Stockholm Bursa Uçak Bileti,Stockholm Bursa Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Bursa Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
20.Ağu.2022.Cts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Bursa Ucuz Uçak Bileti

Bursa ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Bursa’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Bursa’nın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Bursa’yı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Bursa ziyaretlerinden önce Bursa ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Bursa uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.
 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
224
 
Toplu Taşıma
9 TRY
 
Yemek Fiyatları
34 TRY

BURSA HAKKINDA

Türkiye’nin nüfus açısından en büyük 4. şehri olan Bursa, doğal ve tarihi güzellikleri ile uygarlıklar beşiği Anadolu’nun cennet köşelerinden biridir. Yapılan arkeolojik kazılara göre 7 bin yıl öncesine dayanan tarihi geçmişi, yıllarca süren medeniyetlere ev sahipliği yapmış bu kültür şehri, zengin tarihi ve kültürel yapısı ile 2014 yılında UNESCO’nun Dünya Mirası Listesi'ne eklenmiştir. Osmanlı İmparatorluğu’na da başkentlik yapan Bursa’da çok sayıda Osmanlı eseri bulunmaktadır. Osmanlı eserlerinin yanı sıra farklı pek çok medeniyete beşiklik yapan şehirde diğer kültürlere de ait eserler bulunmaktadır. Bununla birlikte şehir tekstil üretimi konusunda da kendini geliştirmiş ve adından söz ettirmiştir. Tarih kokan bu şehir, ayrıca Türkiye’nin en önemli sanayi kentlerinden biri olmakla birlikte sanayi alanından ülkeye öncülük etmektedir. Sanayisinin yanı sıra ulaşım konusunda da ziyaretçilerine birçok olanak sağlamaktadır. 2016 yılında Dünya Yaşanabilir Şehirler arasında 28. sırada yer alan şehir, Türkiye sıralamasında ise 1. sırada yer almıştır. Sahip olduğu en eski yerleşim kalıntıları Menteşe Höyüğü ve Orhangazi yakınlarında ortaya çıkmış ve günümüze kadar korunmuştur. Son dönemlerde adını sıkça duyuran Bursa, haftasonu kaçamakları ile ideal bir tatil fırsatı sunmaktadır. Güzel bir haftasonu fırsatı yakalamak için en uygun uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden bulabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Yenişehir Havalimanı
Türkiye’nin en önemli sanayi şehirlerinden biri olan Bursa’nın Yenişehir Havalimanı, Yenişehir ilçesinde bulunmakta olup merkeze 49 kilometre uzaklıktadır. 

Belediye Otobüsleri
Yenişehir Havalimanı’ndan 80 nolu belediye otobüsü ile havaalanından şehir içi ulaşımı sağlanmaktadır. Yaklaşık 1-1.30 saat gibi bir sürede şehir merkezine ulaşmak mümkün olmanın yanı sıra akşam saatlerinden otobüs seferi bulunmamaktadır. 

Taksi
Yenişehir Havalimanı’ndan şehir merkezine en rahat ve kolay gitmenin bir diğer yolu da taksi kullanmaktır. Havaalanından günün her saati taksi bulunabilir. Ortalama 1 saat içerisinde şehir merkezine giden taksiler 250 TL tutmaktadır. 

Bursaray
Bursaray, üniversite yolunu da kapsayan, Ankara yolu Kestel istasyonundan Mudanya’ya doğru giden raylı bir toplu ulaşım aracıdır. 38 istasyonu bulunmakla birlikte şehir içi ulaşımı kolaylıkla sağlamaktadır. 

Burtram
Tarihi güzellikleri ile dolup taşına Bursa şehrinde Stadyum ile Heykel arasında ring seferi yapan nostaljik tramvay da bulunmaktadır. Bu nostaljik tramvay ile Bursa’nın tarihi sokaklarında kısa bir tura çıkabilirsiniz.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Uzun ve Kapalı Çarşı
Bursa ve İznik Kalesi
Ulu Camii
Osman Gazi Türbesi
Hanlar Bölgesi
Tophane Saat Kulesi
Anadolu Arabaları Müzesi
Bursa Kent Müzesi
Eski İpek Han
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Ilıman iklimin hakimiyeti altında olan Bursa, bölgelerine göre değişiklik göstermektedir.Yumuşak bir ılıman iklime sahip olan şehrin Uludağ bölgesinde oldukça sert bir iklim hakimiyeti vardır. Yazları sıcak geçen bu şehirde kışlar oldukça soğuk ve yağışlıdır. Bursa’ya gitmek için en çok tercih edilen dönem kış aylarıdır. En çok rağbet gören zaman diliminin kış olmasının nedeni ise Uludağ’da kayak yapmayı seçen pek çok ziyaretçinin olmasıdır. Piknik ya da kamp yapmak isteyen ziyaretçiler içinse en uygun dönem yaz dönemi olacaktır. Ziyaretçiler kendilerine seçeceği en uygun uçak bileti ile bu eşsiz güzelliklere sahip Bursa’yı ziyaret edebilirler.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Bursa denince akla ilk gelen yiyecek tabii ki İskender’dir. Kebapçı İskender’den Bursa’nın en güzel İskender’i yenebilir. Bununla birlikte pek çok yöresel lezzet bulunduran Bursa’da Su Böreği, İnegöl Köftesi, Ciğer Sarması, Damat Paçası ve Dik Dik Kebabı da tadılması gereken lezzetlerin arasında yer almaktadır. Siz de damaklarda enfes bir tat bırakan bu lezzetlerin tadına bakmak istiyorsanız en kısa zamanda Ucuzucur.com’u ziyaret edip en uygun uçak biletine sahip olabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

 

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.