Stockholm Luanda Uçak Bileti,Stockholm Luanda Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Luanda Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
20.Ağu.2022.Cts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Luanda Ucuz Uçak Bileti

Luanda ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Luanda’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Luanda’nın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Luanda’yı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Luanda ziyaretlerinden önce Luanda ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Luanda uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
AD (43)
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V 50 Hz
 
Resmi Dil
Katalanca
 
Telefon Kodu
376
 
Toplu Taşıma
47 TRY
 
Yemek Fiyatları
160 TRY

LUANDA HAKKINDA

Angola ülkesinin hem başkenti hem de en büyük şehri olan Luanda, Atlas Okyanusu’nun kenarına kurulmuştur. Ülkenin en önemli ve nüfus bakımından en yoğun kenti olan Luanda, dünyada Portekizce konuşulan nadir ülkelerden biridir. Şehir ikiye ayrılmıştır; ilk kısma “Baixa” ismi verilirken diğer kısmına “Cidade Alta” ismi verilmiştir. Şehrin kuruluşunda ise Portekizli kaşif Paulo Dias Novais rol oynamış ve São Paulo de Luanda adı konmuştur. Liman ticaretinde önemli bir konumda olmakla birlikte kültür, sanat ve endüstri alanında da ülke çapında oldukça gelişmiştir. Kentsel dönüşüm ile büyük bir yapılanma geçiren şehrin gelir kaynakları petrol, elmas ve yer altı kaynaklarıdır. Sahip olduğu doğal güzellikler ve mimari yapılar başkente farklı bir hava katarken gelişme esnasında yapılan yeni ve lüks yapılar şehre farklı bir imaj vermiştir. Farklı kültür yapısı ve değişkenlik gösteren etnik kitleleri ile nadir görülen bir topluma sahip bu şehri görmek ve farklı atmosferinden yeni şeyler öğrenmek için en uygun Luanda uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Quatro de Fevereiro Havalimanı
Angola’nın başkenti Luanda şehrinde bulunan Quatro de Fevereiro Havalimanı, şehir merkezine 11 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanının ismi 4 Şubat’ta Portekizli kolonilere karşı başlatılan karşı atak sonucu bağımsızlığını kazandığı gün olarak tarihe geçmiş ve havalimanına verilmiştir. Havalimanından şehir merkezine çok sayıda ulaşım aracı mevcuttur.

Otobüs
Quatro de Fevereiro Havalimanı’ndan şehir merkezine gün içinde hem özel hem de devlet bünyesinde çok sayıda araç kalkışı gerçekleştirilmektedir. Havalimanı çıkışında bulunan otobüs duraklarından şehir merkezine hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi
Terminal binası çıkışında bulunan taksi duraklarından binebileceğiniz taksiler ile şehir merkezine ortalama 20 dakika içinde hızlı ve kolay ulaşım sağlayabilirsiniz.

Araç Kiralama
Quatro de Fevereiro Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Fortress of São Miguel
Ilha de Luanda
Quiçama National Park
National Museum of Slavery
Museu da Moeda
Nossa Senhora da Nazaré
Praia Amélia
Ilha do Mussulo
Bicuari National Park
 
NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Yarı kurak iklimin hakim olduğu Luanda’da, ılıman bir iklim olduğu halde hava kurudur. Yağışın çok az düştüğü bu şehri gezmek için en ideal dönem bahar aylarıdır. Bu şehrin tadını çıkarmak için en uygun Luanda uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Angola mutfağına hakim olan sebzelerin yerini Luanda’da balık ve deniz ürünleri almaktadır. Tüm yemek çeşitlerinde baharatın yüksek dozda kullanıldığı bu şehirde, sadece şehre ait değil dünya mutfaklarından örnekler de yer almaktadır. Pişiriliş tarzı ile farklı lezzetler ortaya çıkaran bu mutfağın tadını çıkarmak istiyorsanız en uygun Luanda uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.