Stockholm Malabo Uçak Bileti,Stockholm Malabo Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Malabo Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
22.Oca.2022.Cts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Malabo Ucuz Uçak Bileti

Malabo ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Malabo’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Malabo’nun eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Malabo’yu ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Malabo ziyaretlerinden önce Malabo ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Malabo uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(GQ) 310
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V 50 HZ
 
Resmi Dil
İspanyolca
 
Telefon Kodu
240

MALABO HAKKINDA

Ekvator Ginesi’ne bağlı olan Bioko Adası’nda yer almakla birlikte Malabo, başkent olarak adada bulunan şehirlerden biridir. Ülkenin hem başkenti hem de en büyük ikinci şehri olan Malabo, uzun yıllar boyunca İspanya’nın hakimiyeti altında kalmış ve o kültürün etkisi altında yaşamıştır. Tarihi binalar ile birlikte modern yapılara da sahip olan bu şehir, Ekvator Ginesi’nin de en eski şehridir. Petrol zengini olan bu şehrin ticareti ve ekonomisi genel olarak petrol üzerinden yürümektedir. Diğer geçim kaynakları ise balıkçılık ve turizmdir. Turizm alanında oldukça güzel plajlara sahip olması nedeni ile yıl içerisinde hem yerli hem de yabancı çok sayıda turist ağırlamakta ve ziyaretçilerine oldukça güzel deneyimler sunmaktadır. Siz de bu deneyimlerin doyasıya tadını çıkarmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Malabo Uluslararası Havalimanı
Malabo Uluslararası Havalimanı şehir merkezine 9 km uzaklıkta yer almakla birlikte, şehir merkezine toplu taşıma hizmeti vermemektedir. Havalimanına inişini gerçekleştiren yolcular taksiler ve havalimanından kiralayabileceği arabalar ile yaklaşık 15 dakika içerisinde ulaşımını gerçekleştirebilirler.

Taksi
Havalimanının terminal binasında yolcularını bekleyen taksilerle şehir merkezine hızlı ve konforlu ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi fiyatları ve süresi gideceğiniz yöne ve trafiğe bağlı olarak değişim gösterebilir.

Araç Kiralama
Havalimanından inişini gerçekleştiren yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuş öncesi ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Pico Basilé
St. Elizabeth's Cathedral
Malabo National Park
Spanish Cultural Centre
Iglesia de San Fernando
Plaza del Reloj
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Ekvatoral ikliminin hakim olduğu şehirde, kuru ve yağışlı olmak üzere iki sezon görülmektedir. Haziran ve Ağustos ayları kuru geçerken, Aralık ve Şubat ayları kuru geçmektedir. Bu nedenle şehri ziyaret etmek için en uygun zaman dilimi ilkbahar dönemidir. Siz de bu şehrin tadını çıkarmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Afrika ve İspanyol mutfağının harmanlandığı bu mutfakta çok farklı yemek çeşiti bulmak mümkündür. Eski bir sömürge ülkesi olan Ekvator Ginesi’nin mutfağında kendine has lezzetler de bulunmaktadır. Sadece kendi yöresel lezzetlerinin de bulunmadığı bu mutfakta Fransız, Asya, Çin, Fas ve Avrupa yiyeceklerini de bulmak mümkündür. Gine Pilavı, Jollof Pilavı, Fufu, Tatlı Patates Kızartması, Bissap ve Yassa Chicken gibi lezzetler gezi esnasında tadılması gereken lezzetler arasındadır. Siz de bu lezzetlerin tadına yerinde bakmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.