Stockholm Kastamonu Uçak Bileti,Stockholm Kastamonu Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Kastamonu Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
26.Oca.2022.Çar
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Kastamonu Ucuz Uçak Bileti

Kastamonu ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Kastamonu’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Kastamonu’nun eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Kastamonu’yu ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Kastamonu ziyaretlerinden önce Kastamonu ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Kastamonu uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
366
 
Toplu Taşıma
9 TRY
 
Yemek Fiyatları
31 TRY

KASTAMONU HAKKINDA

Kastamonu Karadeniz Bölgesi’nde yer almakla birlikte doğal güzellikleri ve kültürel zenginlikleri ile karşımıza çıkan bir ilimizdir. Kastamonu il merkezinde bulunan Gökırmak ise Karaçomak Deresi adlı vadinin üzerine kuruludur. Evliyalar şehri olarak da bilinen Kastamonu, Anadolu’daki en eski şehirlerden birisidir. Kent içerisinde bir çok antik çağ ve Türk-İslam dönemine ait eserler bulundurur. Şehir merkezinde ise Türkiye’nin ilk “Tarihi Kent Müzesi” yer almaktadır. Kaşkalar, Hititler, Paflagonyalılar, Romalılar, Bizanslılar ve Osmanlılara ev sahipliği yapan Kastamonu, tüm bu uygarlıklardan hala günümüzde de önemini yitirmemiş eserlere sahiptir. Evliyalar şehri olarak anılan Kastamonu ilinin ismi Hititler döneminde o bölgeye Kastama isminin verilmesinden sonra Kastamonu’ya dönüştüğü düşünülmektedir. Tüm uygarlıklar bir yana Milli Mücadele döneminde büyük mücadeleler veriş olan Halime Çavuş’un ili olarak bilinmektedir. Mücadeledöneminde askerleri desteklemek ve yüreklendirmek için Mehmet Akif Ersoy’un yazdığı İstiklal Marşı ilk bu şehirde okunmuştur. Sahip olduğu tarihi yapılarda Türk-İslam eserlerine ağırlık verildiği anlaşılmaktadır. Bunun nedeni ise Türklerin uzun bir süre Kastamonu bölgesini hakimiyeti altına almasıdır. Çok sayıda dini tarihi esere sahip olan şehri yıl boyunca yerli ve yabancı sayısız turist ziyaret etmektedir. Kültür şehri olan Kastamonu’yu ziyaret etmek istiyorsanız en uygun Kastamonu uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Kastamonu Havalimanı
Kastamonu’nun işlek havalimanı olan Kastamonu Havalimanı, Merkez’de yer almaktadır. Şehir merkezine 13 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Otobüs
Kastamonu Havalimanı’na ulaşan yolcular Özel Halk Otobüsleri ile şehir merkezine yaklaşık 30 dakika gibi bir süre içinde ulaşabilirler.

Taksi
Kastamonu Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız yaklaşık 65 TL ücret ödeyip 15 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Kastamonu Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Kastamonu Kalesi
Ilgaz Dağı Milli Parkı
Zımbıllıtepe Höyüğü
İnebolu
Hanlar
Cide
Abana
Kastamonu Evleri
Saat Kulesi

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Şehrin kıyı kesimlerinde Karadeniz iklimi hâkim iken iç kesimlerinde Karasal iklim görülmektedir. Yılın hemen hemen her döneminde hizmet veren Kastamonu, kış sporları için Ocak ve Şubat ayları en ideal zaman dilimleridir. Tarihi ve inanç turizmi açısından bu uygarlık beşiği ili ziyaret etmek istiyorsanız ılık geçen ilkbahar aylarını tercih edebilirsiniz. Bahar ayları için en uygun uçak biletlerini erken dönemde Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Ilgaz Dağı’nın sardığı bu il, “Kastamonu’dan sarımsak geldi” anonsu ile bilinmekle birlikte, yöresel et yemekleri oldukça meşhurdur. Kıyma kullanmadan hazırladıkları Dönerleri, Pastırması, Kuru Kebabı, Simit Tiridi, Çekme Helvası ve Banduması ziyaret esnasında tadılmadan geçilmeyecek olan lezzetlerinden sadece bazılarıdır. Uzun yıllar boyunca ağızdan tadı silinmeyecek bu lezzetler için en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın almayı sakın unutmayın.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.