Stockholm Encemine Uçak Bileti,Stockholm Encemine Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Encemine Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
20.Oca.2022.Per
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Encemine Ucuz Uçak Bileti

Encemine ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Encemine’ye gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Encemine’yi eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Encemine’yi ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Encemine ziyaretlerinden önce Encemine ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Encemine uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(TD) 244
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V 50 HZ
 
Resmi Dil
Fransızca
 
Telefon Kodu
235

ENCEMİNE HAKKINDA

Çad’ın başkenti olan şehir aynı zamanda ülkenin en büyük şehridir. Chari ve Logon Nehri’nin buluşma noktasında kurulan bu şehir, komşu olan Kamerun ülkesine köprü ile bağlanmaktadır. Asıl ismi N’Djamena olarak bilinen şehir Encemine diye tellafuz edilmektedir. Et, tuz ve tahıl ile geçimini sağlayan şehirde et işleme ise en gelişmiş ticari uğraşlardan biridir. Ağır olarak İslam’ın görüldüğü bu ülke sahip olduğu kültür zenginliği ile dikkat çekmektedir. Yıl içerisinde ağırladığı çok sayıda yerli ve yabancı turistler için de şehirde katedral, camiler ve Çad Ulusal Müzesi bulunmaktadır. Siz de farklı olan bu şehri keşfetmek için en uygun uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Hassan Djamous Uluslararası Havalimanı
Havalimanı şehir merkezine yaklaşık 4 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma aracı, taksi ve araç kiralama hizmeti verilmektedir.

Taksi
Havalimanının terminal binasında yolcularını bekleyen taksilerle şehir merkezine hızlı ve konforlu ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi fiyatları ve süresi gideceğiniz yöne ve trafiğe bağlı olarak değişim gösterebilirken şehir merkezine ortalama 10 dakika içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Araç Kiralama
Havalimanından inişini gerçekleştiren yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuş öncesi ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Zakouma National Park
Bol Lake
Ennedi Kanyon
N'djamena Katedrali
Çad Ulusal Müzesi
Mutlaka Chari Nehri
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Yarı kurak iklimin hakim olduğu Encemine, yüksek bir yerde bulunduğu için yılın çoğu zamanı yağış almaktadır. Yağışın çoğu Haziran ve Eylül ayları arasında gerçekleşirken en çok yağış Ağustos ayında düşmektedir. Genel olarak kurak geçen bu şehri ziyaret etmek için en uygun dönem Nisan ve Mayıs aylarıdır. Siz de bu şehri keşfe çıkmak istiyorsanız en uygun Encemine uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Genel olarak kuzu etinin tercih edildiği Çad mutfağında yemek kültürünün en önemli noktalarından biri sol el ile yemek yememektir. Baharat ve sosun çok kullanıldığı bu mutfakta özel bir yönetemle yapılan Eş yemeği muhakkak tadılması gereken lezzetler arasındadır. Yanında hazırlanan özel sosu ile yenen bu yemek ülkenin milli yemeğidir. Siz de bu lezzetin tadına bakmak istiyorsanız en uygun uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.