Stockholm Bridgetown Uçak Bileti,Stockholm Bridgetown Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Bridgetown Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
22.Oca.2022.Cts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Bridgetown Ucuz Uçak Bileti

Bridgetown ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Bridgetown’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Bridgetown’un eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Bridgetown’u ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Bridgetown ziyaretlerinden önce Bridgetown ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Bridgetown uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(BB) 469
 
Priz Tipi / Voltaj
115 V 50 Hz
 
Resmi Dil
İngilizce
 
Telefon Kodu
1246

BRIDGETOWN HAKKINDA

Barbados’un hem başkenti hem de en büyük şehri olan Bridgetown, Carlisle Körfezi’nin kıyılarına kurulmuştur. 1628 yılında ilk kez İngilizler tarafından yerleşime geçilen bu şehir, yerli köprüsü olarak bilinmekteydi. İngilizlerden önce yerleşimin olmadığı bu şehir bataklık olarak yer almaktaydı. Karayip bölgesinin önemli bir finans merkezi olan Bridgetown’un ortasından Careenage ve Constituton adında iki akarsu geçmektedir. 1600’lü yıllarda Saint Michael olarak isimlendirilen şehrin ismi 19. yy’a kadar bu şekilde adlandırılmaya devam etmiştir. Şehrin İngilizler tarafından geliştirilmesinin ardından kurulan köprü nedeniyle bölgeye Bridgetown denmeye başlanmış ve günümüzde hala bu isim kullanılmaktadır. Yıllar içerisinde çok sayıda felaketi yaşayan şehirde önce büyük bir yangın çıkmış daha sonra 1854’te kolera salgını ile halkın çoğu hayatını kaybetmiştir. Tarihi olarak Karayiplerin en eski şehri olan Bridgetown, renkli ve canlı bir şehir hayatı sunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra tarihi yapıları, kültürel dokusu ve doğal güzellikleri görülmeye değer unsurlardır. Sahip olduğu bu özellikler nedeniyle 2012 yılında UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi’ne girmiştir. Bu esrarengiz şehrin büyüsüne siz de kapılmak istiyorsanız hemen Ucuzucur.com’u ziyaret edin ve en uygun Bridgetown uçak biletini satın alın.

NASIL GİDİLİR?

Grantley Adams Uluslararası Havalimanı
Grantley Adams Uluslararası Havalimanı, Barbados ülkesinin başkenti Bridgetown’un yakınında yer alan havalimanıdır. Yolcuların Barbados ülkesinde gidiş ve inişini gerçekleştirebileceği tek nokta olan havalimanı aynı zamanda Karayiplere açılan bir kapı görevini görmektedir. Grantley Adams Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracının yanı sıra taksi ve araç kiralama imkanları sunulmaktadır.

Otobüs
Grantley Adams Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, havalimanı çıkışında bulunan otobüs duraklarından kalkan otobüsler ile şehir merkezine ve bazı uğrak noktalara kolay ve rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Taksi
Grantley Adams Uluslararası Havalimanı çıkışında bulunan taksi durağında çok sayıda taksi hizmet vermektedir. Şehre hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlamak isteyenler için en uygun tercih olmakla birlikte, gideceğiniz yöne göre taksi ücretlerini şoförlerden yolculuk öncesi öğrenebilirsiniz.

Araç Kiralama
Grantley Adams Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Mary Kilisesi
Kensington Oval
Swan Sokak
Broad Sokak
Holetown
James Parish Church
Holetown Anıtı
Barbados Müzesi
Barbados Garrison
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Yıl boyunca güneşi ile ziyaretçilerini karşılayan Bridgetown’da tropikal iklim hakimdir. Atlas Okyanusu’nun Alize rüzgarlarının uğradığı bu şehirde, yıl boyunca ortalama hava sıcaklığı 30 derecedir. Ara dönemlerde yağmurlar yağsa da çok kısa sürmekle birlikte, Kasım-Nisan ve Mayıs- Haziran dönemleri bu şehrin tadını keyifle çıkarmak için en ideal zaman dilimleridir. Sizde rüzgarın hafifçe size eşlik ettiği Bridgetown sokaklarını, plajlarını ve doğal güzelliklerinin tadını çıkarmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Bajan mutfağı, Barbados ülkesinin yerel mutfağı olmanın yanı sıra kendisini en çok Bridgetown şehrinde göstermektedir. Bajan mutfağını İngiliz, Afrika ve Kızılderili mutfakları oluşturmaktadır. Bulunduğu coğrafi konum sayesinde verimli topraklarında yetişen yerel ürünlerin hakkını veren bu mutfakta bol bol deniz ürünü, karbonatlı ve aromalı yiyecekler bulunmaktadır. Cou-cou, Flying Fish, Macaroni Pie ve adaya özgü değişik aromalı içeceklerin tadına bakmak istiyorsanız hemen Ucuzucur.com’u ziyaret edin ve bu fırsatın tadını çıkarın.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.