Stockholm Kigali Uçak Bileti,Stockholm Kigali Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Kigali Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
22.Oca.2022.Cts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Kigali Ucuz Uçak Bileti

Kigali ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Kigali’ye gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Kigali’nin eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Kigali’yi ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Kigali ziyaretlerinden önce Kigali ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Kigali uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(RW)324
 
Priz Tipi / Voltaj
230 V/ 50 Hz
 
Resmi Dil
Fransızca
 
Telefon Kodu
250
 
Toplu Taşıma
6,60 TRY
 
Yemek Fiyatları
46 TRY

KIGALI HAKKINDA

Afrika kıtasında bulunan Ruanda ülkesini başkenti olan Kigali, Ruanda’nın orta kesiminde yer alan Ekvator çizgisinin güney kısmında konumlanmaktadır. Kigali şehri ve çevresinin farklı bir statüsünün bulunmasından dolayı Kigali Eyaleti olarak ayrı bir bölge sayılmaktadır. 1907 yılında Alman kolonisi tarafından kurulan şehir uzun yıllar boyunca başkent olarak anılmamaktadır. 1916 yılına kadar Kigali, Alman Doğu Afrika’sı olarak anılmış ve bir parçası olmuştur. 1962 yılına gelene kadar bu şekilde devam eden sistem Ruanda bağımsızlığını ilan edince son bulmuştur. Doğal güzellikleri, mimari yapısı ve yeraltı zenginlikleri bakımından oldukça önemli olan Kigali, günümüzde turizm alanında sağladığı canlılık nedeniyle ülkenin ekonomisine de katkı sağlamaktadır. Bir dönem Ruanda soykırımının gerçeklemesi nedeniyle şehirde çok sayıda müze, anıt ve anma merkezi bulunmaktadır. Sokaklarının son derece temiz olması, halkının hoşgörülü yaklaşımı ve farklı atmosferi ile her yıl yerli ve yabancı çok sayıda ziyaretçi ağırlamaktadır. En uygun Kigali uçak biletini satın almak ve bu deneyimi yakalamak için Ucuzucur.com’u ziyaret etmeniz yeterli.

NASIL GİDİLİR?

Kigali Uluslararası Havalimanı
Ruanda’nın başkenti Kigali’de hizmet veren Kigali Uluslararası Havalimanı, şehir merkezinden 5 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine taksi ve araç kiralama seçenekleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi
Kigali Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
Kigali Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Kigali Soykırım Anıtı
Inema Sanat Merkezi
Doğal Tarih Müzesi
Nyanza Soykırım Anıtı
Hotel des Mille Collines
Camp Kigali Anıtı
Başkanlık Sarayı Müzesi
Kivu Gölü
Ruanda Ulusal Müzesi
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Ekvator’a yakın bulunan Kigali’de sıcaklık yıl boyunca birbirine yakındır. Tropikal iklimin hâkim olduğu şehirde, hava sıcaklıkları ortalama 15-25 derece arasındadır. Yağmurun sık sık yağdığı bu şehri ziyaret etmek için yağmurun en az yağdığı Aralık-Şubat ayları arasıdır. Yaz aylarında tatil yapmayı düşünen ziyaretçiler Temmuz ve Eylül arasını tercih edebilirler. En ucuz Kigali uçak bileti için Ucuzucur.com’u ziyaret edebilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Genel olarak Kigali mutfağında balık, kırmızı et ve tavuk eti çok sık kullanılmaktadır. Tropikal meyvelerin de çiğ olarak tüketildiği bu şehirde, meyveler yemeklerde de kullanılmaktadır. Brochette, Nyama Choma, Kızarmış Muz gibi özel lezzetlerin yanı sıra Ruanda Kahvesi ve Ruanda Birası özel içecekler arasında bulunmaktadır. Kigali yöresine ait olan bu enfes tatları deneyimlemek istiyorsanız tek yapmanız gereken en uygun Kigali uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın almak.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.