Stockholm Cibuti Uçak Bileti,Stockholm Cibuti Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Cibuti Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
20.Ağu.2022.Cts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Cibuti Ucuz Uçak Bileti

Cibuti ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Cibuti’ye gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Cibuti’nin eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Cibuti’yi ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Cibuti ziyaretlerinden önce Cibuti ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Cibuti uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(DJ) 338
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V 50 HZ
 
Resmi Dil
Arapça-fransızca
 
Telefon Kodu
253

CİBUTİ HAKKINDA

Cibuti ülkesinin hem başkenti hem de en büyük şehri olan ve aynı ismi taşıyan Cibuti, 1888 yılında İspanyol Eloi Pino tarafından kurulmuştur. Bir liman kenti olan Cibuti, Afrika ve Avrupa olarak 2 semte ayrılmıştır. Planlı bir kent yapısı olan şehir ülkenin en büyük limanına sahiptir bu nedenle ülkenin en büyük ticaret merkezidir. Balıkçılığın da gelişmiş olduğu bir şehir olan Cibudi, yıl içerisinde çok sayıda yerli ve yabanci turist ağırlamaktadır. Ağırladığı turistlere sahip olduğu uzun cennet plajlarını sunmaktadır. Masmavi denizi, inci tanesi kumsalları ile siz de bu şehrin tadını çıkarmak istiyorsanız en uygun Cibuti uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Djibouti - Ambouli Uluslararası Havalimanı
Şehir merkezine 5 km uzaklıkta yer alan havalimanı merkezin güneyinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine ulaşım için çok seçenek bulunmamaktadır. Bu nedenle havalimanında inişini gerçekleştiren yolcular taksi ve araç kiralama firmalarını kullanarak şehir merkezine ulaşım sağlayabilirler.

Taksi
Havalimanının terminal binasında yolcularını bekleyen taksilerle şehir merkezine hızlı ve konforlu ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi fiyatları ve süresi gideceğiniz yöne ve trafiğe bağlı olarak değişim gösterebilir.

Araç Kiralama
Havalimanından inişini gerçekleştiren yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuş öncesi ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Asal Gölü
Moucha Island
Day Forest National Park
Grand Bara
Maskali Island
Seven Brothers Islands
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

İki mevsimin hakim olduğu Cibuti’de, Ekim ile Nisan arasındaki dönem serin ve nemli geçerken Mayıs ve Eylül arası dönem sıcak ve kurak geçmektedir. Bu farklı şehri ziyaret etmek istiyorsanız en uygun dönem Kasım ve Nisan arasındaki aylardır. Serin geçen bu dönemde şehrin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Siz de en ucuz Cibuti uçak bileti için Ucurucur.com’u ziyaret edin.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Afrika mutfağının kendine has lezzetlerinin yanı sıra dünya mutfağına ait lezzetleri bulmak çok kolaydır. Kuzu etinin rövaşta olduğu bu şehirde deve, dana, tavuk gibi ürünlerde çok sık tüketilmelidir. Baharatsız yapılan yemek neredeyse yok denircesine azdır ve her yemekte baharatın varlığı kendini belli eder. Samosa, Fah Fah, Muzlu Börek, Laxoox, Mukbaza, Skoudehkaris gibi yöresel lezzetlerin tadına yerinde bakmak istiyorsanız Ucuzucur.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.