Stockholm Lome Uçak Bileti,Stockholm Lome Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Lome Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
22.Oca.2022.Cts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Lome Ucuz Uçak Bileti

Lome ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Lome’ye gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Lome’nin eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Lome’yi ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Lome ziyaretlerinden önce Lome ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Lome uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(TG)280
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V/ 50 Hz
 
Resmi Dil
Fransızca
 
Telefon Kodu
228

LOME HAKKINDA

Afrika kıtasında bulunan Togo ülkesinin başkenti olan Lome şehri, aynı zamanda ülkenin en büyük kentidir. Tarihi çok eskiye dayandığı düşünülen şehir resmi olarak 17. yüzyılda, Ewe halkı tarafından kurulmuş olup 1882’de Bey Beach olarak anılan bir köy halinde varlığını sürdürmüştür. Yıllar içerisinde şehri ziyaret eden tüccarlar sayesinde Lome, ticari bir merkez haline gelmiştir. Bu süreç içerisinde Alman kolonisi tarafından başkent olmuştur. I. Dünya Savaşı sırasında Fransız Ordusu tarafından gelişme gösteren şehir, savaştan sonra büyük bir gerileme yaşamıştır. Yıl boyunca çok sayıda turisti ağırlayan şehir deniz, kum ve güneş üçlüsünün mucizevi buluşmasını ziyaretçilerine sunmaktadır. Şehir içinde bulunan çok fazla tarihi ve turistik mekânlar ziyaretçiler tarafından ilgi ile karşılanmaktadır. Yıl boyunca çok fazla festival ve fuar düzenleyen şehri ziyaret etmek için en uygun Lome uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Gnassingbé Eyadéma Uluslararası Havalimanı
Afrika kıtasında bulunan Togo’nun başkenti olan Lome’de yer alan Gnassingbé Eyadéma Uluslararası Havalimanı şehir merkezinden 5 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine tarik ve araç kiralama gibi hizmetler sağlanmaktadır.

Taksi
Gnassingbé Eyadéma Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
Gnassingbé Eyadéma Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Lomé Katedrali
Lomé Büyük Pazar
Bağımsızlık Anıtı
Gine Körfezi Uluslararası Müzesi
Lomé Plajı
Koutammakou
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Lome’nin Ekvatoral iklime yakın bir iklime sahip olması nedeniyle uzun bir dönem yoğun bir yağış görülmektedir. Yıl boyunca sıcaklık ortalaması 30 derece olan şehri yağışların az olduğu Kasım ve Şubat aylarında keyifle ziyaret edebilirsiniz. En uygun Lome uçak biletinizi Ucuzucur.com’dan satın alın bu eşsiz şehrin tadını doyasıya çıkarın.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Farklı lezzetlerin bir araya toplandığı Togo mutfağında, çeşitli yöresel lezzetler bulunmaktadır. Akume adı verilen mısır çiçeğinden üretilen yöresel lezzetin yanı sıra Fufu da özellikle denenmesi gereken lezzetlerin başında gelmektedir. Genelde yöresel lezzetler işlenmiş balık, baharatlı domates ve yer fıstığı ile birlikte yenmektedir. Siz de bu enfes lezzetlerin tadına bakmak istiyorsanız en uygun Lome uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.