Stockholm Erzurum Uçak Bileti,Stockholm Erzurum Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Erzurum Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
18.Oca.2022.Sal
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Erzurum Ucuz Uçak Bileti

Erzurum ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Erzurum’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Erzurum’un eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Erzurum’u ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Erzurum ziyaretlerinden önce Erzurum ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Erzurum uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.
 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
442
 
Toplu Taşıma
7 TRY
 
Yemek Fiyatları
28 TRY

ERZURUM HAKKINDA

Erzurum, Doğu Anadolu’da yer alan ve bölgenin 2. en kalabalık şehridir. Yapılan kazılara göre şehrin tarihinin Kalkolitik ve Eski Tunç çağına kadar uzandığı anlaşılmıştır. Coğrafi konumu nedeniyle bir önem arz eden şehir, tarih boyunca birçok olaya da tanıklık etmiştir. Kaynaklara göre şehrin ilk ismi Doğu Roma İmparatoru’nun isminden gelen Theodosiopolis’tir. Fakat o dönemde Ermeniler bu bölgeye Karin demiştir. Bunun nedeni Romalılardan önce bu bölgede Ermenilerin yaşamış olmasıdır. Coğrafi konumu ve yaşam şartları için uygunluğu nedeniyle yüzyıllar boyunca yerleşik hayata geçilmesi için önemli bir bölge olarak bilinmektedir. Yıllar içerisinde yapılan kazılar sonucunda önemli uygarlık ve medeniyetlere ev sahipliği yaptığı görülmektedir. Urartular, Kimmerler, İskitler, Hititler, Medler, Persler, Romalılar, Bizanslılar ve Osmanlılara ev sahipliği yapan bu şehir, birçok olaya ve savaşa sahne olmuştur. Kurtuluş Savaşı mücadelesi zamanından ön plana çıkan bu şehirde, ulusal egemenlik için önemli kararların alındığı Erzurum Kongresi gerçekleşmiştir. Bu tarihi olayların yanı sıra bünyesinde birçok efsane de barındıran şehirde, Gelin Geldi, Çoban Dede, Külhancı Baba gibi birçok efsane dilden dile yayılmıştır. Üzerinde pek çok sayıda plato, sıradağ ve yayla bulunmaktadır. Aynı zamanda ormanlık alanları ise Erzurum’da geniş yer kaplamaktadır. Tarihi yapıları, yüzyılar boyunca hizmet ettiği medeniyetlerin izleri ve doğal güzellikleri ile sık sık karşımıza çıkan bu şehri ziyaret etmek için Ucuzucur.com’u ziyaret edebilir, yıl içerisinde en uygun uçak biletine sahip olabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Erzurum’un işlek havalimanı olan Erzurum Havalimanı, Yekutiye ilçesinde yer almaktadır. Şehir merkezine 13 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Otobüs
Erzurum Havalimanı’na ulaşan yolcular belediye otobüsleri ile şehir merkezine yaklaşık 50- 60 dakika içerisinde kolaylıkla ulaşabilirler.

Taksi
Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşımgerçekleştirmek istiyorsanız 50 TL civarı ücret ödeyip 20 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Erzurum Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Arkeoloji Müzesi
Ata Park Botanik Bahçesi
Atatürk Evi Müzesi
Aziziye Tabyaları
Cimcime Hatun Kümbeti
Çifte Minareli Medrese
Ejder Tepesi
Erzurum Evleri
Erzurum Kalesi
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Karasal iklimin hâkim olduğu Erzurum’da, kış ayları oldukça soğuk ve sert geçer. Kış turizmine ilgi duyan ziyaretçiler için en uygun ve keyifli zaman dilimidir. Kış aylarında yapılan Winterfest ise yoğun bir katılım sağlanan kış etkinliklerinden biridir. Yazları ise sıcak ve kısa sürelidir. Çoruh Nehri’nde rafting yapmak isteyen ziyaretçiler yaz aylarında Erzurum’u ziyaret etmeyi düşünebilirler.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Erzurum denince ilk akla gelen tabii ki de vazgeçilmez lezzetlerden biri Cağ Kebabı’dır. Cağ Kebabı’nın yanı sıra tadılması gereken birçok lezzetlerden bazıları Kadayıf Dolması, Döner, Paça Çorbası ve Pekmezli Baklava’dır. Bu lezzetlerin tadına çıkış noktası olan Erzurum’da bakmak istiyorsanız en uygun uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.