Stockholm Beyrut Uçak Bileti,Stockholm Beyrut Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Beyrut Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
17.Eki.2021.Paz
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Beyrut Ucuz Uçak Bileti

Beyrut ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Beyrut’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Beyrut’un eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Beyrut’u ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Beyrut ziyaretlerinden önce Beyrut ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Beyrut uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
LB (604)
 
Priz Tipi / Voltaj
230 V 50Hz
 
Resmi Dil
Arapça
 
Telefon Kodu
961
 
Toplu Taşıma
32 TRY
 
Yemek Fiyatları
158 TRY

BEYRUT HAKKINDA

Lübnan’ın hem başkenti hem de en büyük şehri olan Beyrut, Orta Doğu’nun ekonomik, kültürel ve siyasi merkezidir. Ülkenin en büyük ve en önemli limanını bünyesinde barındıran şehre hayat veren Beyrut nehri de bulunmaktadır. Geçmişi 5000 yıl öncesine dayanan Beyrut, resmi olarak ilk kez M.Ö. 15. Yüzyıldan kalan Mısır Tell el Amarna mektuplarında geçmektedir. Milattan önceden başlayıp Osmanlı dönemine kadar süregelen zaman içerisinde çok fazla medeniyeti topraklarında ağırlayan Beyrut, kültürlerin buluşma noktası olarak tarihe geçmiştir. Ülkenin ekonomik olarak merkezi noktası olan bu şehirde, çok sayıda banka ve şirket bulunmakla birlikte şehir bu özellikler nedeni ile kozmopolit bir yapıya sahip olmuştur. Lübnan İç Savaşı esnasında çok sayıda darbe alan şehir kısa süre içerisinde toparlanmış ve Küreselleşme ve Dünya Kentleri Araştırma Ağı tarafından Beta Dünya Kenti seçilmiştir. Dini açıdan çok sayıda mezhebi bünyesinde barındıran şehir hoşgörü kenti olarak da bilinmektedir. Tarihinden dolayı geride kalan mimari yapıların ve tarihi dokusunun bozulmamış olması yıl boyu çok sayıda ziyaretçiyi topraklarında ağırlamasına neden olmaktadır. Önemli tarihi, merkezi konumu, doğal güzellikleri ve zengin geçmişi ile oldukça önemli şehirler arasında bulunan Beyrut’u ziyaret etmek için en uygun Beyrut uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Beyrut Refik Hariri Uluslararası Havalimanı
Beyrut’un işlek havalimanı olan Beyrut Refik Hariri Uluslararası Havalimanı şehir merkezine 9 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma aracı bulunmamakla birlikte taksi ve araç kiralama gibi hizmetlerden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Taksi
Beyrut Refik Hariri Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
Beyrut Refik Hariri Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Hamra Caddesi
Aziz George Yunan Ortodoks Kilisesi
Beyrut Ulusal Müzesi
El Ömer Camii
Güvercin Kayalıkları
Corniche
Yıldız Meydanı
Maghen
Martyr’s Anıtı
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Akdeniz ikliminin hâkim olduğu Beyrut’ta yazlar sıcak ve kurak geçerken kışları ise kuru bir soğukluk ziyaretçilerini karşılamaktadır. Beyrut sokaklarında gezmek, doğal güzelliklerinin tadını çıkarmak içi ne uygun zaman dilimi ilkbahar ve sonbahar aylarıdır. Bu iki dönemde ziyaret edebileceğiniz Beyrut için en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Akdeniz mutfağına özgü bir mutfağı olan Lübnan mutfağının olmazsa olmazları elbette balık ve deniz ürünleridir. Balık ve deniz ürünlerinin yanı sıra meyve, sebze ve tahıl gibi besinlerin de yer ettiği mutfakta Falafel, Shawarma, Humus, Kıbbet Batata, Baba Gnoush, Meghli Tatlısı gibi Beyrut’a ait yöresel lezzetlerin tadına bakmak için en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.