Stockholm Hakkari Uçak Bileti,Stockholm Hakkari Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Hakkari Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
22.Oca.2022.Cts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Hakkâri Ucuz Uçak Bileti

Hakkâri ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Hakkâri’ye gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Hakkâri’nin eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Hakkâri’yi ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Hakkâri ziyaretlerinden önce Hakkâri ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Hakkâri uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
438
 
Toplu Taşıma
6 TRY
 
Yemek Fiyatları
30 TRY

HAKKARİ HAKKINDA

Tarihi yıllar öncesine dayanan Hakkâri, Türkiye’nin en doğusunda yer almaktadır. İsmini Van Gölü’nün güneyinde yer alan ve bir kısmı İran’a uzanan bölgelere yerleşmiş “Hakkar” kabilesinden almaktadır. Hakkar aşireti hala varlığını sürdürmekte olup 12 Ertuşi (Hertuşi) oymağı ile 12 Pinyanişi oymağından oluşmaktadır. Mezopotamya bölgesinde bulunan Hakkâri, coğrafi konumu nedeniyle tarih boyunca Medler, Persler, Sasaniler, Moğollar, Selçuklular ve Osmanlı Devleti gibi birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Zamanında Urartular, Hakkâri’nin bulunduğu bölgede sivil ve askeri amaçlı “Ordu Yolu” diye bilinen ve hala günümüzde bir kısmının varlığını sürdürdüğü bir ulaşım ağı kurmuşlardır. Irak, İran, Şırnak ve Van’a komşu olan Hakkari, 4.150 metrelik yüksekliğe sahip Cilo Dağı’na sahiptir. Şehri ekonomisini hayvancılık ve tarım oluştururken, verimli toprakların üretilen doğal yiyecekler ve el emeği dokumalar da oldukça ilgi görmektedir. Sahip olduğu tarihi eserler ve kültürler nedeniyle UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi’ne alınmış olan bu şehri görmek istiyorsanız Hakkari ucuz uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı
Hakkari’nin işlek havalimanı olan Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı, Yüksekova ilçesinde yer almaktadır. Şehir merkezine 80 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Taksi
Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız yaklaşık 150 TL  ücret ödeyip 1 saat gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Cilo Dağı
Uludoruk
Sungu Tepe
Balkaya Dağı
Cennet Cehennem Vadisi
Cilo Sat Gölleri
Sümbül Dağı
Meydan Medresesi
Peri Bacaları

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Hakkâri, yıl boyunca sert karasal iklimin hakimiyeti altındadır. Doğusu ve kuzeyinde sert karasal etkileri görünürken güney kısmında biraz daha ılıman bir havaya sahiptir. Kışları soğuk ve kar yağışlı geçen Hakkari’de yazları da tam tersi bir şekilde sıcaktır. Kış sporuna ilgi duyan ziyaretçiler için en uygun aylar kış ayları olmakla birlikte doğal güzelliklerinin arasında kamp yapmak isteyenler için en uygun zaman dilimi yaz ayları olacaktır. Size en uygun dönem için uçak biletinizi erkenden Ucuzucur.com’dan satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Doğu Anadolu’nun yöresel lezzetlerini içinde barındıran Hakkâri mutfağı genel olarak bölgenin geçimini sağladığı et ve dağlarında yetişen özel bitkilerden oluşmaktadır. Bu yöresel lezzetlerin başında Keşkek, Gulul, Kepaye ve Doğaba gelmektedir. Mutfaklarında ete karşı duyulan ilginin Yüksekova Kebabı ve Parmak Kebabı’nın ağızda bıraktıkları enfes lezzetlerinden anlaşılmaktadır. Tüm bunların yanı sıra Hakkari’ya ait olan Otlu Peynir’de seyahat esnasında denenmeden dönülmemesi gereken lezzetler arasındadır. Planlayacağınız seyahat için ilk adımını Ucuzucur.com’a uğrayarak en uygun uçak biletini alarak başlayabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.