Stockholm Kayseri Uçak Bileti,Stockholm Kayseri Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Kayseri Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
12.Ağu.2022.Cum
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Kayseri Ucuz Uçak Bileti

Kayseri ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Kayseri’ye gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Kayseri’nin eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Kayseri’yi ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Kayseri ziyaretlerinden önce Kayseri ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Kayseri uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
352
 
Toplu Taşıma
5.7 TRY
 
Yemek Fiyatları
30 TRY

KAYSERİ HAKKINDA

Erciyes Dağı’nın eteklerine kurulan Kayseri şehri, pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Mimar Sinan’ın memleketi olarak bilinen Kayseri, dünyanın en eski şehirlerinden biridir. Ağırladığı her medeniyetin kültürü tarafından etkilenen şehir, İç Anadolu Bölgesi’nin 3.büyük şehri olarak bilinmektedir. Yüzyıllar boyunca Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı gibi imparatokluklara ev sahipliği yapmış olan bu Kayseri’de, yapılan kazı çalışmalarına göre ilk yerleşim yerlerinden biri olan Kayseri Kültepe Höyüğü alanında eski çağlara ait kalıntılara rastlanmıştır. Bu çalışmalara göre bölgeye ilk yerleşim Bakır Çağı döneminde gerçekleşmiştir. Zamanında İpek Yolu’nun da geçtiği bu bölgenin ticari tarihi çok öncesine dayanmaktadır. Şehrin Mazaka olarak bilindiği dönemlerde düyanın da ekonomi alanında merkezi olduğu bilinmektedir. Bölgenin hızlı bir şekilde gelişmesi ve büyümesiyle birlikte doğal güzellikleri de ağırladığı turistler tarafından büyük bir beğeni ile karşılanmaktadır. Aynı zamanda bir sanayi şehri olan Kayseri, sadece turistik açıdan değil pek çok iş gezisi için de tercih edilen şehirlerden birisidir. İçinde barındırdığı muhteşem kültürü, doğası, tarihi ve yöresel yemekleriyle birlikte ziyaretçilerine sunacağı haftasonu kaçamağında akıllardan silinmeyecek anılar vaat ediyor. Siz de bu kaçırılmayacak şehrin büyüsünü yakalamak için Ucuzucur.com üzerinden size en uygun uçak biletini bulabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Kayseri Havalimanı
Kayseri Havalimanı şehir merkezine 5 km uzaklıkta olup Kocasinan ilçesinde yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Havaş
Kayseri Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmak için Havaş servislerini günün her saati kullanabilirsiniz. Havaş otobüsleri İç Hatlar Terminali önünden kalkıp olup, Kayseri’nin merkezi duraklarına uğrayarak şehir merkezine, trafik yoğunluğuna göre yaklaşık 15 dakika içerisinde ulaşabilirler.

Otobüs
Kayseri Havalimanı’ndan çıkıldığında birkaç yüz metre ilerisinde otobüs durakları mevcuttur. 100 ya da 102 nolu otobüs hatları ile Kayseri şehir merkezine yaklaşık 30 dakikada ulaşmak mümkündür.

Taksi
Uçuşunu gerçekleştiren yolcular Kayseri şehir merkezine kolay ve hızlı bir ulaşım tercih ediyorlarsa yaklaşık 36-40 TL gibi bir ücretle şehir merkezine ortalama 15 dakikada ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Erciyes Kayak Merkezi
Kayseri Kalesi
Arkeoloji Müzesi
Gevher Nesibe Tıp Tarihi Müzesi
Döner Kümbet
Atatürk Evi
Kapuzbaşı Şelaleleri
Ali Dağı Yeraltı Şehri
Kültepe Ören Yeri

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Kayseri şehrini ziyaret etmek için en uygun dönem hava şartları nedeniyle ilkbahar ayları olarak bilinsede özellikle kayak yapmak için Erciyes Kayak Merkezi ve yamaç paraşütü için Ali Dağını tercih ettikleri dönem genellikle kış aylarıdır. Siz de ister iş ister turistik geziniz için en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Buram buram pastırma kokusunun şehrin en ücra köşelerine bile yayılmasının yanı sıra tercih edilecek daha pek çok yöresel lezzetler diyarı olarak Kayseri’yi tercih edebilirsiniz. Kayseri Mantısı, Kayseri Ketesi, Yağlama, Aşmakarna, Açma Baklava Dut ve Üzüm Pekmezi, İncir Dolması gibi diğer alternatif yemek şöleni yaşatacak lezzetleri mevcuttur. Bu şölenin bir parçası olmak istiyorsanız hemen Ucuzucur.com’u ziyaret ednin ve size en uygun uçak biletini satın alın.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.