Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Katmandu Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
01.Ağu.2021.Paz
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Katmandu Ucuz Uçak Bileti

Katmandu ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Katmandu’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Katmandu’nun eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Katmandu’yu ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Katmandu ziyaretlerinden önce Katmandu ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Katmandu uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(NP)672
 
Priz Tipi / Voltaj
230 V/ 50 Hz
 
Resmi Dil
Nepalce
 
Telefon Kodu
1

KATMANDU HAKKINDA

Uzak Doğu ülkelerinden biri olan Nepal’in başkenti ve en büyük şehri olan Katmandu’ya ilk yerleşim M.Ö. 100 yıllarına dayanmaktadır. Katmandu Vadisi üzerine kurulan şehir Güney Asya Bölgesel İşbirliği Örgütü’nün de merkezidir. Ülkenin turizm yataklarından biri olan Katmandu, aynı zamanda ekonomik anlamda da bir merkez noktasıdır. 2000 yılın üstünde kültürel bir zenginliğe sahip olan Katmandu’da yıl içerisinde dini ve kültürel çok sayıda festival ve etkinlikler gerçekleşmektedir. Hindu ve Budizm geleneklerinin oldukça yaygın olduğu bu şehirde, farklı dinler ve inançlar olmasına rağmen sini açıdan bir bütün sağlanmıştır. Çok sayıda tapınağın, tarihi eserin ve doğal güzelliğin bulunduğu Katmandu ziyaretçilerini farklı bir atmosfer ile karşılamaktadır. 2015 yılında gerçekleşen 7.8 depremi ile sarsılan ve büyük bir darbe alan şehir zaman içerisinde toparlamış ve gelişmeye devam etmiştir. Siz de en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Tribhuvan Uluslararası Havalimanı
Nepal’in başkenti Katmandu’da bulunan Tribhuvan Uluslararası Havalimanı, şehir merkezinden 6 km uzaklıkta yer almaktadır. Tribhuvan Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine shuttle, taksi ve araç kiralama gibi hizmetlerden yararlanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi
Tribhuvan Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
Tribhuvan Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Pashupatinath (Ölü Yakma Tapınağı)
Boudhanath
Swayambhunath (Maymun Tapınağı)
Thamel
Durbar Meydanı
Asan & Indra Market
Bhaktapur
Patan
Gardens of Dreams
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Nepal’in başkenti Katmandu’da yazları muson sıcak iklimi hâkim iken kışları oldukça sert ve soğuk geçmektedir. Bu nedenle şehri doya doya gezmek için en uygun zaman dilimi bahar aylarıdır. Farklı bir deneyim yaşamak isteyen ziyaretçiler en uygun Katmandu uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Pirincin ve köri sosunun çok sık kullanıldığı Nepal mutfağında, farklı baharatlar az az kullanılmakla birlikte değişik bir karışım ile sunulmaktadır. Etnik kökeni, kültürel çeşitliliği ve çeşitli yemek kültüründen oluşan oldukça zengin bir mutfak olan Katmandu mutfağında Samaybaji, Thukpa, Sekuwa, Haku Chhoila, Tongba, Sukutili Salata ve Dhindo gibi lezzetlerin tadın bakmak için en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com’dan satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.