Stockholm Hatay Uçak Bileti,Stockholm Hatay Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Hatay Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
20.Oca.2022.Per
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Hatay Ucuz Uçak Bileti

Hatay ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Hatay’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Hatay’ın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Hatay’ı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Hatay ziyaretlerinden önce Hatay ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Hatay uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.
 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
326
 
Toplu Taşıma
45.5 TRY
 
Yemek Fiyatları
27 TRY

HATAY HAKKINDA

Medeniyetler şehri olarak da bilinen Hatay, Türkiye’nin en güneyinde Akdeniz kıyı kesiminde yer almaktadır. Ülkenin en eski yerleşim yerlerinden biri olan Hatay, yapılan arkeolojik çalışmaların sonucunda M.Ö. 100 bin yıl öncesine dayanan bir geçmişi olduğu düşünülmektedir. Tunç Çağı’ndan itibaren çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapan bu topraklarda Hititler, Mısırlılar, Urartular, Asurlular, Persler, Romalılar, Bizanslılar ve Osmanlılar uzun yıllar boyunca hakimiyet kurmuşlardır. Kent medeniyetlerin kendilerini geliştirmesiyle birlikte hızla yükselişe geçmiştir. Hatay’ın ilçelerinden biri olan ve çoğu insan tarafından il olarak görülen Antakya, Asyalıların hakimiyeti esnasından başkent olmuştur. I. Dünya Savaşı sonrası İngilizlerin ardından Fransızların eline geçen şehir, verilen mücadelenin ardından Türklerin eline geçmiş ve Türkiye Cumhuriyeti’nin bir ili olmuştur. Aynı zamanda şehir 3 büyük dine mensup kişilerin bir arada yaşadığı bir kent olmakla birlikte çok kültürlü bir yapıya sahiptir. Bu nedenle etnik dokusu diğer şehirlere göre farklılık göstermektedir. İslam, Hristiyan ve Musevi inancına sahip halkın bir arada hoşgörü içerisinde yaşaması, Hatay’ın her bir sokağına ilmek ilmek işlenmiştir. Jeolojik yapısının getirilerinden olan akarsular, barajlar, göller ve dağlar ile sadece Türklerin değil çoğu yabancu turistin de dikkatini çekmektedir. İnanç turizminin önemli merkezlerinden biri olarak anılan kent, yıl içerisinde çeşitli yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilmektedir. Siz de bu eşsiz güzelliklerin bir arada toplandığı Hatay’ı yakından görmek ve deneyimlemek istiyorsanız Ucuzucur.com üzerinden biletinizi uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Hatay Havalimanı
Hatay’ın işlek havalimanı olan Hatay Havalimanı, Merkez’de yer almaktadır. Şehir merkezine 25 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Havaş
Hatay Havalimanı’ndan Havaş servisleri ile Antakya ve İskenderun’a ulaşabilirsiniz. Antakya’ya ve İskenderun’a yaklaşık 40 dakika içerisinde Havaş araçları ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi
Hatay Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız yaklaşık 80 TL ücret ödeyip 35 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Hatay Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler. 

 

NERELERİ GEZMELİ?
 

Türk Katolik Kilisesi ve Sarımiye Cami
Hatay Gazi Evi
Antakya Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Müzesi
Eski Antakya Evleri
Antakya Uzun Çarşı
Asi Nehri
Antakya Kalesi
St. Pierre Kilisesi
Harbiye Şelalesi
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Akdeniz iklimi hâkim olan Hatay’da yazları oldukça sıcak kışları ise yağışlı ve ılık geçmektedir. Bu nedenle yılın her dönemi Hatay’ı ziyaret edebilirsiniz. Çok sıcak havaları sevmiyorsanız eğer ilkbahar ve sonbahar döneminde de Hatay’ın doğal yapısının tadını çıkarabilirsiniz. En uygun zaman dilimini seçip biletinizi Ucuzucur.com üzerinde satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

UNESCO tarafından lezzetlerini tescilleyen Hatay, gastronomi alanında en yaratıcı şehirler arasında yer almaktadır. Künefe, Kâğıt Kebabı, Humus, Semirsek gibi doyumsuz yöresel tatların yanı sıra Tepsi Kebabı, Zahter Salatası, Peynirli İrmik Helvası ve Sarmaiçi gibi gizli lezzetleri de sadece Hatay’a vardığınızda tadabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Ucuzucur.com’a girip size en uygun olan bileti satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.