Stockholm Erzincan Uçak Bileti,Stockholm Erzincan Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Erzincan Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
21.Oca.2022.Cum
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Erzincan Ucuz Uçak Bileti

Erzincan ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Erzincan’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Erzincan’nın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Erzincan’ı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Erzincan ziyaretlerinden önce Erzincan ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Erzincan uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.
 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
446
 
Toplu Taşıma
6 TRY
 
Yemek Fiyatları
27 TRY

ERZİNCAN HAKKINDA

Yüzyıllar içerisinde çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapmış olan Erzincan, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Asur kaynaklarına göre yörenin en eski adı Zuhma’dır. İlk yerleşimcileri Urartular olmakla birlikte Erzincan tarih boyunca Medler, Hititler, Makedonlar ve Perslere ev sahipliği yapmıştır. Tarihi İpek Yolu üzerinde yer alan kent, Pontus ve Roma mücadeleleri arasında kalarak zor günler geçirmiştir. Anadolu’nun en eski kültür merkezi olan Erzincan, uzun süre Romalıların daha sonra Sasanilerin ve en sonunda Türklerin 1071 yılında Anadolu’ya girişi ile Türklerin hakimiyeti altında girmiştir. 900 yılı aşkın süre Türklerin elinde kalan bu topraklar, Erzincan adını Eriza ya da Ariziz sözcüklerinden aldığı düşünülmektedir. Hititlerin, Urartularun ve Perslerin bu topraklarda geçirdiği dönemin ardından geride kalan tarihi ve kültürel eserler hala yapılarını korumaktadır. I. Dünya Savaşı sırasında Ruslar hakimiyeti altına giren bu şehirde Rus kültürünün de etkileri görülmektedir. Savaş sonrası aldığı darbeler sonucu hızlı bir şekilde toparlanan Erzincan’ı bu sefer Erzincan’da gerçekleşen depremler etkisi altına almıştır. Bu depremler sonucu şehir harabeye dönmüştür. Çoğu insanın hayatını kaybettiği bu depremler geride kalıcı izler bırakmıştır. Erzincan’da yaşamını sürdüren insanların kendine ait Türk şiveleri bulunmaktadır ve bu şive “Anadolu Ağızlarının Sınıflandırılması” isimli çalışmada kayıtlara geçmiştir. Kent, yıllar boyunca tarım ve hayvancılığın yanı sıra yeraltı kaynakları açısından oldukça zengin bir konuma sahiptir. Bakır, kurşun ve mermer en eski çağlardan beri burada işletilmektedir. Sahip olduğu doğal güzellikler ve kültürel yapıları ile ziyaretçilerine görsel şölen sunan bu tarihi şehire gitmek için en uygun uçak biletlerini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Erzincan Havalimanı
Erzincan’ın işlek havalimanı olan Erzincan Havalimanı, merkezde yer almaktadır. Şehir merkezine 9 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Havaş
Erzincan Havalimanı’ndan kalkan Havaş servisleri ile şehir merkezine 30 dakika içerisinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Otobüs
Erzincan Havalimanı’ndan hareket eden özel halk otobüsleri ile şehir merkezine yaklaşık 35-40 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz.

Taksi
Erzincan Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız yaklaşık 30 TL ücret ödeyip 15 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Erzincan Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Munzur Dağları
Altıntepe Ören Yeri
Aygır Gölü
Ergan kayak merkezi
Ekşisu kaplıcası
Kemah Kalesi
Karanlık Kanyon
Girlevik şelalesi
Erzincan ılıcası
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Erzincan’da her ne kadar karasal iklim hakim olsa da yer şekilleri nedeniyle zaman zaman farklı iklim özellikleri göstermektedir. Dağlar ve ovalar ile çevrili olan kent, yazları sıcak ve kurak, kışları ise yağışlı ve soğuk geçirmektedir. Kayak severler için en ideal dönem kar yağışının en yüksek olduğu Aralık ve Mayıs aylarıdır. Erzincan’ın doğal güzelliklerinin tadını çıkarmak, trekking ve rafting yapmak isteyen ziyaretçiler için ise en ideal dönem bahar ve yaz aylarıdır. Doğa sporu tutkunları için en ideal bölge olan Erzincan’a gitmek için Ucuzucur.com üzerinden yaz aylarında satın alabileceğiniz en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Doğal ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra Erzincan yöresi mutfağında bulunan eşsiz lezzetleri ile de adından sıkça söz ettirmektedir. Yörede bulunan yemek kültürünün temelini buğday, buğday ürünleri ve hayvansal gıdalar oluşturmaktadır. Sırın, Gasefe, Köfte ve Kete gibi adından söz ettiren lezzetleri masalara seren bu mutfakta Erzincan Kesme Çorbası da tadılmadan dönülmemesi gereken lezzetler arasındadır. Siz de bu lezzetlerin tadına Ucuzucur.com üzerinden satın alabileceğiniz en uygun uçak bileti ile ulaşabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.