Stockholm Kingston Uçak Bileti,Stockholm Kingston Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Kingston Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
20.Oca.2022.Per
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Kingston Ucuz Uçak Bileti

Kingston ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Kingston’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Kingston’ın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Kingston’ı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Kingston ziyaretlerinden önce Kingston ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Kingston uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(JM)464
 
Priz Tipi / Voltaj
110 V/50 Hz
 
Resmi Dil
İngilizce
 
Telefon Kodu
876
 
Toplu Taşıma
17 TRY / 3 USD / 2 EURO / 27 SEK
 
Yemek Fiyatları
150 TRY / 25 USD / 22 EURO / 240 SEK

KINGSTON HAKKINDA

Jamaika’nın hem başkenti hem de en önemli limanlarından biri olan Kingston, Batı hin Adalarının da en büyük ticaret merkezlerinden biridir. Geçmişte korsanlar tarafından ziyaret edilen bu liman şehri yıl içerisinde kendini geliştirmiş ve büyük bir yol kat etmiştir. 1692 yılında meydana gelen deprem ile çok hasar görmüş fakat liman yıkımdan kurtulmuştur. Depremden sonra ise halk liman tarafından uzaklaşmış Kingston’ın olduğu bölgeye yerleşmişlerdir. 1693 yılında ise Kingston şehri kurulmuştur. Böylece 18. yüzyılda ülkenin bulunduğu adanın en önemli ticari merkezi iken 1872 yılında ülkenin başkenti olarak kayıtlara geçmiştir. Siz de bu liman kentin tadını doyasıya çıkarmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

NASIL GİDİLİR?

Norman Manley Havalimanı
Jamaika’nın en işlek ikinci havalimanı olan Norman Manlet Havalimanı’nda, 2004 yılından itibaren yenileme ve genişleme üzerine çalışmalar gerçekleşmektedir. Şehir merkezine 19 km uzaklıkta yer alan havalimanında toplu taşıma, taksi ve araç kiralama hizmetleri sağlanmaktadır.

Otobüs
Havalimanı önünden kalkan otobüslerden 98 nolu hat seferi ile şehir merkezine 40 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi
Norman Ulusal Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuk süresi ve ücreti gideceğiniz bölgeyle, trafik yoğunluğuna göre değişmektedir.

Araç Kiralama
Norman Ulusal Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Bob Marley Müzesi
Blue Mountains
Fort Charles
Devon House
Fort Clarence Beach
National Gallery of Jamaice
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Tropikal iklimin hâkim olduğu Kingston’da yağışlı gün sayısı çoktur. Haziran ve Kasım ayları arasının oldukça yağışlı geçmesinden ötürü şehri ziyaret etmek için en uygun dönem Aralık ve Nisan ayları arasıdır. Aynı zamanda bu dönemde kalabalık olmayan şehrin bulunduğu ülke, müzik ülkesi olarak bilinmektedir. Özellikle Şubat ayında Bob Marley’nin doğum günü nedeni ile ülkenin her yerinde, özellikle Kingston’da çok sayıda etkinlik düzenlenmektedir. Siz de seyahatinizi bu döneme denk getirebilir ve en ucuz uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

İspanya, İngiltere, Afrika, Hint ve Çin mutfağının etkilerinin görüldüğü Kingston mutfağında genellikle çeşni ve baharat kullanılmaktadır. Deniz ürünlerinin, tropik meyvelerin ve kırmızı etin çok kullanıldığı bu mutfakta, en ünlü yemek köri soslu keçidir. Gizzada, Conch Fritters, Jerk Chicken, Aloo Pie ve Callaloo gibi yöresel lezzetlerin bulunduğu bu mutfakta siz de farklı lezzetlerin tadına bakmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.  

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.