Stockholm Lusaka Uçak Bileti,Stockholm Lusaka Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Lusaka Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
21.Oca.2022.Cum
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Lusaka Ucuz Uçak Bileti

Lusaka ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Lusaka’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Lusaka’nın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Lusaka’yı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Lusaka ziyaretlerinden önce Lusaka ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Lusaka uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(ZM)378
 
Priz Tipi / Voltaj
230 V/ 50 Hz
 
Resmi Dil
İngilizce
 
Telefon Kodu
260
 
Toplu Taşıma
13 TRY
 
Yemek Fiyatları
59 TRY

LUSAKA HAKKINDA

Afrika kıtasının bir ülkesi olan Zambiya’nın başkenti Lusaka aynı zamanda ülkenin en büyük şehridir. Zambiya’nın güney kısmında buluna şehir Güney Afrika’nın gelişmiş şehirlerinden biridir. Şehrin ismi kurucusu olan “Lusaka”dan gelmektedir. Şehrin bulunduğu kesim 1900’lerin başına kadar bir köy olarak varlığını sürdürse de 1905 yılında İngiliz sömürgesi olarak bölgeye yapılan demiryolu inşası şehrinn genişlemesine ve bir köy olmaktan çıkmasına neden olmuştur. Zaman içerisinde ticari olarak da önem kazanan şehir ticari anlamda çok sayıda ziyaretçi almaya başlamıştır. Zambiya'nın ulusal başkenti olan Lusaka, yasama ve yürütmenin de gerçekleştiği şehirdir. Aynı zamanda kentte meclis de bulunmaktadır. Lusanka’da yüksek binaların ve kent pazarlarının iç içe olması Güney Afrika’nın tam olarak ruhunu yansıtmaktadır. Doğal güzellikleri, mimari yapısı ve tarihi eserleri ile oldukça dikkat çeken ve farklı havası ile yıl boyunca yerli ve yabancı turisti ağırlayan Lusaka şehrini ziyaret etmek için en uygun Lusaka uçak biletinizi Ucuzucur.com’dan satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Lusaka Havalimanı
Zambiya’nın başkenti Lusaka’da hizmet veren işlek Kenneth Kaunda Uluslararası Havalimanı, şehir merkezinden 27 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine ortalama 30-35 dakika içerisinde ulaşım sağlanabilirken taksi ve araç kiralama gibi imkanlar sağlanmaktadır.

Taksi
Kenneth Kaunda Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
Kenneth Kaunda Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Lusaka Ulusal Parkı
Lilayi Elephant Nursery
Presidential Burial Site National Monument
Lusaka Ulusal Müzesi
Namwandwe Galerisi
Lusaka Pazarı
Henry Tayali Görsel Sanatlar Merkezi
Munda Wanga Çevreci Parkı
Özgürlük Anıtı
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Subtropikal iklimin hakim olduğu Lusaka’da yazları ve kışları sıcak geçmektedir. Şehrin en soğuk zaman dilimi Temmuz ayı iken en sıcak ayı Ekim’dir. Tüm bu durum göz önüne alındığında şehri ziyaret etmek için en uygun zaman dilimi yılın hemen hemen her ayıdır. Yıl içerisinde gerçekleşen festival ve etkinliklere de katılmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com’dan satın alabilir ve şehrin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Zambiya mutfağında neredeyse tüm yemeklerin temelini oluşturan mısır ve darı besinleri vazgeçilmezler arasındadır. Kırmızı et, tavuk ve balığında sıklıkla kullanıldığı bu mutfakta Nshima, Enchilada Casserole, Tikka Masala, Samp and Beans ve The Special Thali tadılması gereken lezzetler arasında yer almaktadır. Siz de bu eşsiz lezzetlerin tadına yerinde bakmak istiyorsanız en uygun Lusaka uçak biletinizi Ucuzucur.com’dan satın alabilir ve keyifli bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.