Stockholm Kisinev Uçak Bileti,Stockholm Kisinev Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Kişinev Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
12.Ağu.2022.Cum
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Kişinev Ucuz Uçak Bileti

Kişinev ucuz uçak bileti, Türkiye'den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Kişinev'e gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Kişinev’in eşsiz güzelliklere sahip olması ve yıl içerisinde pek çok kişinin Kişinev’e ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Kişinev ziyaretlerinden önce Kişinev ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Kişinev uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler. 

 
Ülke Kodu
(MD)74
 
Priz Tipi / Voltaj
230 V/ 50 Hz
 
Resmi Dil
Rumence
 
Telefon Kodu
22
 
Toplu Taşıma
2,70 TRY / 0,45 USD / 0,41 EURO / 4,35 SEK
 
Yemek Fiyatları
71 TRY / 11,88 USD / 10,71 EURO / 114,43 SEK

KİŞİNEV HAKKINDA

Moldova Cumhuriyeti’nin hem başkenti hem de en büyük şehri olan Kişinev, Dinyeper Nehri’ne bağlanan Bic Nehri kıyısına kurulmuş bir şehirdir. Şehrin büyük çoğunluğunu Moldovalılar oluştursa da Alman, Bulgar, Rus ve Ukraynalı nüfusu da oldukça fazladır. 1436 yılında tarihi belgelerde yer alamaya başlayan şehir, Düşük ve Yüksek olarak ikiye ayrılmıştır. Osmanlı İmparatorluğu ve aynı dönemde yer alan Avrupa ülkeler ile oldukça yakın bağ kuran bir şehir olarak bilinmektedir. Ortaçağ döneminde yapılan pek çok eser, hala günümüzde tarihi dokusunu korumaktadır. Şarap mahzenleri ile oldukça ünlü olan şehrin, şarabı ile ünlü olan Fransa’dan daha iyi şarap ürettiği iddia edilmektedir. Moldova için ekonomi alanında oldukça büyük bir öneme sahip olan şehir, aynı zamanda finans ve medya sektörlerinin de çoğunu kendi bünyesinde barındırmaktadır. Ülkenin sahip olduğu yeşil alan sayısı ülkenin doğal güzelliklerinin büyük bir kısmını karşılamaktadır. Bu doğal güzellikleri ile dolu olan şehri ziyaret etmek için tek yapmanız gereken Ucuzucur.com’a tıklayıp en ucuz uçak biletini satın almak.

NASIL GİDİLİR?

Kişinev Uluslararası Havalimanı
Kişinev’in 13 km uzağında yer alan Kişinev Uluslararası Havalimanı, şehrin güneydoğusunda yer almaktadır. 1995 yılında ödüle layık görülen bu havalimanı Moldova’nın en gelişmiş ve işlek havalimanlarından biri olma özelliğine sahiptir. 

Troleybüs
Havalimanından şehir merkezine direkt olarak hizmet vermeyen troleybüslere ulaşım için havalimanından kalkan servisler ile en yakın troleybüs durağında inip, şehir merkezine ya da gitmek istediğiniz noktaya kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Tren
Kişinev'de trenler sadece şehirlerarası ve ülkeler arası toplu taşıma hizmeti vermektedir. Kişinev Merkezi Tren İstasyonu’ndan kalkan trenle ile yakın şehirlere ya da ülkelere rahat ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi
Havalimanından inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışında bulunan 3 adet taksi firmasından birini seçerek şehir merkezine hızlı ve rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Araç Kiralama
Kişinev Uluslararası Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Orheiul Vechi
Arkeoloji Müzesi
Güzel Sanatlar Müzesi
Etnografya Müzesi
Puşkin Müzesi
Katedral Markı
Botanik Markı
Parcul Dendrariu
Mihai Eminescu Tiyatrosu
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Ilıman kıtasal iklime hâkim olan Kişinev, her mevsimi belirgin bir şekilde yaşamaktadır. Yazları sıcak ve güneşli geçen şehirde kışlar, soğuk ve rüzgârlı geçmektedir. Bu nedenle Kişinev’e gitmek için en ideal zaman dilimi yaz ayları olmakla birlikte, şehirde yazın gerçekleşen Şarap Festivaline ’de katılım sağlayabilirsiniz. Festival ve etkinliklerde bolca zaman geçireceğiniz Kişinev’i ziyaret etmek için en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Lezzetli ve bir o kadar da ucuz yemekleri ile ünlü olan Moldova mutfağı, çok sayıda yöresel yiyeceğe sahiptir. Restoranları ile de oldukça meşhur olan Kişinev, Mamaliga, Dolmades, Çoban Salata, Polenta, Racitura, Koyun Çorbası, Manca ve Zama Çorbası ile oldukça adından söz ettirmektedir. Meyve Kompostosu ve Kişinev’in bağlarından üretilen özel üzümlerin enfes tadını kattığı şaraplar da seyahat esnasında tadılmadan dönülmemesi gereken lezzetler arasındadır. Bu enfes lezzetlerin tadına bakmak için Kişinev’e en ucuz uçak biletinizi Ucuzucur.com’dan satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.