Stockholm Kabil Uçak Bileti,Stockholm Kabil Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Kabil Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
12.Ağu.2022.Cum
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Kabil Ucuz Uçak Bileti

Kabil ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Kabil’e gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Kabil’in eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Kabil’i ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Kabil’e ziyaretlerinden önce Kabil ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Kabil uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.
 
Ülke Kodu
AF (660)
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V 50 Hz
 
Resmi Dil
Dari̇ce
 
Telefon Kodu
93

KABİL HAKKINDA

Geçmişi 3.500 yılına kadar dayanan Kabil şehri Afganistan’ın hem başkenti hem de en büyük şehridir. Ülkenin doğusunda yer alan şehir, Hindikuş Dağları’ndan süzülen Kabil Nehri boyunca uzanan vadinin üzerinde yer almaktadır. Uzun yıllar boyunca farklı kültürler ve medeniyetler tarafından istilaya uğrayan şehir, ticaret ve ekonomi olarak da stratejik bir konuma sahiptir. Bu nedenle Moğolların, Babillerin, Rusların ve Amerikalıların işgaline uğraşmıştır. Afgan kilimleri ile adından sıkça söz ettiren bu şehir sadece dokuma alanında değil, kurutulmuş meyve, fındık, deri ve koyun derisi alanında da oldukça gelişmiş ve dünya çapında önemli bir yer kazanmıştır. Çok sayıda tarihi eser ve mimari bulunan şehirde, Babür’ün mezarı da bulunmaktadır. Aynı zamanda Babür’ün adını taşıyan pek çok park ve bahçe bulunmaktadır. 

 

NASIL GİDİLİR?

Kabil Uluslararası Havaalanı
Khwaja Rawash Havaalanı olarak da bilinen Kabil Uluslararası Havalimanı sadece sivil değil askeri alanda da NATO ve ABD tarafından kullanılmaktadır. Şehir merkezine 5 km uzaklıkta bulunan havalimanından şehir merkezine toplum taşıma imkanı sunulmaktadır.

Taksi
Kabil Uluslararası Havalimanın’dan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanının C terminalinden kalkan taksileri kullanabilirler. Taksilerde taksimetre bulunmamakla birlikte, binmeden önce şoförler ile önceden anlaşma yapmanız önerilir.

Araç Kiralama
Kabil Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Babür Bahçeleri
Kabil Müzesi
Kabil Hayvanat Bahçesi
Bala Hisar
Qarghna Gölü
Abdul Rahman Camii
Omar Mayın Müzesi
Timur Şah Mozolesi
İngiliz Mezarlığı
 
NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Karasal iklimin hakim olduğu Kabil’de kışlar soğuk ve sert geçerken yazlar aşırı sıcak ve kuraktır. Bahar aylarında çok yağışın görüldüğü şehirde kış aylarında don olayları görülmektedir. Kabilin doğal güzelliklerinin ve tarihi eserlerinin tadını çıkarmak isteyen ziyaretçiler için en uygun dönem bahar aylarıdır. Siz de en uygun Kabil uçak bileti için Ucuzucur.com’u ziyaret edebilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Genel olarak et ve pilavdan oluşan Afgan mutfağında çatal kaşık yerine lavaş ekmeği kullanmaktadırlar. Daha farklı ekmek çeşitlerine de rastlamanın mümkün olduğu şehirde, Naan ve Obi Non gibi değişik tarz da ekmekler de mevcuttur. Yakhni Palao, Zamarod Palao, Qorma Palao gibi yemeklerde Kabil seyahati esnasında tadılmadan dönülmeyecek lezzetler arasındadır. Siz de bu eşsiz lezzetlerin tadına bakmak istiyorsanız en uygun Kabil uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.