Stockholm Eskisehir Uçak Bileti,Stockholm Eskisehir Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Eskişehir Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
18.Oca.2022.Sal
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Eskişehir Ucuz Uçak Bileti

Eskişehir ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Eskişehir’e gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Eskişehir’in eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Eskişehir’i ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Eskişehir ziyaretlerinden önce Eskişehir ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Eskişehir uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
222
 
Toplu Taşıma
8.5 TRY
 
Yemek Fiyatları
44.2 TRY

ESKİŞEHİR HAKKINDA

2013 yılında Türk Dünyası Kültür Başkenti olarak ilan edilen Eskişehir, ortasından Porsuk Çayı geçtiği ve gondol turları yapıldığı için adeta Viyana’yı andırmaktadır. Geçmişini asla geride bırakmayan ama geleceği de geçmişi ile harmanlayan bir şehir olarak karşımıza çıkan Eskişehir, Türkiye’de yaşanılabilir iller listesinde üst sıralarda yer almaktadır. Yüzyıllar boyunca çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapmış olan bu şehirde, M.Ö. yüzyılda ilk yerleşimin Hititler tarafından yapıldığı bilinmektedir. Hititlerden sonra bölgeye Frigler, Lidyalılar, Persler, Makedonlar, Romalılar, Bizanslılar ve Osmanlılar hakim olmuş ve uzun bir süre bu bölgeye hükmetmişlerdir. Her medeniyet bu bölgeden geçerken gerisinde tarihi birçok eser ve yapı bırakmışlardır. Üniversiteleri nedeniyle sahip olduğu yoğun öğrenci nüfusu Eskişehir’in üniversite şehri diye anılmasına neden olmaktadır. Özellikle İstanbul’dan ve Ankara’dan yerli turistlerin yaptığı haftasonu kaçamakları şehirde bulunan kültürel ve doğal güzelliklerin görülmeye değer olduğunu kanıtlamaktadır. Eskişehir jeopolitik konumun ona kazandırdığı en büyük avantajı ise havayolu, karayolu ve tren yolunun tam ortasında yer almasıdır. Bu yüzden ulaşımı en kolay şehirlerden birisidir. Haftasonu yapabileceğiniz küçük bir kaçamak ile bu şehrin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Haftasonu kaçamağınız için en uygun uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

NASIL GİDİLİR?

Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı
Eskişehir’in işlek havalimanı olan Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı, Tepebaşı ilçesinde yer almaktadır. Şehir merkezine 6 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Otobüs
Eskişehir’de bulunan belediye otobüsleri uçak kalkış ve iniş saatlerine göre kent merkezine seferler düzenlemektedir.
Kırmızı 4 – Siyah 55 – Siyah 56 – Kırmızı 63 numaralı otobüsler ile havalimanından şehir merkezine yaklaşık 40-45 dakikada ulaşabilirler.

Estram
Şehir merkezine ulaşımı kolaylaştıran bir diğer seçenek ise Estram adı verilen tramvaylardır. Haftanın her günü hizmet veren bu tramvay ile sabah 6 akşam 12 arasında şehir merkezine kolay ve rahat bir ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Tramvaylarda Eskart adı verilen elektronik kart ile ya da nakit bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. 

Taksi
Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı’na inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı dışında bekleyen taksiler ile şehir merkezine ortalama 30 TL bir ücretle kolay ve hızlıca ulaşım sağlayabilirler. 

Araç Kiralama
Aynı zamanda Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı’ndan araç kiralama hizmetlerini de kullanabilirsiniz. Araç kiralama firmalarından önceden rezervasyon yaptırabilir, ulaştığınız gün sorunsuz ve güvenli bir şekilde yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

 

NERELERİ GEZMELİ?
 

Eskişehir Arkeoloji Müzesi
Tarihi Odunpazarı Bölgesi
Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı
Atlıhan El Sanatları Çarşısı
Eskişehir Balmumu Heykeller Müzesi
Kentpark
Taşbaşı Çarşısı
Devrim Otomobili
İki Eylül Caddesi
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Eskişehir’de sert karasal iklim görüldüğü için Nisan sonu itibari ile havalar ısınmaya başlar. Kış aylarında özellikle Aralık ayında kar yağışının yoğun görüldüğü Eskişehir’de geçiş iklimi de zaman zaman kendini göstermektedir. Bu nedenle yaz aylarında gitmek en iyi tercih olacaktır. Siz de en uygun ucuz uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilir, bu eşsiz şehrin tadını çıkarabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Eskişehir denince akla gelen lezzetlerin en başında hamur işi ve kırmızı et gelmektedir. Şehre özgü olan Çibörek, Haşhaşlı Çörek, Met Helvası, Balaban Kebabı ve Kalabak Suyu tadılmadan geri dönülmemesi gereken lezzetlerdendir. Bu lezzetlerin tadına bakmak istiyorsanız hemen Ucuzucur.com’u ziyaret edip size en uygun uçak biletini satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.