Stockholm Kahire Uçak Bileti,Stockholm Kahire Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Kahire Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
22.Oca.2022.Cts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Kahire Ucuz Uçak Bileti

Kahire ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Kahire’ye gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Kahire’nin eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Kahire’yi ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Kahire ziyaretlerinden önce Kahire ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Kahire uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(EG)220
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V/ 50 Hz
 
Resmi Dil
Mısır
 
Telefon Kodu
2
 
Toplu Taşıma
7,60 TRY / 1,27 USD / 1,15 EURO / 12,25 SEK
 
Yemek Fiyatları
66 TRY / 11,04 USD / 9,95 EURO / 106,37 SEK

KAHİRE HAKKINDA

Mısır’ın başkenti olmasının yanı sıra Dünyanın Yedi Harikalarından biri olan Keops Piramidi’ne de ev sahipliği yapan Kahire, Afrika ve Arap dünyasının en büyük şehridir. Yüzyıllar boyunca çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapan Kahire toprakları ülkenin ekonomik ve siyasi anlamda merkezi noktasıdır. Özellikle Mısır medeniyetinin en önemli şehirlerinden biri olan Kahire, kendini bir önceki devlete göre geliştirmiş ve daha fazla yayılma politikası izlemiştir. Çok sayıda bölgesi bulunan bu bölgede Kahire’nin şehir merkezi olması 4. yüzyılda Romalıların şehre Babil Kalesi kurması ile gerçekleşmiştir. 1300 yıldır aynı isim ile her zamanki yerinde bulunan şehir mimarisi, tarihi yapıları ve doğal güzellikleri ile adından oldukça söz ettirmektedir. Geçmişten günümüze tarihi yapılarını koruyan şehri yıl içerisinde çok sayıda yerli ve yabancı turist ziyaret etmektedir. Bir dönem baharat yolu üzerinde bulunan şehir ticaret anlamında önemli noktalardan biri haline gelmiştir. Fakat 15. yüzyıla gelindiğinde Ümit Burnu’nun keşfedilmesinin ardından şehir ticari anlamda önemini yitirmiştir. Zengin kültürü ve tarihi ile önem arz eden noktalardan biri olan şehir, ziyaretçileri için de görülmesi gereken önemli yerleri bünyesinde barındırmaktadır. Siz de bu gizem dolu şehri keşfetmek istiyorsanız en uygun Kahire uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Kahire Uluslararası Havalimanı
Mısır’ın başkenti Kahire’de bulunan ve yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlayan Kahire Uluslararası Havalimanı, şehir merkezinden 30 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine ulaşmak için şehir içi otobüs ve araç kiralama gibi alternatif yollar kullanabilirsiniz.

Şehir İçi Otobüsleri
Kahire Uluslararası Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular havalimanının Terminal 1 binasından hareket eden 111 numaralı sefer sayılı otobüsler ile Ramses metro istasyonuna ulaşabilir ve bu noktadan metro kullanarak şehrin istediklerini bölgesine ulaşım sağlayabilirler.

Araç Kiralama
Kahire Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Kahire Müzesi
Basamaklı Piramit
Abdeen Sarayı
Kahire Kalesi
El-Azhar Parkı
Kıpti Müzesi
Tolunoğlu Camii
Babil Şehri
Baron Empain Sarayı
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Mısır’ın başkenti Kahire’de sıcak hava hâkimdir. Mayıs ve Haziran ayları arasında en güzel zamanlarını yaşayan Kahire’yi ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Fakat yıl içerisinde Kahire’de gerçekleşen festival ve etkinliklere katılıp kendiniz için hiç unutulmayacak anılar da yaşayabilirsiniz. Aralık ayında Kahire Uluslararası Film Festivali’ne, Eylül ayında Kahire Uluslararası Deneysel Tiyatro Festivali’ne, Haziran’da Kahire Oryantal Dans Festivali’ne ve son olarak Ağustos ayında gerçekleşen Kahire Uluslararası Müzik Festivali’ne gitmek için en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Geniş bir yemek kültürüne sahip olan Kahire mutfağı genellikle baharatlı yemeklerden oluşmaktadır. Balık, et ve et ürünleri, pirinç ve tahıllı gıdaların çok sık tüketildiği bu mutfakta Türk mutfağına benzer lezzetler de görmek mümkündür. Koshary, Ful Mudamas, Hamam Mahshi, Shawarma ve Falafel gibi lezzetler başta gelmektedir. Kendine has yoruma sahip olan bu enfes lezzetlerin tadına bakmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com’dan satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.