Stockholm Kocaeli Uçak Bileti,Stockholm Kocaeli Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Kocaeli Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
28.Oca.2022.Cum
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Kocaeli Ucuz Uçak Bileti

Kocaeli ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Kocaeli’ye gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Kocaeli’nin eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Kocaeli’yi ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Kocaeli ziyaretlerinden önce Kocaeli ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Kocaeli uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.
 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
262
 
Toplu Taşıma
7 TRY
 
Yemek Fiyatları
27 TRY

KOCAELİ HAKKINDA

Türkiye’nin en önemli sanayi ve ticari kentlerinden biri olan Kocaeli’nin hem Marmara Denizi’ne hem de Karadeniz Denizi’ne kıyısı bulunmaktadır. Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan kent, doğal bir liman olan İzmit Körfezi’ne sahiptir. Turizm alanında da oldukça kendini geliştiren şehirde ilk yerleşim milattan önce 8. yüzyıla aittir. Yerleşim yerinin bilinen en eski ismi Astakoz’dur. Yüzyıllar boyu çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapan bu şehir, Roma döneminde imparatorluğa başkentlik yapmış fakat o zaman gerçekleşen depremler nedeniyle büyük hasar görmüştür. Osmanlı döneminde oldukça gelişen ve güç kazanan şehrin ismi İzmit olarak değişmiştir. İlerleyen yıllarda ise günümüzde hala kullanılan Kocaeli adını almıştır. Günümüzde hala İzmit ilçesi, il olarak dşünülmektedir. I. Dünya Savaşı’nda İngilizlerin ve Yunanlıların işgaline uğrayan şehir Cumhuriyet Dönemi’nde oldukça gelişmiş ve en önemli adımları sanayi alanında atmıştır. Kocaeli’nde 100 sanayi kuruluşundan 18’inin faaliyet göstermesi sonucu metal eşya, otomotiv, kağıt, kimya ve makine olmak üzere birçok fabrikaya sahiptir. Marmara Bölgesi’nin doğal güzelliklerinin çoğuna sahip olan Kocaeli, ziyaretçilerine sahip olduğu doğal zenginliklerin yanı sıra yüzyıllardır bünyesinde koruduğu tarihi eserleri de sunmaktadır. Son zamanlarda ise Kartepe Kayak Merkezi yerli ve yabancı turistler tarafından oldukça ilgi görmektedir. Siz de keyifli anlar yaşamak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı
Kocaeli’nin işlek havalimanı olan Kocaeli Havalimanı, Kartepe ilçesinde yer almaktadır. Şehir merkezine 5 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır. 

Belediye Otobüsü
Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı’na ulaşan yolcular 281 ve 287 sefer sayılı belediye otobüsleri ile şehir merkezine yaklaşık 40-50 dakikada kolaylıkla ulaşabilirler. 

Taksi
Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız yaklaşık 30-40 TL ücret ödeyip 20 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler. 

NERELERİ GEZMELİ?
 

İzmit Saat Kulesi
Kasr-ı Hümayun Saray Müzesi
Gayret Gemi Müzesi
Kartepe Kayak Merkezi
Ballıkayalar Tabiat Parkı
Kuzu Yaylası Milli Parkı
Maşukiye
Yuvacık Barajı
Bağırganlı
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Kocaeli’nde hem Akdeniz hem de Karadeniz ikliminin görülmesi üzerine sabit bir iklim özelliği olmamakla birlikte geçiş iklimi görülmektedir. Yaz ayları sıcak ve az yağışlı, kış ayları ise yağışlı ve soğuk geçmektedir. İstanbul’a en yakın kayak merkezlerinden biri olan Kartepe, kış aylarında kayakseverler için en ideal noktadır. Eğer şehri sakin ve doğal güzelliklerinin tadını çıkarmak için ziyaret etmek istiyorsanız en ideal zaman dilimi ilkbahar ve sonbahar aylarıdır. Bu aylara özel alabileceğiniz en uygun uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirsiniz

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Kocaeli’nin yöresel mutfağı hem lezzet bakımından hem de çeşitliliğinden dolayı oldukça zengindir. Kocaeli'nin yöresel yemekleri hamur işlerinden tatlılara, çorbalardan sebze yemeklerine birçok farklı çeşit ve lezzet sunmaktadır. Zaman içerisinde Karadeniz’den de göç alan Kocaeli, Karadeniz mutfağının kendine has lezzetlerine ev sahipliği yapmaktadır. Hoşmerim, ciğceli kavurma, tavuklu keşkek, ebe gümeci ve olmazsa olmazı pişmaniyesi ile birbirinden lezzetli yemekleri ziyaretçilerini beklemektedir. 

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.