Stockholm Abu-dabi Uçak Bileti,Stockholm Abu-dabi Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Abu Dabi Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
12.Ağu.2022.Cum
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Abu Dabi Ucuz Uçak Bileti

Abu Dabi ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Abu Dabi’ye gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Abu Dabi’nin eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Abu Dabi’yi ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Abu Dabi ziyaretlerinden önce Abu Dabi ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Abu Dabi uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(AE) 647
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V / 50 Hz
 
Resmi Dil
Arapça
 
Telefon Kodu
971
 
Toplu Taşıma
32.32 TRY
 
Yemek Fiyatları
113.66 TRY

ABU DABİ HAKKINDA

Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti olan Abu Dabi, ülkenin en yoğun nüfusuna sahip 2. şehridir. Yapılan arkeolojik kazılar sonucu elde edilen kalıntılar M.Ö. 3. yüzyılda ilk yerleşimin gerçekleştiğini kanıtlamaktadır. Abu Dabi’nin kelime anlamı Arapça’da “Ceylan Toprakları” demektir. Bu ismin çıkış noktası ise bir efsaneye göre şehrin kuruluşu, göçebe bir kavmin su bulabilmek için bir ceylanı takip etmesi sonucu gerçekleşmiştir. Basra Körfezi’nin kıyısında yer alan şehir, dünyada en hızlı gelişen ve büyüyen kent olarak bilinmektedir. En gözde turizm alanlarından biri olarak bilinen Abu Dabi, sahip olduğu tarihi yapıları ile ziyaretçilerin dikkatini üzerine çekmektedir. Yıl boyunca gökyüzünden hiç inmeyen güneş sayesinde yerli ve yabancı turistler, şehrin tadını doyasıya çıkarabilmektedir. Bunun nedeni ise istenilen sıcaklıkta olan berrak denizi, plajları ve doğal güzellikleridir. Spor dallarına ilgisi olan kişiler için golf, macera tutkunları için çöl safarileri ve rahatlamak için huzur kokan tema parkları hizmete sunulmuştur. Sadece bunlarla yetinmeyen alışveriş tutkunları içinse çok sayıda mağaza ve alışveriş merkezi bulunmaktadır. Birbirinden farklı seçeneği tek bir bölgede toplayan bu inanılmaz şehrin tadını çıkarmak istiyorsanız en ucuz Abu Dabi uçak biletini Ucuzucur.com’da bulabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Abu Dabi Uluslararası Havalimanı
Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti olan Abu Dabi’nin uluslararası işlek havalimanıdır. 6 kıtaya aktarmasız uçuş düzenleyen nadir havalimanlarından biri olan Abu Dabi Uluslararsı Havalimanı şehir merkezine 30 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma hizmeti sağlanmaktadır.

Otobüs
Abu Dabi Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkış terminalinde bulunan otobüs duraklarından kalkan A1 hat seferli otobüse binip şehir merkezine 40 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirler.

Taksi
Havalimanına inişini gerçekleştiren yolcular şehir merkezine ulaşmak için havalimanı çıkışında bulunan taksi duraklarına ulaşabilir ve şehir merkezine hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Araç Kiralama
Abu Dabi Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Burj Al Arab
Burj Khalifa
The Dubai Mall
Dubai Müzesi
Madinat Jumeirah
Palm Jumeirah
JBR Walk & Dubai Marina
Jumeirah Camii
Mall of Emirates
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Yılın neredeyse tamamında gökyüzünde güneşi görebileceğiniz bir şehir olan Abu Dabi, yıl boyunca sıcaklığını koruyan bir kenttir. Abu Dabi hava durumu yıl boyunca yüksek sıcaklıklarda seyir etmektedir. Yağışların nadir görüldüğü bu şehirde yazın sıcaklıklar 36 dereceye kadar çıkmaktadır. Kışın ise en düşük sıcaklık ortalama 18 derecedir. Bu nedenle yılın hangi dönemi giderseniz gidin Abu Dabi sizi sıcak bir hava ile karşılayacaktır. Siz de en uygun Abu Dabi uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Türk mutfağı ile bazı tatlarda benzerlik gösterse de Arap mutfağı kullandığı baharat ve yağ miktarı, değişik pişirme yöntemleri ile farklılık göstermektedir. Kendine has yemek yeme tarzları olan Araplar, et olarak en çok deve eti tercih etmektedirler. Nejdi Kabsa, Daghabees, Masoob, Aseedah, Muttabak, Sayadiya ve Saleeg gibi lezzetlerin bulunduğu mutfağın siz de tadına bakmak istiyorsanız en ucuz Abu Dabi uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.