Stockholm Canberra Uçak Bileti,Stockholm Canberra Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Canberra Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
12.Ağu.2022.Cum
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Canberra Ucuz Uçak Bileti

Canberra ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Canberra’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Canberra’nın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Canberra’yı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Canberra ziyaretlerinden önce Canberra ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Canberra uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(AU) 800
 
Priz Tipi / Voltaj
240 V / 50 Hz
 
Resmi Dil
İngilizce
 
Telefon Kodu
61

CANBERRA HAKKINDA

Avustralya’nın başkenti olan Canberra, ülkenin yüz ölçümü bakımından en büyük ve en gelişmiş şehridir. Şehir kurulmadan önce Mimar Walter Burley Griffin tarafından tasarlanmış ve Washington ile Brazilya örnek alınmıştır. Denizden uzakta yer alan şehir, yapay olarak kurulan şehirlere örnektir. Sydney ve Merlbourne arasında bulunan bu bölge, çok eski bir şehir olarak bilinmektedir. Yıllar öncesinde Birleşik Krallk tarafından keşfedilen Canberra, yıllar içerisinde Amerika’nın kopyası haline gelmiştir. Konuşulan dilin aksanı bile neredeyse birebir benzerlik göstermektedir. 1945 yılından itibaren büyük bir gelişme gösteren şehir, eğitim, ticaret, sanat ve kültür alanlarından oldukça ilerlemiş ve ilerlemeye devam etmektedir. Özellikle son dönemlerde ticaret merkezi olarak önem kazanmaktadır. Çoğu kişi tarafından Avustralya’nın başkenti Sidney olarak bilinse de günümüzde parkları, bahçeleri, mimarisi ve doğal güzellikleri ile adını duyurmaya başlamıştır.

NASIL GİDİLİR?

Canberra Havalimanı
Bir uçak pistinin üzerine kurulan Canberra Havalimanı, 1940 yılında dünya tarafından takip edilen uçak kazasının yaşanmasının ardından 2009 yılında yeniden inşa edilmiş ve iki terminal binası yapılmıştır. Canberra Havalimanı şehir merkezine 8 km uzaklıkta yer almaktadır.

Otobüs
Canberra Havalimanı’na inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışında bulundan toplu taşıma aracı duraklarından otobüslere binebilir ve şehir merkezine 10 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirler.

Taksi
Havalimanının terminal binası çıkışında yolcularını bekleyen taksilerle şehir merkezine hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi fiyatları ve süresi gideceğiniz yöne ve trafiğe bağlı olarak değişim gösterebilir.

Araç Kiralama
Havalimanından inişini gerçekleştiren yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından isterlese uçuş öncesi ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Canberra Parlamento Binası
Avusturalya Savaş Anıtı
Burley Griffin Gölü
Avusturalya Ulusal Galerisi
National Zoo & Aquarium
Big Splash Water Park
Telstra Kulesi
Nara Barış Parkı
Canberra Müzesi
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Ilıman okyanus iklimine sahip olan Canberra, yıl içerisinde sürekli yağış almaktadır. Sıcaklığın yaz kış aynı kalması şehrin ilgi çekici özelliklerinden biridir. Canberra’da masmavi denizin tadını çıkarmak, sıcak kumlara uzanmak için en ideal zaman dilimi ilkbahar ve yaz aylarıdır. Siz de bu karşı konulamaz tatili deneyimlemek için en ucuz Canberra uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Avustralya ekonomisini genel olarak hayvancılık karşıladığından dolayı mutfağında et ve et ürünleri eksik olmaz. Balık tüketiminin de fazla olduğu ülkede timsah, kanguru ve kertenkele eti oldukça lükstür. Mavi Yengeç, Rye, Schnitzel, Pavlova, Barramundi, Meat Pie gibi değişik lezzetlere sahip olan bu mutfağın tadını doyasıya çıkarmak istiyorsanız ne uygun uçak biletini Ucuzucur.com’da bulabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.