Stockholm Konakri Uçak Bileti,Stockholm Konakri Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Konakri Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
20.Ağu.2022.Cts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Konakri Ucuz Uçak Bileti

Konakri ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Konakri’ye gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Konakri’nin eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Konakri’ni ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Konakri ziyaretlerinden önce Konakri ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Konakri uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(GN) 260
 
Priz Tipi / Voltaj
230 V 50 HZ
 
Resmi Dil
Fransızca
 
Telefon Kodu
224

KONAKRİ HAKKINDA

Afrika kıtasında bulunan Gine Cumhuriyeti’nin başkenti Konakri, Atlas Okyanusu kenarına kovulmuş bir liman şehridir. 1884 yılında Frasızlar tarafından kurulmuş ilerleyen dönemlerde bu topraklar işgal edilmiştir. 1893 yılında başkent ilan edilen bu şehir, başkent ilan edildikten sonra ülkenin en gelişmiş şehri olmuştur. Bağımsızlıktan sonran madencilik ve sanayi alanlarında büyük bir ivme kazanmıştır. Demir ve boksit üretiminde kendini bir adım öne atan bu şehir, sahip olduğu adaları ve kültürü ile yıl içerisinde yerli ve yabancı çok sayıda ziyaretçi ağırlamaktadır. Siz de en uygun Konakri uçak biletinizi Ucuzucur.com’dan satın alın ve bu şehrin tadını doyasıya çıkarın.

NASIL GİDİLİR?

Konakri Havalimanı
Afrika Kıtası ülkelerinden Gine’nin başkenti olan Konakri’de bulunan Konakri Havalimanı, şehir merkezine 12 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanı, şehir merkezine ulaşımını gerçekleştirmek isteyen yolcular için taksi ve araç kiralama imkanı sağlamaktadır.

Taksi
Havalimanının terminal binasında yolcularını bekleyen taksilerle şehir merkezine hızlı ve konforlu ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi fiyatları ve süresi gideceğiniz yöne ve trafiğe bağlı olarak değişim gösterebilirken şehir merkezine ortalama 8-10 dakika içerisinde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Araç Kiralama
Havalimanından inişini gerçekleştiren yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuş öncesi ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Center d’Art Acrobatique Keita Fodeba
Cimetiere de Boulbinet
Milli Müze
Jardin 2 Octobre
Aziz Marie Katedrali
Jardin Botanique
Beşinci Muhammed Sarayı
Büyük Camii
Madina Market
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Sıcak ve nemli bir iklimin hakim olduğu Konakri’de yıl içerisinde 2 mevsim görülmektedir. Nisan ve Kasım ayı arasında görülen yağış, Aralık ve Mayıs arasında görülmemektedir. Şehrin ekvatora yakınlığından dolayı sıcaklığı ortalama 27 derecedir. Şehri ziyaret etmek ve doyasıya tadını çıkarabilmek için en uygun dönem Aralık ve Mart aylarıdır. Siz de en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alıp hayalinizdeki maceraya doğru ilk adımı atabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Dünya mutfaklarına kendi mutfağında çok fazla yer vermeyen Gine mutfağı, Lübnan mutfağına öncelik vermektedir. Batı Afrika mutfağının da hakim olduğu restoranlar ve kafeler Konakri sokaklarında sizi karşılamaktadır. Genellikle sığır etinin ön plana çıkmasının nedeni ise domuz etine dini nedenlerden dolayı izin verilmemesidir. Kızarmış Muz, Haşlanmış Patates, Balkabağı Turtası gibi lezzetlerin yanı sıra Zencefilli Bira, Palmiye Şarabı ve Demirhindi gibi içecekler de geziniz esnasında tatmanız gereken içecekler arasındadır. Bu lezzetlerin tadına bakmak için Konakri uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.