Stockholm Adiyaman Uçak Bileti,Stockholm Adiyaman Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Adıyaman Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
18.Oca.2022.Sal
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Adıyaman Ucuz Uçak Bileti

Adıyaman ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Adıyaman’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Adıyaman’ın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Adıyaman’ı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Adıyaman ziyaretlerinden önce Adıyaman ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Adıyaman uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.
 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
416
 
Toplu Taşıma
6 TRY
 
Yemek Fiyatları
41 TRY

ADIYAMAN HAKKINDA

Adıyaman, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bilinen en eski yerleşim yerlerinden biridir. Fırat Nehri’nin batısında yer alan şehir, Kommagene Krallığı’nın kalıntıları ve Nemrut Dağı ile oldukça ünlüdür. Şehrin eski adı “Mansur’un Kalesi” anlamına gelen Hısnımansûr olarak bilinmektedir. Şu anki ismine Cumhuriyet Dönemin’de kavuşan şehir, yıllar boyunca çok sayıda işgale uğramış ve bu işgaller sonucunda pek çok medeniyetin geride bıraktığı izleri hala taşımaktadır. Paleolitik Dönem’den beri sahip olduğu bu izler ile günümüze kadar gelen Adıyaman, Hitit, Asur, Pers, Roma, Bizans ve Osmanlı medeniyetleri ve bu medeniyetlere ait olan kültürleri bünyesinde barındırmıştır. Atatürk Barajı’nın büyük bir kısmına sahip olan Adıyaman, çok sayıda tarihi ve kültürel esere sahip olmakla birlikte her yıl bu eserler turist akımı tarafından ziyarete uğramaktadır. Doğal güzellikleri ve tarihi eserleri ile adından sıkça söz ettiren şehir sadece turist akınına uğramakla kalmayıp sahip olduğu tarihi yapının geçmişini merak eden yerli ve yabancı bilim adamları tarafından da ziyaret edilmektedir. Tarihi yapıları ve bu yapıların önemi ile oldukça adından söz ettiren Adıyaman’a, Ucuzucur.com üzerinden satın alabileceğiniz en uygun uçak bileti ile uçabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Adıyaman Havalimanı
Adıyaman’ın işlek havalimanı olan Adıyaman Havalimanı, Merkez’de yer almaktadır. Şehir merkezine 22 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Hava Yolu Servisleri
Adıyaman Havalimanı’na ulaşan yolcular havayolu servisleri ile şehir merkezine yaklaşık 1 saat gibi bir süre ile ulaşabilirler.

Taksi
Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız yaklaşık 90 TL ücret ödeyip 30 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Adıyaman Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler. 

NERELERİ GEZMELİ?
 

Nemrut Dağı
Kahta Kalesi
Cendere Köprüsü
Karakuş Tümülüsü
Perre Antik Kenti
Oturakçı Pazarı
Gümüşkaya Mağarası
Arsemia Antik Kenti
Gerger Kalesi
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri arasında köprü vazifesi gören Adıyaman’da zaman zaman Akdeniz iklimi görülmekle birlikte sahip olduğu Toros Dağları nedeni ile Adıyaman’ın kuzeyi ve güneyi farklı iklim özeliklerine sahiptir. Kış ayları oldukça yağışlı ve soğuk geçerken yaz ayları kurak ve serin geçmektedir. Adıyaman’ı ziyaret etmek isteyen ziyaretçiler için en ideal dönem Mayıs- Eylül ayları arasıdır. Bahar aylarında canlı renkleri ile oldukça ilgi çeken bu şehri gezmek için Ucuzucur.com üzerinden satın alabileceğiniz en uygun uçak bileti fiyatlarına göz atabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Adıyaman’da yapılacak bir diğer keyifli aktivite ise kentin yöresine ait lezzetli yemekleri tatmaktır. Zengin Adıyaman mutfağı ziyaretçilerine ilk olarak güveçte pişen Tırşik adlı lezzeti sunmaktadır. Çiğ Köfte, Kabak Aşı, Ekşili Köfte ve Şıllık Tatlısı Adıyaman’ın enfes tatları başında gelirken siz de bu yemeklerin doyumsuz hazzına Ucuzucur.com üzerinden alacağınız en uygun uçak bileti ile ulaşabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.