz uçağı hizmeti konusunda birinci sırada yer alan Maldivlerden binebileceğiniz bu deniz uçakları ile büyülü bir manzara eşliğinde seyahat edebilirsiniz.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Cumhuriyet Meydanı
Sultan Parkı ve Millî Müze
Balık Pazarı
Cuma Camii
Hulhumale Adası
Majeedhee Magu
Sala Thai
Duniye Spa
Tsunami Anıtı
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Muson ikliminin ve Male’ye özgü tropikal iklime hâkim olan şehirde çok sık gözüken Muson yağmurları Aralık ve Mayıs aylarında kendisini daha çok göstermektedir. Yıl boyunca sıcaklık ortalaması aynı kalan bu şehirde, yazları oldukça sıcak geçmektedir. Mevsimler geçişlerin sık sık göründüğü bu şehir yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist ziyaretçi ağırlamaktadır. Siz de bu adanın tadını çıkarmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Çok farklı lezzetlerin bir arada bulunduğu Male mutfağı, dünya üzerinde ender rastlanan mutfaklardan biri olma özelliğine sahiptir. Ada şehri olan Male’de ilk karşımıza çıkan balık ve deniz ürünleridir. Çok sayıda farklı tarzlarda pişen ve masalara servis edilen balık çeşitlerine bu mutfakta rastlamak mümkündür. Kukulhu Riha, Tuna Balığı, Maldiv Balığı, Masroshi, Mas Hun ve Balık Köftesi gibi yerel ve özel lezzetler Maldiv mutfağında sizi karşılamaktadır. Bu enfes tatların deneme fırsatı yakalamak için en uygun Male uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.