Stockholm Buenos-aires Uçak Bileti,Stockholm Buenos-aires Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Buenos Aires Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
12.Ağu.2022.Cum
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Buenos Aires Ucuz Uçak Bileti

Buenos Aires ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Buenos Aires’e gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Buenos Aires’in eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Buenos Aires’i ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Buenos Aires ziyaretlerinden önce Buenos Aires ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Buenos Aires uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(AR) 528
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V / 50 Hz
 
Resmi Dil
İspanyolca
 
Telefon Kodu
54

BUENOS AIRES HAKKINDA

Arjantin’in başkenti olan Buenos Aires aynı zamanda Güney Amerika’nın en büyük 2. şehridir. “Capital Federal” olarak anılan şehrin ismi İspanyolca’da “Güzel Havalar” anlamına gelmektedir. En eski yerleşim yerlerinden biri olan Buenos Aires, İspanya Kraliçesi tarafından görevlendirilen denizci Juan Diaz de Solis’in 1516 yılında keşfetmesi ile ortaya çıktığı düşünülmektedir. Bu bölgeye gelen ilk Avrupalı olan Juan Diaz de Solis’in ardından diğer kaşifler de buraya gelmeye devam ederler. Birçok devlet tarafından ele geçirilmeye çalışılan bu bölge için halk, işgaller karşısında her defasında karşı atağa geçmiş ve bağımsızlık mücadelesi vermişlertir. Uzun bir süre İspanya hakimiyeti altında kalan şehirde İspanyolca dili konuşulmaktadır. I. ve II. Dünya Savaşlarından sonra çok sayıda göçmen almaya başlayan şehre insanların gelme nedeni ise huzurlu ve sakin bir şehirde hayatlarını sürdürme isteğidir. Bu nedenle 16. yy’dan itibaren çok sayıda Musevi, Alman, İngiliz, Rus ve Orta Doğulu şehrin nüfusunu kaplamaktadır. Çok fazla kimlik karmaşasının yaşandığı şehirde sosyal sınıf farkı da kendini göstermeye başlamıştır. Renkli ve canlı bir kimliğe sahip olan bu şehirde yıl boyunca çok sayıda festival ve etkinlik düzenlenmektir. Tutkunun ve hazzın temsili tangonun anavatanı olan Buenos Aires’te her yıl Tango Festivali düzenlenmektedir. Kültür ve sanat alanında da çok ilerleme kat eden bu şehirde tiyatro, opera ve çok sayıda müze binası bulunmaktadır. Eğlencenin, kültürün ve sanatın doğup büyüdüğü bu şehri siz de keşfetmek istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Ministro Pistarini Uluslararası Havalimanı
Buenos Aires’in uluslararası havalimanı olan Ministro Pistarini Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine 22 km uzaklıkta yer almaktadır. 2007’de “Bölgedeki En İyi Havalimanı” seçilen Ministro Pistarini Havalimanı, yıl içerisinde yerli ve yabancı çok sayıda turist ağırlamaktadır. Aynı zamanda Arjantin’inin en büyük havalimanı olma özelliğinin yanı sıra şehir merkezine toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlamaktadır.

Havalimanı Servisleri
Havalimanından kalkan shuttle araçlar ile şehir merkezine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. 45 dakika içerisinde istediğiniz noktaya ulaşan bu araçları terminal çıkışında bulabilirsiniz.

Otobüs
Havalimanına ulaşan yolcular şehir merkezine gitmek için terminal çıkışında bulunan otobüs duraklarından kalkan halk otobüsleri ile ulaşım sağlayabilirler. 394 – 502 – 51 ve 8 numaralı otobüsler ile şehir merkezinin pek çok noktasına yaklaşık 40 dakika içerisinde ulaşım sağlayabilirler.

Taksi
Ministro Pistarini Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı terminalinden kalkan taksileri kullanabilirler.  

Araç Kiralama
Ministro Pistarini Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

J. Newbery Havalimanı
Buenos Aires şehrinin 2 km uzağında bulunan J. Newbery Havalimanı, Caba bölgesinde yer almaktadır. Başta sadece yurt içi uçuşlar gerçekleştiren havalimanı gelişme göstererek yurt dışı uçuşları da gerçekleştirmiştir.

Havalimanı Servisleri
J. Newbery Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, havalimanı çıkışında yer alan bu araçlara binerek 25 dakika gibi bir süre içerisinde şehir merkezine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Havalimanı çıkışında bulunan otobüs duraklarından kalkan otobüsler ile şehir merkezine 30 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi
J. Newbery Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanının çıkışında bulunan taksileri kullanabilirler. Taksilerin hepsi aynı ücretle çalışmakla birlikte şehir merkezine 20 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Araç Kiralama
J. Newbery Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

9 Temmuz Bulvarı
Recoleta Mezarlığı
Mayıs Meydanı
San Telmo
La Boca
Başkanlık Binası
Güzel Sanatlar Müzesi
Kristof Kolomb Opera Binası
Madero Limanı
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Güney yarım kürede bulunan Arjantin’in başkenti Buenos Aires’te, Türkiye’de yaz yaşanırken şehirde kış mevsimi yaşanmaktadır. Arjantin’e gidecek olan yolcular ay farkını gözeterek kendilerine en uygun zaman diliminde Buenos Aires’in tadını çıkarabilirler. Yaz aylarında şehrin nüfusunda azalma görülür, bunun nedeni ise yerlilerin tatile çıkmasıdır. Sıcaklığın 30 dereceye kadar yükseldiği yaz ayları sıcak hava severler için uygun bir zaman dilimiyken sıcaklıktan haz etmeyen ziyaretçilerin Buenos Aires’i Nisan- Mayıs ve Haziran aylarında tercih etmeleri gerekmektedir. Bu farklı mevsimin etkisini yaşamak için siz de en ucuz uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Arjantin mutfağının temelini oluşturan sığır eti Buenos Aires lezzetleri arasında da karşımıza çıkmaktadır. Dana ve koyun etinin de önem verildiği bu mutfaka pişen Asado, The Bide de Lomo, Empanada ve Churrasquito gibi ana yemeklerin yanı sıra çok özel tatlısı Dulce de Leche de tadılması gereken lezzetler arasındadır. Geleneksel bir çay haline gelen Yerba Mate Çay’ı ise Buenos Aires seyahati esnasında tadılması gereken lezzetler arasındadır. Siz de bu özel tatların tadını yerine bakmak istiyorsanız en uygun Buenos Aires uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.