Ucuz Uçak Bileti | En Uygun Uçak Bileti Satın Al - Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Havana Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
21.May.2022.Cts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

Havana Ucuz Uçak Bileti

Havana ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Havana’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Havana’nın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Havana’yı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Havana ziyaretlerinden önce Havana ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Havana uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(CU)448
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V/ 60 HZ
 
Resmi Dil
İspanyolca
 
Telefon Kodu
53
 
Toplu Taşıma
1.81 TRY / 0,30 USD / 0,27 EURO / 2,90 SEK
 
Yemek Fiyatları
92 TRY / 15,38 USD / 13,87 EURO / 148 SEK

HAVANA HAKKINDA

Küba’nın başkenti olan Havana, hem ülkenin hem de Karayiplerin en büyük şehridir. Uzun yıllar boyunca İspanyol sömürgesi altında yaşayan Havana, 16. yüzyılda İspanyol askerler, kâşifler ve macera severler tarafından Conquistador olarak adlandırılmıştır. Konumu bakımından önemli bir şehir olan Havana, ticari ve askeri olarak limanını sürekli kullanmıştır. Yıllar içerisinde korsanlar tarafından saldırıya uğrayan bu bölge, yıllar içerisinde daha birçok medeniyet tarafından ele geçirilmiş ya da ziyaret edilmiştir. Küba devrimi ile yönetimi değişen şehirde farklı bir sistem yapısı işlenmeye başlamıştır. Amerika’nın eğlence merkezi olarak bilinen şehir, zaman içerisinde kurallar ile düzene girmiş bir kent olmaya başlamıştır. Az bir bütçe ile yaşam şartlarının en iyisini sağlayan devlet, halkın mutluluğunu esas almıştır. Dışarıdan bakıldığında güvenli görülmeyen Havana, dünyanın en güvenilir şehirleri arasında yer almaktadır. En ünlü bölgesi olan Eski Havana yani La Habana Vieja şehrin en renkli, eğlenceli ve tarihi yapıları ile süslü bölgesidir. Aynı zamanda bu bölge UNESCO tarafından Dünya Mirası Sit Alanı olarak kabul edilmiştir. Dillerden dile konu olan Havana’nın tadını doyasıya çıkarmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Jose Marti Havalimanı
Küba’nın başkenti Havana’da hizmet veren Jose Mari Havalimanı şehir merkezinden 14 km uzaklıkta yer almaktadır. Uluslararası hizmet veren havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi imkânlar sağlanmaktadır.

Otobüs
Jose Marti Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular havalimanının 1 numaralı terminalinde bulunan otobüs duraklarından kalkan otobüsler ile şehir merkezine kısa süre içerisinde ulaşım sağlayabilirler.

Tren
Havalimanının 1 numaralı terminalinden kalkan trenler ile şehir merkezine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi
Jose Marti Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
Jose Marti Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Plaza de Armas Bölgesi
Plaza de San Francisco
Plaza Vieja
Plaza de la Catedral
The Capitolio ve Çevresi
Museo Nacipnal de Bellas Artes ve Çevresi
Malecon ve Çevresi
La Rampa ve Havana Universitesi Bölgesi
Cinemateca de Cuba
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Tropikal iklimin hâkim olduğu Havana’da, sıcak hava yıl boyu yerli ve yabancı turisti karşılamaktadır. Ocak ve Şubat aylarının ortalama 20 derece olan sıcaklık yaz aylarında ortalama 28 dereceye kadar çıkmaktadır. Yağışların en çok görüldüğü dönem ise Haziran ve Ekim aylarıdır. Doğal güzelliklerinin ve tarihi yapılarının keyfini çıkarmak isteyen ziyaretçiler en uygun uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirler.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

İspanyol, Karayip ve Afrika mutfağının karışımı olarak karşımıza çıkan Küba mutfağında domuz eti, mısır ve siyah fasulye çok sık tüketilmektedir. Aynı zamanda deniz mahsullerinin de sıklıkla tüketildiği bu şehirde Congri, Coppelia, Daiquiri, Frita, Mojito ve Pulpeta gibi lezzetleri kendi yerinde tatmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.