Stockholm Bahreyn Uçak Bileti,Stockholm Bahreyn Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Bahreyn Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
22.Oca.2022.Cts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Bahreyn Ucuz Uçak Bileti

Bahreyn ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Bahreyn’e gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Bahreyn’nin eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Bahreyn’i ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Bahreyn ziyaretlerinden önce Bahreyn ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Bahreyn uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
BH (640)
 
Priz Tipi / Voltaj
230 V 50 Hz
 
Resmi Dil
Arapça
 
Telefon Kodu
973
 
Toplu Taşıma
17 TRY
 
Yemek Fiyatları
110 TRY

BAHREYN HAKKINDA

Antik çağlardan beri yerleşim yeri olan Bahreyn, Bahreyn Krallığı’na bağlı bir ada ülkesidir. Şehrin ismi Arapça’da “İki Denizin Arasında” anlamına gelmektedir. Asya kıtasında bulunan ülkeler arasında en küçük 3. ülke olan Bahreyn’in başkenti Manama’dır. Siyasi olarak monarşi ile yönetilen şehir, 4000 bin yıldır ticari anlamda en önemli konuma sahip ülkelerden biridir. 1500’lü yıllarda önce Portekizlilerin daha sonra Osmanlıların eline geçen ülke, son olarak Portekizlilerde kalmıştır. 1932’de ilk kez petrol çıkarmak için harekete geçen Körfez ülkelerinden biri olan Bahreyn, 1980’lere doğru finans merkezi haline gelmiştir. Sadece ticaret alanında değil kültür ve turizm alanında da gelişen ülke, körfez ticaret yollarında bulunması ve zengin inci dalı endüstrisinde sahip olduğu konum nedeniyle oldukça avantajlı durumdadır. Hoşgörülü yapısının yanı sıra sahip olduğu sağlık, eğitim ve yaşam standartları alanından oldukça başarılı olmasından da bir hayli gururla söz etmektedirler. Başkenti Manama, 2012’de Kültür Başkenti, 2013’te Arap Turizm Başkenti ve son olarak 2014’te Asya Turizm Başkenti seçilmiştir. Yıl içerisinde çok sayıda yerli ve yabancı turist ağırlayan ülke özellikle yabancı turistlere kucak açmaktadır. Siz de bu hoşgörü yuvasının sıcaklığını yaşamak ve hissetmek istiyorsanız en uygun Bahreyn ucuz uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Bahreyn Uluslararası Havalimanı
Bahreyn’in başkenti Manama’nın bitişiğinde bulunan Muharraq Adası’nda konumlanan Bahreyn Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine gitmek için çok sayıda toplu taşıma aracı mevcuttur.

Otobüs
Bahreyn Uluslararası Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışında bulunan otobüs duraklarından kalkan otobüsler ile şehir merkezine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler. Line 1 – Line 6 ve Line 13 ile şehir merkezine ve şehir merkezine giden yolda bulunan uğrak noktalara gidebilirsiniz. Bu hatlar dışında Line 10- 11 ve 12 ile sadece havalimanı ve şehir merkezi arası ulaşım da sağlayabilirsiniz.

Minibüs
Bahreyn Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan minibüsler ile şehir merkezine yaklaşık 20-25 dakika içerisinde ulaşım sağlayabilirler. Geliş terminaline 3 dakikalık mesafeden hareket eden bu minibüsler hızlı ve ucuz hizmet vermektedirler.

Taksi
Bahreyn Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular hızlı ve kolay bir şekilde şehir merkezine ulaşmak istiyorlarsa havalimanı çıkışında bulunan taksiler ile ulaşım sağlayabilirler.

Araç Kiralama
Bahreyn Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Bahrain National Museum
Bab Al-Bahrain
Riffa
Bahreyn Dünya Ticaret Merkezi
Dolphin Resort Bahrain
Juffair
Amwaj Adası
Muharraq
Hawar Adaları
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Çöl ikliminin hakim olduğu Bahreyn’de yazları sıcak ve kurak geçerken kışları az yağışlı ve serin geçmektedir. Şehrin doğal güzeliklerinin ve tarihi yapılarının tadını çıkarmak isteyen ziyaretçiler için en uygun dönem ilkbahar ve sonbahar aylarıdır. Eğer tatil planınız yaz aylarına denk geliyorsa kum fırtınalarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Siz de farklı bir deneyim yaşayabileceğiniz bu tarihi kenti ziyaret etmek istiyorsanız en ucuz uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Bahreyn’e gittiğiniz zaman sizi Orta Doğu mutfağı karşılamaktadır. Bol baharatlı ve etli olan bu mutfakta çok sayıda yöresel lezzet bulunmaktadır. Sadece yöresel lezzetlerin bulunmadığı bu mutfakta aynı zamanda Türk yemeklerine de rastlanmaktadır. Falafel, Samosa, Halva Bahreyn, Machboosdan gibi lezzetleri yerinde tadabileceğiniz Bahreyn’e en uygun uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.