Stockholm Havana Uçak Bileti,Stockholm Havana Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Havana Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
18.Oca.2022.Sal
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Havana Ucuz Uçak Bileti

Havana ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Havana’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Havana’nın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Havana’yı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Havana ziyaretlerinden önce Havana ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Havana uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(CU)448
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V/ 60 HZ
 
Resmi Dil
İspanyolca
 
Telefon Kodu
53
 
Toplu Taşıma
1.81 TRY / 0,30 USD / 0,27 EURO / 2,90 SEK
 
Yemek Fiyatları
92 TRY / 15,38 USD / 13,87 EURO / 148 SEK

HAVANA HAKKINDA

Küba’nın başkenti olan Havana, hem ülkenin hem de Karayiplerin en büyük şehridir. Uzun yıllar boyunca İspanyol sömürgesi altında yaşayan Havana, 16. yüzyılda İspanyol askerler, kâşifler ve macera severler tarafından Conquistador olarak adlandırılmıştır. Konumu bakımından önemli bir şehir olan Havana, ticari ve askeri olarak limanını sürekli kullanmıştır. Yıllar içerisinde korsanlar tarafından saldırıya uğrayan bu bölge, yıllar içerisinde daha birçok medeniyet tarafından ele geçirilmiş ya da ziyaret edilmiştir. Küba devrimi ile yönetimi değişen şehirde farklı bir sistem yapısı işlenmeye başlamıştır. Amerika’nın eğlence merkezi olarak bilinen şehir, zaman içerisinde kurallar ile düzene girmiş bir kent olmaya başlamıştır. Az bir bütçe ile yaşam şartlarının en iyisini sağlayan devlet, halkın mutluluğunu esas almıştır. Dışarıdan bakıldığında güvenli görülmeyen Havana, dünyanın en güvenilir şehirleri arasında yer almaktadır. En ünlü bölgesi olan Eski Havana yani La Habana Vieja şehrin en renkli, eğlenceli ve tarihi yapıları ile süslü bölgesidir. Aynı zamanda bu bölge UNESCO tarafından Dünya Mirası Sit Alanı olarak kabul edilmiştir. Dillerden dile konu olan Havana’nın tadını doyasıya çıkarmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Jose Marti Havalimanı
Küba’nın başkenti Havana’da hizmet veren Jose Mari Havalimanı şehir merkezinden 14 km uzaklıkta yer almaktadır. Uluslararası hizmet veren havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi imkânlar sağlanmaktadır.

Otobüs
Jose Marti Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular havalimanının 1 numaralı terminalinde bulunan otobüs duraklarından kalkan otobüsler ile şehir merkezine kısa süre içerisinde ulaşım sağlayabilirler.

Tren
Havalimanının 1 numaralı terminalinden kalkan trenler ile şehir merkezine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi
Jose Marti Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
Jose Marti Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Plaza de Armas Bölgesi
Plaza de San Francisco
Plaza Vieja
Plaza de la Catedral
The Capitolio ve Çevresi
Museo Nacipnal de Bellas Artes ve Çevresi
Malecon ve Çevresi
La Rampa ve Havana Universitesi Bölgesi
Cinemateca de Cuba
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Tropikal iklimin hâkim olduğu Havana’da, sıcak hava yıl boyu yerli ve yabancı turisti karşılamaktadır. Ocak ve Şubat aylarının ortalama 20 derece olan sıcaklık yaz aylarında ortalama 28 dereceye kadar çıkmaktadır. Yağışların en çok görüldüğü dönem ise Haziran ve Ekim aylarıdır. Doğal güzelliklerinin ve tarihi yapılarının keyfini çıkarmak isteyen ziyaretçiler en uygun uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirler.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

İspanyol, Karayip ve Afrika mutfağının karışımı olarak karşımıza çıkan Küba mutfağında domuz eti, mısır ve siyah fasulye çok sık tüketilmektedir. Aynı zamanda deniz mahsullerinin de sıklıkla tüketildiği bu şehirde Congri, Coppelia, Daiquiri, Frita, Mojito ve Pulpeta gibi lezzetleri kendi yerinde tatmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.