Stockholm Batman Uçak Bileti,Stockholm Batman Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Batman Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
12.Ağu.2022.Cum
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Batman Ucuz Uçak Bileti

Batman ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Batman’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Batman’ın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Batman’ı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Batman ziyaretlerinden önce Batman ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Batman uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.
 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
488
 
Toplu Taşıma
5.7 TRY
 
Yemek Fiyatları
27 TRY

BATMAN HAKKINDA

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Batman, Dicle Nehri’nin varlığı ve zengin tarihi ile Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden biridir. Şehrin tarihi Sümerler’e kadar uzanmaktadır. Yapılan araştırmalara göre İluh Tepesi olarak adlandırılan bu yerin aslında doğal bir oluşum ile var olmadığı, yapay bir şekilde yapıldığı ortaya çıkmıştır. 1940 yılında ise bu civarda petrol bulunmuştur. Bataklık bir alan üzerine kurulduğu için şehrin zaman içerisinde aşağı çekilip yer altına doğru çöktüğü düşünülmektedir. Batman isminin de bu şekilde meydana geldiği düşünülmektedir. Dicle’nin ağır bir geçmiş ile aktığı bu şehir antik çağların geride bıraktığı kalıntılar varlığını bu şehirde hala sürdürmektedir. Aynı zamanda ünlü isimleri ağırlayan şehirden tanınmış sanat tarihçisi Tahsin Acet’te Batman doğumludur. Coğrafyası nedeniyle küçükbaş ve büyükbaş hayvancılık ile geçimini sağlayan halk kendine ait birçok yöresel lezzet ile de adından söz ettirmektedir. Dağlar ile çevrili olan bu şehrin o eşşsiz dağ manzaraları fotoğraflarda serginlenmek için ziyaretçilerini beklemektedir. Tüm bunların yanı sıra sahip olduğu bini aşkın mağaralarıyla, tarihi yapılarıyla ve doğal güzellikleri ile Batman, ziyaretçilerine muhteşem deneyimler sunuyor. Siz de bu deneyimlerden faydalanmak istiyorsanız Ucuzucur.com’u ziyaret edebilir ve size en uygun uçak biletini bulabilirsiniz. 

NASIL GİDİLİR?

Batman Havalimanı
Batman’ın işlek havalimanı olan Batman Havalimanı, merkezde yer almaktadır. Şehir merkezine 7 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır. 

Belediye Otobüsleri
Batman Havalimanı’na ulaşan yolcular 1A, 2A, 3A, 4A ve 5A sefer sayılı belediye otobüsleri ile şehir merkezine yaklaşık 40 dakikada kolaylıkla ulaşabilirler. 

Taksi
Batman Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız yaklaşık 25 TL ücret ödeyip 15 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Batman Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler. 

NERELERİ GEZMELİ?
 

Memikan Köprüsü
Malabadi Köprüsü
On Kemerli DDY Köprüsü
Hızır Bey Camii
Mor Kiryakus Manastırı
Mor Aho Manastırı
Bozikan Kalesi
Hallan Çemi Höyüğü
Hasankeyf Mağaraları
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Güneydoğu Anadolu Bölgesi şehirlerinden biri olan Batman’da uzak Akdeniz iklimi hakimdir. Kışları sert ve soğuk geçen bu şehir, yazları ise çok sıcak geçmektedir. Şehrin doğal güzelliklerini ve tarihi yapılarını görmek isteyen ziyaretçiler için en ideal zaman dilimi ilkbahar ve sonbahar dönemidir. Bu dönemlerde kaçırılmayacak en ucuz uçak biletlerini Ucuzucur.com’da bulabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Batman, mutfak konusunda çeşitli yöresel lezzetlere sahiptir. Şehrin farklı yerlerinde  yapılan Ayran Çorbası, Kuru Dolma, Kaburga Dolması, Türlü, İçli Köfte ve Perde Pilavı şehrin en meşhur yiyecekleri arasında olup tadılmadan dönülmeyecek lezzetler arasındandır. Bu enfes lezzetlerin tadına bakmak isteyen ziyareçiler yıl içerisinde en ucuz uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirler

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.