Stockholm Agri Uçak Bileti,Stockholm Agri Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Ağrı Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
12.Ağu.2022.Cum
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Ağrı Ucuz Uçak Bileti

Ağrı ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Ağrı’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Ağrı’nın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Ağrı’yı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Ağrı ziyaretlerinden önce Ağrı ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Ağrı uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.
 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
472
 
Toplu Taşıma
7 TRY
 
Yemek Fiyatları
31 TRY

AĞRI HAKKINDA

Geçmiş yıllarda Karakilise, Ararat ve Karaköse olarak da anılan Ağrı, Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. İsmini sınırları içerisinde bulunan Ağrı Dağı’ndan alan şehrin doğusunda İran, kuzeyinde Kars ve güneyinde Van yer almaktadır. Orta Asya’dan gelen çoğu kavmin geçiş noktası olması nedeniyle birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Fakat medeniyetler bu bölgede yerleşik hayata geçmedikleri için çoğu uzun süre barınmamıştır. Hitit, Urartu, Kimmerler, İskit ve Perslerin yanı sıra şehirde bir dönem Selçuklu ve daha sonrasında Rusların eline geçmiştir 7. yüzyılda Arapların eline geçen şehir daha sonra Selçuklular tarafından geri alınıp Türklerin hakimiyeti altına girmiştir. En son Sovyetler Birliği ile yapılan anlaşmalar sonucun Ağrı, Türkiye Cumhuriyeti’nde kalmıştır. Tüm bu savaşlara ve hakimiyet mücadelesi altında kalan şehir tarihsel süreci içerisinde çok sayıda savaş ve olayla karşı karşıya kalmıştır. Çoğu dini kaynakta yer alan Nuh Tufanı’nın Tevrat’ta Ararat Dağı olarak geçmesi ve bu dağın Ağrı bölgesinde bulunmasından ötürü Ağrı, yabancılar tarafından Ararat olarak da bilinmektedir. Dünyanın en büyük dağı olarak kayıtlara geçen Ağrı Dağı ise bu bölgede yer almaktadır. Yüzyıllar boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan şehir, bu medeniyetlerden geriye kalan birçok tarihi yapı ve doğa güzelliklere sahiptir. Rivayete göre çoğu dini kaynakta geçen Nuh Tufanı'ndan kurtulan kimselerin Ağrı Dağı bölgesinde yerleşime geçtikleri düşünülmektedir. Bunun yanında hayvancılık ve tarım bölgenin geçim kaynaklarındandır. Sahip olduğu doğal güzelliklerden ve Nemrut Dağı nedeniyle adından sıkça söz ettiren şehri gezmek için Ucuzucur.com üzerinden en uygun fiyatlardan satın alabileceğiniz uçak biletlerini bulabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı
Ağrı’nın işlek havalimanı olan Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı, merkezde yer almaktadır. Şehir merkezine 9 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır. 

Belediye Otobüsü
Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı’na ulaşan yolcular 1 ve 2 sefer sayılı belediye otobüsleri ile şehir merkezine yaklaşık 25 dakikada kolaylıkla ulaşabilirler. 

Taksi
Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız yaklaşık 40 TL ücret ödeyip 15 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler. 

NERELERİ GEZMELİ?
 

Meya Mağaraları
Buz Mağarası
Meteor Çukuru
Keşişin Bahçesi
Diyadin Kaplıcaları
Balık Gölü
Tendürek Dağı Lav Akıntıları
İshak Paşa Sarayı
Nuh’un Gemisi
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Ağrı iklim açısından bakıldığında karasal iklim hakimiyetindedir. Kış ayları soğuk ve sert geçen şehirde yazları ise oldukça sıcak geçmektedir. Sıcak ve soğuğu en uç noktalarda yaşayan bu şehrin doğal güzelliklerini ve kültürel yapılarının tadını çıkarmak için ziyaretçilerin uğraması gereken dönem ilkbahar ve sonbahar aylarıdır. Bahar aylarında renkli bir tablo sergileyen şehri Ucuzucur.com üzerinden alabileceğiniz ucuz uçak biletleri ile ziyaret edebilirsiniz. 

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Doğubeyazıt kültürene has olan Abdigor Köftesi’nin yanı sıra etli yemekleri ve hamur işleri adlarından çok söz ettirmektedir. Seyahatiniz esnasında Hengel, Haşıl, Çiriş Ketesi ve Hasude gibi Ağrı’ya özgü birçok lezzeti denemeden ziyaretinizi bitirmek istemeyeceksiniz. Bu eşsiz lezzetlere bir an önce kavuşmak için en uygun fiyatları bulabileceğiniz Ucuzucur.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.